Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Linka » 20 lipca 2014, o 22:01

Że się wkurzyłam, to mało powiedziane.
Miałam Przyjaciela. Jaśka poznałam w liceum, się zakumplowaliśmy, p[otem jakoś to poszło i przerodziło się w przyjaźń.... W ten specyficzny typ przyjaźni, gdzie można się lata nie widzieć, wieki nie kontaktować przez brak czasu a i tak się rozmawia o drobnostkach jakby się widziało zaledwie wczoraj. Jasiek podtrzymywał mnie na duchu, ja Jego. Któreś do któregoś mogło zawsze zadzwonić o każdej godzinie i się wyżalić. Raz poprosiłam o przytulenie i mimo 40 km odległości przyjechał :-)
Jaś ożenił się zaraz po Świętach Wielkiej Nocy. W ramach prezentu wykonywałam Im dekoracje kwiatowe.
Jasiek zadzwonił pół godziny temu żeby pogadać, bo Ewka (żona) jest strasznie drażliwa ostatnio. I zazdrosna o mnie.
Okazało się, że Ewcia ZABRONIŁA mu kontaktów ze mną i z częścią jego znajomych. W trybie"albo oni/ona albo ja!"
Właśnie zadzwoniła Ewcia, że "masz się z Jankiem nie kontaktować bo sobie tego nie życzę". Jak można być taką zołzą? Zabronić teoretycznemu ukochanemu kontaktów ze znajomymi?
Biedny Jaś... Szkoda chłopa...
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Kthaara » 10 listopada 2014, o 15:19

Normalnie krew mnie dziś zalała

Właśnie przeglądam sobie wiadomości na Fejsbuku i zaglądnąłem do profilu Radka Kota, żeby zobaczyć jak mu wczoraj na urodziny życzyli.

I jak mnie nie zaleje!

Okazało się, że na Falkonie był David Weber! To jest niepojęte że na taki marny Falkon przyjeżdża a na Polkon to go nie zaproszą...

a miałem weekend wolny, kuźwa no.... (powiedział bym coś jeszcze gorszego ale się wstydzę myśli)
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Linka » 10 listopada 2014, o 17:53

Zadzwoń do mnie i się wygadaj ;) Albo jak masz wolne to przyjedź na kawę :D
A co do Davida Webera - był w Polsce już w 2012 to może i na Polcon do Wrocławia Go zaproszą?

A na fejsie polecam polubić fanpejdże kilku większych konwentów. Wtedy nic i nikt Ci nie umknie. A nie tylko Polcon i Polcon.
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez twojtyp » 28 listopada 2014, o 08:14

Budzik o 5.50 :evil: i za oknem -5 stopni....
twojtyp
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 listopada 2014, o 14:44

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Kthaara » 29 listopada 2014, o 08:25

Mnie dzisiaj z rana wkur.... gość co zabił mi i mojej rodzinie psa.
Był z nami pół roku, przywiązaliśmy się, a tu jeden gość go potrącił... i przetrącił mu kark
Biedny Axel...
:cry:
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez gopilska » 6 marca 2015, o 14:30

szłam sobie dziś normalnie do sklepu kiedy nagle przejechało koło mnie z ogromną prędkością auto i całą mnie obryzgało wodą z kałuży... po prostu chamstwo..
gopilska
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 marca 2015, o 14:26

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 7 marca 2015, o 14:56

Lub po prostu szybkość ;]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 14 kwietnia 2015, o 13:49

Że kolega jeden w pracy nie załapał komizmu stwierdzenia o ekonomistach:
"Nie rozumiem dlaczego tak atakuje się ekonomistów. Oni przecież są świetni - przewidzieli bezbłędnie trzynaście z ostatnich pięciu recesji" ;)
i kolejny raz - mimo wysokiego wykształcenia potwierdza się maksyma że "rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców - trwać w błędzie"...
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 20 kwietnia 2015, o 07:47

Wkurzyły mnie dziś strajki nauczycieli - są to osoby często niezaangażowane w swoją pracę, pracujące standardowo 18 godzin (lekcyjnych, więc niepełnych), w tygodniu. Zbyt dużo przywilejów i wciąż im mało. Dziś z rana (w radio) nauczyciel mówi że chcąc utrzymać rodzinę musi pracować na 3 etatach !! Więc myślę że to paradoks - chcąc pracować na 3 etatach musiałbym zrezygnować ze snu..... Więc albo on wydłuża dobę, albo nie śpi, albo jego etat jest dużo mniejszy niż normalnie. Więc coś jest nie tak. Inna sprawa że od wielu lat widzę że poziom absolwentów sukcesywnie spada (np absolwenci szkół średnich, na studiach nie potrafią ... sprowadzić ułamków do wspólnego mianownika ...), myślę że nie tylko przez kiepskie programy nauczania... Nadmieniam, że sam uczyłem przez 5 lat (szkoła wyższa), więc wiem o czym mówię. Obecnie, nie będąc nauczycielem uczyć się muszę nadal (w przeciwieństwie do wielu nauczycieli, co więcej muszę co 5 lat zdawać egzaminy zawodowe chcąc mieć uprawnienia), w pracy używam głosu (a nie przysługuje mi dwukrotnie roczny płatny urlop na poratowanie zdrowia), i pracuję w tygodniu 40 godzin a nie 18 i to lekcyjnych (plus przerwy). W domu też się dokształcam i siedzę czasem nad zagadnieniami z pracy. Więc dość już gadania jak to mają źle - najpierw niech będą efekty - dobrze zdawane matury, wysoki poziom absolwentów a nie to co jest obecnie. Dość gadania jak mają trudno i źle. Dość argumentów godzin pracy w domu, ze sprawdzaniem kartkówek (najwięcej z tym pracy mają pewnie wuefiści ... )
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Kthaara » 21 kwietnia 2015, o 09:04

A kim ty Siouks jesteś z zawodu?
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 21 kwietnia 2015, o 10:50

Wyuczony czy wykonywany ? ;)
Wyuczony: mgr inż elektryk (specjalność: metrolog automatyk) a także doktorant z pieców przemysłowych i ochrony środowiska (porzucone ;) )
a zawód wykonywany: konstruktor konstrukcji budowlanych (na umowie), poza tym elektryk, konserwator sprzętu biurowego (plotery itp), komputerowiec (software i hardware), specjalista ds jakości i dokumentacji (atesty, aprobaty, normy, dokumentacje) - to z grubsza tyle ;)
jak mawiają znajomi elektrycy (po zawodówce, praktycy) - naprawiając obecnie maszynę - jako elektryk - trzeba znać się także na pneumatyce, automatyce, hydraulice i na komputerach ;)
Po namyśle uzupełniam: Nadmieniam też że mam znajomych nauczycieli
Kthaara - nie jesteś nauczycielem ?
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Kthaara » 22 kwietnia 2015, o 20:05

niestety nie - chciałem, ale mnie zatrzymała firma co produkuje bojowe wozy strażackie :)
Ja jestem wyuczonym informatykiem-automatykiem i pracuję na stanowisku technologa CNC, więc w miarę się spełniam.
a co do nauczycielstwa to cały czas mam je w planach, ale jeśli mi tylko pensję nieco poprawią to raczej nie zawitam w tamte rejony. Chyba że w przyszłości na jakąś salę wykładową na uczelnię :)
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 29 kwietnia 2015, o 08:56

Mnie dziś wkurzają audycje wyborcze ...
Szkoda że nie można w radio odsiać kłamców, złodziei itd ;)
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez kasiak » 24 września 2018, o 11:56

zimno na dworze
kasiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 września 2018, o 13:08

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez mimmi » 28 czerwca 2019, o 07:40

Dzień dopiero się zaczyna i mam nadzieję, że nie zdarzy się nić co by mnie wyprowadziło z równowagi.
mimmi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 czerwca 2019, o 07:35
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Google [Bot], idudusikuwiuc, Ronaldlync, ThomasRom i 10 gości

cron