Konkurs Alchemii słowa

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Konkurs Alchemii słowa

Postprzez Kthaara » 1 września 2012, o 09:06

Hello
Ja bym się chciał dowiedzieć dwóch rzeczy o rzeczonym końkursie.
po pierwsze primo: kto oprócz mnie wysłał swój tekst (takie obeznanie z rywalami :) )
poi drugie secundo: MAGDA! Czy skończyłaś już oceniać? :evilgrin:
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez magda2em » 1 września 2012, o 09:12

Po pierwsze primo, jeszcze jest tydzień ;) (przesunęliśmy termin, skoro premiera jest później, niż pierwotnie zakładana)

Po drugie primo - nie chcę czytać, dopóki nie będę mieć wszystkich tekstów, żeby im dać równe szanse. Tryb "czytanie" włączę dopiero po terminie, wyniki planujemy na 14-go września.

Po trzecie primo - Marcinie, będziesz chciał się włączyć w ocenianie?
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 1 września 2012, o 11:53

Tak, spróbuję to zrobić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez magda2em » 2 września 2012, o 00:09

Marcin Przybyłek napisał(a):Tak, spróbuję to zrobić.


To ja się jakoś na dniach odezwę ze szczegółami, jakoś privem zapewne, i obgadamy :)
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 2 września 2012, o 09:21

Ok.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez magda2em » 16 października 2012, o 11:11

Misiaki, zapraszam bardzo do czytania dwóch pierwszych tekstów pokonkursowych:

Quis custodiet... (miniatura s-f), Tadeusz 'Taka' Kajak
Homo divinus (Gamedec fan fiction), Arkadiusz Grzeszczak

Kolejne dwa powinny się pojawić niebawem, a potem kolejne dwa i na deser dwa teksty z wyróżnieniami... autorzy z pewnością pragną dowiedzieć się, co o tych tekstach myślą czytelnicy - tak więc jak tylko macie czas, idźcie napiszcie im choć po parę słów, bo naprawdę warto, postarali się wszyscy (ci nieopublikowani jeszcze też).

Przepraszam że tak późno, ale ostatnio mam tyle rzeczy na głowie, że w rezultacie nie bardzo wiem, jak się nazywam, współ-redaktorka zaczęła już rok akademicki, z drugim kierunkiem i przygotowaniami do CAE w bonusie, i po prostu nie wyrabiamy z niczym obie. Jak komuś coś obiecałam, to na pewno to zrobię - tylko chwilowo nie gwarantuję żadnych terminów :(
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 8 listopada 2012, o 13:56

Magda, trzymamy zatem kciuki i zapraszamy do lektury :). Kthaara - czytaj innych autorów :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez Kthaara » 8 listopada 2012, o 15:35

spoko
zastanawiam się kiedy ja będę widniał "na głównej"

poza tym - Marcin, gdzieś się podziewał taki kawał czasu?
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez magda2em » 25 marca 2013, o 19:08

Kthaara napisał(a):spoko
zastanawiam się kiedy ja będę widniał "na głównej"

Twój tekst się odbija od jednej redaktorki do drugiej, bo nie wiedzieć czemu twierdzą, że skoro nie czytały Gamedeca, to nie mogą dopilnować jakości. Zupełnie tego nie ogarniam - bo przecież akurat ten tekst się nadaje do sprawdzania jakościowego bez znajomości fandomu, ale to redaktorki z wieloletnim treningiem na fan fiction i po prostu nie chcą. A na siłę nie zmuszę... A ja rzuciłam się w wir przygotowań do egzaminu na TP i nie ogarniam już niczego co się z tym nie wiąże, a już AS najmniej. Nawet tu mnie tyle miesięcy nie było...

PS. Poszukiwane są odpowiedzialne osoby do pomocy we wrzucaniu newsów około-fantastycznych na naszą stronę - ktoś chętny? Będę też szukać recenzentów (dopuszczalni są recenzenci in-training albo niezbyt doświadczeni w pisaniu takich ślycznych dopracowanych recenzji) tak od maja/czerwca - może ktoś zainteresowany się też znajdzie? *ocka kotecka*

PPS. Jest nowy konkurs, klik-klik, z publikacją na pewno e-bookową, jak znajdzie się trochę kasy, to może z małym nakładem papierowym.

A, i jest też kolejny tekst. Powtórka. Spróbuję w święta ponadrabiać zaległości i wrzucić jeszcze jeden, który jest już prawie gotowy. Reszta po-konkursowych tekstów wedle raportu redaktorek jest na etapie uzgadniania poprawek z autorami - mam nadzieję, że jest to prawda, bo już nie mam siły kontrolować wszystkiego. Potrzebuję zaufanych ludzi dookoła, a o to coraz trudniej, mam wrażenie... :(
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa


Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 06:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
willimohayne
 
Posty: 559865
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 12:42

willimohayne
 
Posty: 559865
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 12:43

willimohayne
 
Posty: 559865
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 12:44

willimohayne
 
Posty: 559865
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Konkurs Alchemii słowa

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 12:46

willimohayne
 
Posty: 559865
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 20 gości