CIVILIZATION

Rozmowy o grach komputerowych.

Moderator: Ekipa Forum

Czy chcesz Polski w CIVILIZATION?

Tak.
10
91%
Nie.
1
9%
Nie grałem nigdy w CIVILIZATION.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 11

CIVILIZATION

Postprzez mawete » 4 grudnia 2006, o 09:47

Podaję za Henrykiem Turem:
Polska petycja do firmy Firaxis

PODAJĘ ZA o2 :

Na skrzynkę pocztową naszej redakcji spłynęła wiadomość od rodaków zmartwionych brakiem polskiej nacji w serii Cywilizacja. Zainicjowano bowiem akcję, która ma wymusić na firmie Firaxis zmianę tego stanu rzeczy.

Poniżej publikujemy treść listu jaki otrzymaliśmy, jednocześnie zapraszamy wszystkich czytelników do wsparcia akcji.

Dwa polskie kluby graczy w gry z serii Civilization: KAC (Klub Anonimowych Civ-maniaków) i COP przygotowały petycję do firmy Firaxis aby w kolejnych wersjach tej gry dodać nasz kraj jako nację, którą można grać. Mamy już ponad 1000 głosów poparcia ale szukamy jeszcze możliwości znalezienia więcej głosów. Dlatego prosimy o umieszczenie na Państwa stronie krótkiej informacji o tym z linkiem do naszej petycji.

http://www.thepetitionsite.com/takeacti ... 1165231716


Ja się dopisałem :D

//edit: poprawiłem link
Ostatnio edytowano 4 grudnia 2006, o 12:27 przez mawete, łącznie edytowano 1 raz
Protexisi me Deus a conventu malignantium:
a multitudine operantium iniquitatem.
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Lafcadio » 4 grudnia 2006, o 11:35

Link nie działa.
Ale to byłaby miła perspektywa widzieć jak Polska rozwija się już w latach 5000-3000 p.n.e. (nie pamiętam dokładnie od którego roku się zaczynało). Pamiętam jak jeszcze grałem w jedynkę, gdzie na samiutkim początku (3000 chyba) byli Amerykanie ( :roll: ), Anglicy ( :roll: ), a już w XIX w. zostawałem ja, Zulusi ( :roll: ) i Mongołowie uzbrojeni w... czołgi. Romek Pawlak byłby tą grą chyba wniebowzięty :)

edit - lit
Ostatnio edytowano 4 grudnia 2006, o 14:08 przez Lafcadio, łącznie edytowano 1 raz
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez mawete » 4 grudnia 2006, o 12:28

Już poprawiłem. :)
Protexisi me Deus a conventu malignantium:
a multitudine operantium iniquitatem.
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Tixon » 7 grudnia 2006, o 15:56

Polska w Cywilizacji. No oczywiście, że tak. Jeżeli są w niej Niemcy i Rosja, to i Polska musi być :D
Avatar użytkownika
Tixon
 
Posty: 134
Dołączył(a): 7 grudnia 2006, o 15:25
Lokalizacja: Piła

Postprzez Agnieszka » 1 kwietnia 2007, o 11:15

Oczywiście, że chcę polski w CIVILIZATION. Głos nr 7, 85% na TAK :D .

Może to pomoże Romkowi P. ;) .
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Postprzez Nexus » 1 kwietnia 2007, o 15:46

Zagłosowałem na TAK. Kiedyś, w zamierzchłych czasach młodości i piękności ciała, grałem intensywnie w Civ. Popieram petycję.
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez joe_cool » 2 kwietnia 2007, o 22:09

pod petycją podpisałam się już dawno temu. tymczasem CIV IV leży na półce i się kurzy, bo komputer za słaby :evil:
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lafcadio » 3 kwietnia 2007, o 11:15

Ja mam CIV3, bo jak zauważyła piękna Joe Cool, komp za słaby ;]
Fajna gra, choć strasznie nie chce mi się robić w niej sejwów ;]
Wolę od początku i patrzeć jak mi się Imperium rozbudowuje. Może dlatego, że potem robi się trudniej. Ale i tak fajnie się gra. Taki single mission.
Pamiętam jak jakieś 2 miesiące temu grałem Chińczykami i rozwijałem się w... dorzeczach Nilu :lol: :lol:
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 4 czerwca 2007, o 09:56

Kurczę, Cywilizacja... pamiętam te noce bezsenne... Czy ja to wszystko widziałem, czy mi się tylko śniło?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Lafcadio » 4 czerwca 2007, o 11:06

Pamiętam te czasy jak grałem w jedynkę... Ech, słodkie czasy. Ale trójka jest jak jedynka, tylko lepsza :) Sid wie co robi, rozwijając jeden projekt :)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez mawete » 5 października 2007, o 21:19

Widziałem ostatnio IV z jakimś oficjalnym dodatkiem za 95 zł w eMpiku. Warto kupić? Grał ktoś?
Protexisi me Deus a conventu malignantium:
a multitudine operantium iniquitatem.
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin


Re: CIVILIZATION

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 20:32

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
willimohayne
 
Posty: 559852
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: CIVILIZATION

Postprzez willimohayne » 5 września 2022, o 00:26

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
willimohayne
 
Posty: 559852
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Następna strona

Powrót do Gry Komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości