Przywitania! :)

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Przywitania! :)

Postprzez MartiusMarsGradivus » 14 września 2011, o 19:05

Jeśli Ci przyjaciele to faceci otoczeni przez kobiety to tak ;)
Nie no może może, tak tylko sobie zażartowałem żartobliwie :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przywitania! :)

Postprzez Farin » 14 września 2011, o 19:19

Lamas napisał(a):
Farin napisał(a):MartiusMarsGradivus to facet nie może mieć przyjaciół wśród kobiet ?


Fiu Fiu 8)

S
L
A
P

I
N

T
H
A

F
A
C
E
!
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Przywitania! :)

Postprzez Lamas » 14 września 2011, o 20:31

Farin! OSTRO! :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Przywitania! :)

Postprzez Jedenastka » 14 września 2011, o 20:34

Farin napisał(a): Te dwie wypowiedzi dzieli cały dzień :P

Ojtam, ojtam. A czym jest jeden dzień wobec wieczności? :P
Farin napisał(a): Każdy mądry człowiek wie, że nowy dzień to nowe możliwości ;]

Jeśli tego i każdego następnego dnia nie zepsuje ;)


Przypomniały mi się właśnie nasze rozważania o przysłowiach. To było fajne.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Ahoj kamraci !

Postprzez KVATH » 17 sierpnia 2012, o 04:31

Krótko i na temat:
Książki pana Marcina (mojego imiennika) po prostu zmusiły mnie do zobaczenia jak to te forum się odbywa, jak działa i jakie tajemne rytuały się tutaj odbywają, albowiem fanem chyba już pozostanę na stałe.

Słowo o grach. Od dłuższego czasu gram w League of Legends i od czasu do czasu jakiś eRPeG, bądź jakiś staroć się zdarzy. Czasami sięgam po TF2 ale tak naprawdę to szukam gry w której mógłbym znowu się utopić.

Aktualnie jestem na ostatnim roku techniki żywności i właściwie nie wiem co robić dalej, może wyjazd na bezludną wyspę a'la Robinson Crusoe ? Jak co to zbieram chętnych, tylko poważne deklaracje proszę.
Z zainteresowań to przede wszystkim fantastyka, ciężka muzyka, gry, historia i astrofizyka.

Nie wiem co jeszcze powinienem napisać. Fajnie byłoby gdybyście pytali co was interesuje, ja bym tak odpowiedział.

Ahoj przygodo !
Avatar użytkownika
KVATH
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sierpnia 2012, o 03:54

Re: Przywitania! :)

Postprzez Kthaara » 18 sierpnia 2012, o 21:43

Witaj, Kvath w skromnych progach naszego mlecznego baru.
Jak Marcin wróci, pewnie zaserwuje ci coś lekko strawnego (chyba że Marysia nie ugotowała).
Później zaserwuje ci jeszcze jedną porcję. I jeszcze jedną...

Bez przyspieszonego metabolizmu ani rusz (dosłownie :P)

PS
Przeczytałeś całość, czy tylko CSI?
Ostatnio edytowano 8 września 2013, o 21:46 przez Kthaara, łącznie edytowano 1 raz
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Przywitania! :)

Postprzez KVATH » 19 sierpnia 2012, o 01:09

Oczywiście wszystkie przeczytane od początku do końca. Wciągnęły mnie tak mocno, że zapomniałem o jedzeniu, higienie i całej reszcie, aż przydałby się gamepill.
W ogóle to zaczęło się od bloga - naprawdę świetne artykuły, czytając cały czas miałem wrażenie iż z autorem mamy naprawdę bardzo zbliżone postrzeganie świata : )

Co jeszcze muszę pochwalić to fantastyczny kontakt z fanami. Forum robi wrażenie.
Avatar użytkownika
KVATH
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sierpnia 2012, o 03:54

Re: Przywitania! :)

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 19 sierpnia 2012, o 08:35

Ha! KVATH! Ten nick brzmi tak, że nie ma wątpliwości, że umiesz dobrze zjeść. No to, bracie, siadaj. Jakbyś nie zauważył, jesteś w milkbarze :). Nie wstawaj, siedź. Khtaara przytrzyma Cię z jednej, joe_cool przyniesie kajdanki :).

