Rodzaje filmów

Rozmowy o kinie, filmach i tym podobnych.

Moderator: Ekipa Forum

Jaki rodzaj filmów lubimy oglądać?

Akcji
2
7%
Horror
2
7%
Western
0
Brak głosów
Wojenny
1
3%
Thriller
1
3%
Sensacyjny
0
Brak głosów
Sci-Fi/Fantasy
7
24%
Komedia
5
17%
Dramat
2
7%
Romans
1
3%
Dokumentalny
3
10%
Biograficzny
1
3%
Animowany
4
14%
 
Liczba głosów : 29

Postprzez Nexus » 27 lutego 2007, o 21:58

I za tyle może się podobać :) Powiedzmy, że zainteresowało mnie tło filmu.
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 lutego 2007, o 12:56

Laf, ostrożniej z tymi "fuj", bo dam po łapkach. Nie wali się fujami w czyjś obiekt kultu, bo w tym miejscu człowiek jest odsłonięty.

Appleseada oglądałem owszem i mam zdanie podwójne: wizualnie jest fantastyczny. Jeśli chodzi o kreację głównej postaci - położony. Nie da się połączyć czułej przyjaciółki z zimną jak lód zabójczynią, która w momencie, gdy zasłania ją przyjaciel i ratuje życie, jeszcze strzela w czoło wrogowi. Intryga jest też taka "na dwoje babka wróżyła". Z jednej strony pokomplikowana (to dobrze), z drugiej strony lekko przegięciowa. Ogólnie warto film zobaczyć, bo to wodotrysk wizualny. Chyba lepiej po japońsku i bez napisów, bo wtedy nabierze treści. Mówię poważnie.

Głosowałem na SF/Fantasy, Dokumentalne i Animowane :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez mawete » 28 lutego 2007, o 14:42

SF, Komedia, Dokumentalny.
Protexisi me Deus a conventu malignantium:
a multitudine operantium iniquitatem.
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Materius » 28 lutego 2007, o 15:29

6 osób głosowało :o dobrze jest
Nobody is perfect. My name is Nobody.
Avatar użytkownika
Materius
 
Posty: 220
Dołączył(a): 24 stycznia 2007, o 15:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez koVaal » 1 marca 2007, o 17:51

Ja to w ogóle lubię rozmaite gatunki, ale najbardziej chyba sci-fi/fantasy, horror i komiedia, na które zagłosowałem. :)
Would you love a monsterman? Would you understand a beauty of the BEAST?
Avatar użytkownika
koVaal
 
Posty: 262
Dołączył(a): 22 października 2006, o 08:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Miria » 4 marca 2007, o 21:15

SF/fantasy i animowany (Disney rox! :P )
Avatar użytkownika
Miria
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 listopada 2006, o 19:43

Postprzez Lu » 5 marca 2007, o 00:37

A ja chciałam zagłosowac na SF, komedia, Dramat, Romans i Aniowany ale mi odrzuciło.
Wybrałam wiec Komedia, Dramat i Animowany, choć takie wskazanie zafałszowuje wynik :evil:
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez margo » 5 marca 2007, o 20:39

A ja proszę o oddzielną kategorię - kino japońskie - jak będzie w ankiecie to absolutnie NIE ZAGŁOSUJĘ!!! NIE LUBIMY! Nie trzeba oglądać kiepskiej "fantazy" żeby nic nie zrozumieć i zobaczyć dziwaczny świat - wystarczy "dobre" kino japońskie :P
margo
 
Posty: 81
Dołączył(a): 26 stycznia 2007, o 10:12

Postprzez Lafcadio » 5 marca 2007, o 23:42

margo napisał(a):Nie trzeba oglądać kiepskiej "fantazy" żeby nic nie zrozumieć i zobaczyć dziwaczny świat - wystarczy "dobre" kino japońskie

A tu się nawet zgodzę. Kino samurajskie potrafi robić za bardzo dobre fantasy. "Shogun" to moje ulubione :)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez margo » 7 marca 2007, o 20:36

No to Ty mi tu opowiadaj, tylko szczerze. O co chodzi tym japońcom w życiu? Ja ich ni jak pojąć nie mogę :?
margo
 
Posty: 81
Dołączył(a): 26 stycznia 2007, o 10:12

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 marca 2007, o 14:51

W Shogunie (w książce) życie samurajów opisane jest prosto: jest tak strasznie męczące, tak strasznie straszne, człowiek ma tak nikłą wartość, że każdy samuraj marzy, by popełnić seppuku i mieć wreszcie ten koszmar z głowy. Sęk w tym, że nie może zakończyć swojego życia bez pozwolenia pana, bo okryje się hańbą i jego rodzina ucierpi. Czeka więc na okazję jak na zbawienie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa


Re: Rodzaje filmów

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 18:11

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
willimohayne
 
Posty: 560114
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: Rodzaje filmów

Postprzez willimohayne » 4 września 2022, o 21:54

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
willimohayne
 
Posty: 560114
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron