Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Lamas » 8 kwietnia 2012, o 14:18

MartiusMarsGradivus napisał(a):
Aż tak? Przecież to nic złego ;) To normalne i uzasadnione, że czasem trzeba z kimś pogadać ;)

Na poprawę humoru: http://www.youtube.com/watch?v=tzCpBoxF2gc :mrgreen:



8)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez magda2em » 9 kwietnia 2012, o 22:03

Wiecie co... do oskarżeń o to, co wyżej, doszła jeszcze hipokryzja. Łapy opadają, cycki opadają, robi się przykro. W tym roku rodzina mówi ludzkim głosem, to znajomi muszą przywalić na te święta tak, że nie chce mi się patrzeć na miejsce, w którym spędziłam sześć lat.

Więc tym optymistycznym nad wyraz akcentem idę do łóżka z książką, starając się nie załamać tym, czym stali się ludzie, których naprawdę uważałam za ludzi na poziomie.

PS. Komuś jajco własnołapkowomalowane?
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 10 kwietnia 2012, o 21:24

A jaka to książka? Gamedec?
Ooo o o to ja poproszę takie jajco!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez magda2em » 11 kwietnia 2012, o 07:20

MartiusMarsGradivus napisał(a):A jaka to książka? Gamedec?
Ooo o o to ja poproszę takie jajco!


Skończyło się na jakiejś durnostce, której tytułu nawet nie wymienię, bo to szkoda brukać takie forum takimi tytułami x) Nie byłam w stanie tolerować niczego więcej, jak słodycz kapiąca ze stron ;)

A jajco proszzzz:
Obrazek
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez magda2em » 12 kwietnia 2012, o 02:10

I, moje forum przestało być moim forum. No cóż, coś się kończy, coś zaczyna, natura pustki nie lubi, z przyjemnością się ewakuuję z forum, gdzie nie toleruje się tolerancji. Tylko przykre, że tak źle kończy się 6 lat życia, w tym 4 jako moderator...

Natura pustki nie lubi, nie pozostanę bezpańskim aktywnym użytkownikiem bez domku, na całe szczęście :)

To może w sumie nie ten temat, bo mi już wkurw przeszedł, ale... zawiodłam się w tej całej zabawie na ludziach, przede wszystkim.
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 14 kwietnia 2012, o 23:41

Oo no bardzo ładne jaje! Jak malowane! Jedno przypomina mi trochę Lamasa, ale nie powiem które (tęczowe) :mrgreen: I widzę, że nawet frencz na pazurach zrobiony ;)

No przykra sprawa :| Ale zawsze można mieć nadzieję (i często tak się właśnie dzieje), że wyjdzie to na dobre :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 25 października 2012, o 06:43

Miałem kurwa wypadek .....
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Lamas » 25 października 2012, o 21:30

Sprzątanie forum mnie wkurzyło, ot co. Miliardy postów i wywalaj to jeden po drugim :( :< :cry:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 28 października 2012, o 20:31

Jaki znowu wypadek?!
Edyta:
Ja wcześniej tego nie rozumiałem, ale teraz już czuje czym jest Arka Llamy. Poczułem dziś smutek, że nie ma "czystych" ludzi. Zrozumiałem też czemu gamedecverse wygląda jak wygląda. Wcześniej wiedziałem to, ale nie czułem. Ver'n'Out
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 29 października 2012, o 18:14

Po krótce.
Wypadek mój własny bez niczyjej pomocy "zrobiony".
Wpadłem do rowu :/
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 5 listopada 2012, o 01:11

Pneumobilem?
WWW- ostatnio ciężką próbę miałem, ale dzięki wrażliwości zobaczyłem więcej niż własne uczucia. W zamian na fali chaosu (która mocno ochlapała) przyżeglowało wszystko.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 18 lutego 2013, o 13:25

Dzis wkurzył mnie jakiś komentator bloga imć Pana Marcina posługujący się nickiem SemiLibertarian
Kazdy dziś ma się za świetnego fachowca - część pewnie ma rację. Ale ekonomiści to niestety osobny temat. Gałąź wiedzy, która powoduje więcej problemów niż pożytku dla przecietnego zjadacza chleba, która daje nam świetne produkty - np opcje walutowe ;) albo mozliwość gry na giełdzie - szczególnie gry na spadkach ;)
Nie rozumiem gry na spadkach - nie chcę nawet rozumieć. Giełda daje poteżne możliwości - które zawłaszczyli potężni ludzie i korporacje i tyle. Drobny ciułacz nie gra na giełdzie lub gra w małym stopniu nie majac czasu na analizy itd

Kurna - znam parunastu ekonomistów - ba nawet studentów samego prof. Kołodki. Mamy tylu świetnych ekonomistów - po tego co "musi odejść" prof. B. ;) Znają sie na temacie świetnie - doradcy premiera, TOR, główni ekonomiści banków itd. i Jest Polakom wciąż lepiej.. szkoda że tylko niektórym (czytaj nie wszystkim lub chociaż nie NAM) ;)

Ekonomów stawiam ledwo przed filozofami - mało dają w zamian za swoje wypasione pensje ....
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 18 lutego 2013, o 21:56

No cóż, sioux, tak to już bywa. Może i dobrze, bo dzięki takim komentarzom coraz wyraźniej widzę jakieś takie zabetonowanie i bezmyślność, w tym sensie, że ludzie zamiast myśleć, podważać to, co jest, szukać, utrzymują, że wszystko jest w porządku, a przecież nie jest.

Słuchaj, filozofowie dużo zarabiają? Powiedz, gdzie :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez siouks73 » 19 lutego 2013, o 07:42

Filozofowie i ich zarobki - wydawałoby sie że sa potrzebni - idee i przemyslenia są ważne dla ludzkości,ale ich wiedza czasem wydaje się nam mało ważna w życiu codziennym. A jednego którego znam ze tak powiem najświeżej ustawił sie w sieci komórkowej - zarobki powyzej średniej krajowej. Praca typowa dla filozofa - gadanie (naklanianie klientów do zakupu/umowy) i (to moze by gorsze ;) lizanie pewnej częsci ciała właścicielki (zaawansowanej wiekiem i antyładnej) która znajduje się w dolnej częsci pleców ;) - działa i daje dobre dochody - a nauczyc sie promocji itd mozna dosc latwo - trzeba tylko umiec .. hmmm mijać się czasem z prawdą, byle nie otwarcie kłamać ;)
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Kthaara » 20 lutego 2013, o 21:14

takim to się najczęściej mówi: "proszę się nie rozwijać nie skorzystamy" :P
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, oazlexoy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 13 gości

cron