- Maryyysia! Osiemset pyz z mięsem, czterysta pierogów z kapustą, osiem tysięcy kopytek z gulaszem dla KVATHa oraz to samo dla wszystkich biesiadników! I po jednym czterolitrowym kuflu wileńskiego piwa korzennego na głowę! Aha, jeszcze po pillu enzymu trawiącego dla każdego spożywającego!

No. Teraz się rozluźnij. Wszyscy tu tak jedzą, ale nie martw się, nie tyją, bo enzymy robią swoje. I żadnych uwag co do urody Marysi. Ona jest bardzo drażliwa, uważaj :).

Co do gier, ja ostatnio gram w najprostszą grę świata, która jednakowoż wciąga niebezpiecznie głęboko. Nazywa się to Dungeon Hunter, wydano ją na PS Vita, jest to klon Diablo i diablo jest grywalne. Po prostu oderwać się nie można :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Przywitania! :)

Postprzez Kthaara » 19 sierpnia 2012, o 14:58

Marcinie ja tera staram się przejść Star Wolves. Jedynkę. Bo następne przeszedłem. A poza tym zagrywam się w ME3, zaczytuję w Trylogii Zdrajcy Trudi Canavan i zaśpiewuję na próbach chóru.

Kóniec

PS
Wiesz, że ona nie chce aby czytelnicy tudzież ktoś inny podsuwał jej pomysły? Karygodne! Nie wiem jak wytrzymuje z nią rodzina, ale książki pisze prawie tak dobrze jak Ty :P
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Przywitania! :)

Postprzez joe_cool » 28 sierpnia 2012, o 13:36

Dawno mnie w milkbarze nie było, ale przyniosłam kajdanki 8) To jak, rozkręcamy imprezę? :evilgrin:
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitania! :)

Postprzez Lu » 28 sierpnia 2012, o 19:10

Kthaara napisał(a):PS
Wiesz, że ona nie chce aby czytelnicy tudzież ktoś inny podsuwał jej pomysły? Karygodne! Nie wiem jak wytrzymuje z nią rodzina, ale książki pisze prawie tak dobrze jak Ty :P

O rrrrrany, nikt nie lubi gdy mu się coś podsuwa. Wcale się tej Trudy nie dziwię. Pisarze są często dobrymi obserwatorami i niech sobie sami wyciągają z rzeczywistości to, co jest im potrzebne.

Jo cool wyciągnęła własnie z rzeczonej rzeczywistości kajdanki, a ja dołączę pejczyk 8) Kto chce popatrzeć? :evilgrin:


Spoiler:
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Re: Przywitania! :)

Postprzez Farin » 28 sierpnia 2012, o 19:28

Widze, że tu sam ostry "towar" jest ;]
Mogę wskoczyć jako ofiara losu ?
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Przywitania! :)

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 sierpnia 2012, o 19:53

No tak. Impreza się zaczyna. Idę się umyć :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Przywitania! :)

Postprzez MartiusMarsGradivus » 29 sierpnia 2012, o 22:37

Umyć? Jak tu zaczynają się kajdanki i pejczyki to niebezpiecznie blisko do innych fili więc po wszystkim znowu trzeba będzie się myć :P W każdym razie ja jestem na służbie więc długo we własnej osobie nie posiedzę (jak Imperator pozwoli to rzucę najwyżej garść katomów od siebie), ale póki mempaki są spokojne to ZDROWIE!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przywitania! :)

Postprzez Linka » 2 września 2013, o 22:44

Normalnie na imprezy przychodzę z Czarną Mewą i domowym cydrem.
Ale wspomniano o kopytkach i pierogach...


Coś o mnie? Pracuję w kwiaciarni jako florysta, moją pasją jest rękodzielnictwo. Szyję maskotki i podusie, maluję po filiżankach, tkaninach, koszulkach. Koralikuję oplatając kryształy i kaboszony.
Moją ulubioną grą jest <można się śmiać :P > "Thief: Deadly Shadows" z 2004 roku. Często katuję pada grając w Księcia Persji. Jakieś pytania? Coś jeszcze chcecie wiedzieć?
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, ohezogeqavelo, Ronaldlync i 15 gości