Przywitania! :)

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Przywitania! :)

Postprzez Lafcadio » 14 czerwca 2006, o 18:07

Coby nie było, że się nie stosuje do tematu ;D

Bardzo mi miło, jestem tutejszym webmasterem ;] O moich niektórych (tych, zdawałoby się, najbardziej trwałych) zainteresowaniach (i nie tylko) mówi ów mały bannerek na dole, a ponadto dużo czytam, oglądam masę filmów i gram. Momentami w co popadnie.
Ostatnio edytowano 14 czerwca 2006, o 18:21 przez Lafcadio, łącznie edytowano 1 raz
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez Haven » 14 czerwca 2006, o 18:11

A ja jestem tutejszym.. eee, no, cosiem.

No dobrze dobrze. Interesuję się paroma rzeczami, niektórymi z nich mogę się pochwalić, niektórymi nie, ale tak czy inaczej jedną z moich pasji są gry komputerowe. Szczególnie MMO, więc jak ktoś chce poczuć mojego Gaussa na pleckach to zapraszam. :-P
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 22 czerwca 2006, o 21:12

Widzę, że Administrator bardzo mocno pilnuje porządku, więc także się przywitam, żeby mnie przypadkiem nie usunął za złe zachowanie :-D

Witam Wszystkich Chętnych do Dyskusji na tym Forum (WCDF) bardzo gorąco i cieszę się razem z Wami, że będziemy mogli razem wykuwać przyszłość Torkila, bo nie ulega wątpliwości, że każdy Wasz głos będzie dla mnie inspirujący :-)

Mocno pozdrawiam

Marcin Przybyłek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Piccolo » 22 września 2006, o 16:47

Witam, jestem tutaj z powodu characz... ekhem zapłaty o jaką poprosił Marcin Przybyłek na innym forum, ale coś czuję, że na zapłacie się nie skończy i zostanę stałym bywalcem tego forum. Interesuję sie fantastyką (niestety w tej dziedzinie jestem młodziutki, preczytałem jak narazie kilkanaście książek ze świata Forgotten Realms i teraz jestem w połowie Wiedźmina), oraz uwielbiam gry komputerowe a szczególnie RPG (no i MMORPG o czym świadczy fakt, że jestem dumnym posiadaczem World of Warcraft). No to chyba wszystko :) Aha bym zapomniał, od pewnego czasu interesuję się również anime (nie, nie tylko Dragon Ball :D)
Kiedy partia mówi, że weźmie, to weźmie a kiedy partia mówi, że da... to mówi
Piccolo
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 września 2006, o 16:40

Postprzez Lu » 23 września 2006, o 09:47

Witam wszystkich :)
Jestem tutaj z własnej i nieprzymuszonej woli ;) Kiepski ze mnie gracz (moja ulubiona gra komputerowa to rzut pingwinem na odległość ) lecz pochłonął mnie świat Gamedecka. Widocznie nie trzeba być graczem by zachwycić się tą książką :)
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 września 2006, o 11:15

Witajcie Lu i Piccolo. Bardzo ładnie, że wpadliście. Piccolo, daj ręce, rozkuję Cię :D Lu, chodź blisko, to Cię uściskam ;)
Ostatnio edytowano 13 listopada 2006, o 12:15 przez MARTIN ANN DRIMM, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Alexandretta » 27 września 2006, o 08:31

Witam, jestem tu z tego samego powodu co Piccolo ;)
Coś o mnie? Proszę bardzo:
Lubię gry komputerowe, szczególnie RPG. Sporo czytam, ostatnio głównie fantastykę (aktualnie Wiedźmin). Interesuję się komputerami, studiuję informatykę, w przyszłości chcę pisać - zarówno programy, jak i opowiadania (a może i coś więcej).
"Żal, że się coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło nie przemija nigdy."
Alexandretta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 września 2006, o 08:21

Postprzez koVaal » 22 października 2006, o 08:19

Cześć, koVaal jestem. Interesuję się literaturą, fantastyką, pisaniem fantastyki(póki co amatorskim, ale później... kto wie ;-) ), astronomią, motoryzacją, grami komputerowymi... i wieloma innymi rzeczami. Jestem z Krakowa( tak twierdzą niektórzy, a ja twierdzę uparcie, że obecnie jestem z Deep Past World 8-) ). No i... No i... No i zapomniałem co miałem jeszcze napisać :lol: Pozdrawiam wszystkich.
Would you love a monsterman? Would you understand a beauty of the BEAST?
Avatar użytkownika
koVaal
 
Posty: 262
Dołączył(a): 22 października 2006, o 08:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gargulec » 1 listopada 2006, o 19:41

Ojć... nie zauważyłem tego wcześniej. Dobra, lepiej przedstawić się późno niż wcale. Jestem Gargulcem, fanem fantasy, gier RPG oraz gier komputerowych. Traiłem tu przez adres na obwolucie "Sprzedawcy lokomotyw", a moja legitymacja forumowicza ma numer 30! Wszyscy którzy tu zajrzą automatycznie otrzymują moje pozdrowienia.
Jutro wstanę rano i poparzę się herbatą!
Avatar użytkownika
Gargulec
 
Posty: 38
Dołączył(a): 31 października 2006, o 20:41
Lokalizacja: Hen daleko

Postprzez Nexus » 22 listopada 2006, o 23:47

To tutaj ukrył się wątek powitalny :)

Nexus - fanatyk Blade Runner'a, fantastyki w każdej postaci (książki, magazyny, gry, filmy, seriale, kobiety ;) - w szczególności cyberpunk i steampunk), muzyki elektronicznej w postaci industrialu i EBM. Twórczość Marcina poleciła mi Lu i chwała jej za to!
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mawete » 23 listopada 2006, o 08:32

Część. Udało mi się zarejestrować. Jestem upierdliwcem który lubi piwo. To co pisze Marcin poleciłem sobie sam :D
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 23 listopada 2006, o 10:09

Nexus, mawete, witajcie! O, Nexie lubi Blade Runnera? No to rzeczywiście mamy o czym gadać :). mawete, ubawiłem się po pachy. W ten pochmurny dzień roześmiałem się w głos. Dzięki :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Nexus » 23 listopada 2006, o 20:45

Lubi to mało powiedziane. To graniczy z obsesją. Dobrze, że małżonka to toleruje :mrgreen:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Driden » 23 listopada 2006, o 20:46

Ja wmknąlem się tu bocznymi drzwiami, choć zapraszany wielokrotnie. Jak się jednak okazuje wszyscy się tu odmeldowują, więc i ja nie mam zamiaru uchybiać obyczajom forum. (Wybaczcie jezyk, ale czytam obecnie "Piekło i szpadę" Kresa, więc trochę przesiąkłem)

Kończąc i zaczynając zarazem: Salve.
Avatar użytkownika
Driden
 
Posty: 63
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gorim1 » 24 listopada 2006, o 08:10

no to i ja się przywitam
fan fantastyki, dobrej mrocznej muzyki gry rpg dawniej ale teraz nie mam jak tego zmieścić, a zainteresowania trochę z pogranicza psychologi, i mój wielki konik historia
marcina poznałem trochę wcześniej zanim przeczytałem a zaraz lecę po sprzedawcę lokomotyw
Avatar użytkownika
gorim1
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 listopada 2006, o 08:02
Lokalizacja: okolice wa-wy

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Google [Bot], Ronaldlync, Stevenon i 13 gości