Offtop jak sam nie wiem.

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez Lamas » 11 czerwca 2012, o 22:27

Czasem przychodzi w życiu taki moment, ze aż człowieka korci żeby napisać jakąś głupotę, więc założyłem ten temat TYLKO w tym celu. No to jedziemy:

Masło lubi jeść kartofle paniczny strach przed drzewami małpa.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez MartiusMarsGradivus » 11 czerwca 2012, o 22:58

Każdy członek, aczkolwiek raczy zmonitorować surówkowe niebo, bracie.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez jot23 » 11 czerwca 2012, o 23:00

Dziergała babcia na drutach. Tramwaj ruszył i babcia spadła.
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 czerwca 2012, o 07:23

Dobre! Filemon jerum pajtasz bęc.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez Kthaara » 21 czerwca 2012, o 14:51

Taki temat to tylko Lamas mógł wymyślić

ytopułg emas!
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez siouks73 » 17 września 2012, o 10:02

hmmm mam pomysł jak się pozbyć spamerów - na fali ostatnich wydarzeń na świecie. Wystarczy otóż przerobić ich wpisy na .. krytykujące proroka i islam. Myślę, że po kilku dniach zamachy bombowe pokażą gdzie mieszkali .... ;)

swoją drogą jak fanatyczna to religia - starczy trochę podpuchy by mieć rozruchy .....
Avatar użytkownika
siouks73
 
Posty: 84
Dołączył(a): 28 lutego 2011, o 14:12

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez kasiak » 24 września 2018, o 11:56

czlowiek czlowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi.
kasiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 września 2018, o 13:08

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez karinka13 » 9 października 2018, o 14:38

Nope to nie ma sensu.
karinka13
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 października 2018, o 14:08


Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 06:13

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 00:24

willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 00:25

willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 00:26

willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 00:27

willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Offtop jak sam nie wiem.

Postprzez willimohayne » 17 lipca 2022, o 00:29

willimohayne
 
Posty: 560060
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon i 17 gości

cron