Ciekawe strony

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Ciekawe strony

Postprzez Farin » 4 lutego 2011, o 19:33

Prawdziwa kopalnia różnych smiesznych obrazków: http://kwejk.pl/15767/obrazki/7005_7f41 ... ck=25&id=8 :]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ciekawe strony

Postprzez Haven » 24 lutego 2011, o 12:17

Farin napisał(a):Prawdziwa kopalnia różnych smiesznych obrazków: http://kwejk.pl/15767/obrazki/7005_7f41 ... ck=25&id=8 :]


Również zajrzyj na http://www.lamebook.com. :) (nie polecam w dużych dawkach - prowadzi do martwicy komórek mózgowych)
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ciekawe strony

Postprzez jot23 » 10 czerwca 2011, o 17:35

Trochę autoreklamy :D Zapraszam na swojego pierwszego bloga, co jakiś (nieokreślony) czas będę coś dodawał ;)

http://forum.cdaction.pl/blog/jot23
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ciekawe strony

Postprzez MartiusMarsGradivus » 10 czerwca 2011, o 17:51

Skromne te zapasy bloga jak na razie :P Jak będzie coś ciekawego na pewno przeczytam. Ciekawi mnie też ta "książka", czekam na publikacje fragmentu :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Ciekawe strony

Postprzez jot23 » 10 czerwca 2011, o 17:57

Chciałem właśnie zareklamować się już na początku, licząc na konstruktywną krytykę ;)
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ciekawe strony

Postprzez Farin » 23 października 2011, o 11:39

Prezentuję dziś przykład Trolingu na poziomie :]
http://forum.battlenet.pl/Sprzedaz_Gold ... 49356.html
Żeby wszystko było jasne ofiarą jest kef :]
Tutaj treść wiadomości prywatnych(przeczytać dopiero po zapoznaniu się z linkiem):


kef napisał
Hej , pozwoliłem sobie napisać na priv. Mam takie pytanie jeszcze, jeśli w ubiegłym roku sprzedawałem gold a nie rozliczyłem się z tego bo po prostu nie zdawałem sobie sprawy , że z takich rzeczy trzeba się rozliczać, co powinienem zrobić? Zapewne ta firma na allegro zrobi donos na wszystkich sprzedawców na allegro a US pewnie się sprawie przyjrzy choć suma pieniężna na pewno nie jest większa którą zarobiłem w ub roku jak 1,5 tys zł . Pozdrawiam.

Kunta:
Witam serdecznie!

Prawo nie działa wstecz. Ten przepis i owa firma powstała w tym roku. Sam sprzedaje czas poświęcony na zdobycie gold'a raz itemów z D2 od wielu lat i dopiero w tym roku trzeba wykazać i opodatkować dochody na PIT'cie. Wieć wcześniejsze lata nie są brane pod uwagę. Nie ma też obaw, że Urząd Skarbowy zacznie podejrzewać, że nie całe sprzedane złoto zostało wykazane w rozliczeniu rocznym. Od tego serwis allegro posiada swoje archiwum i na rządanie Urzędu Skarbowego bezproblemowo je udostępnia.

Pozdrawiam , Jacek

-------------------------------------------------------------------------------


kef napisał
Czyli rozumiem, że ten przepis , czy akt prawny? nie wiem jak to nazwać , funkcjonuje od tego roku i po prostu powinienem na koniec tego roku rozliczyć się z zarobku internetowego i będzie ok ? Trochę mnie uspokoiłeśbiggrin.gif Mimo wszystko, czy potrafisz przytoczyć nie wiem paragraf czy tę dyrektywę , która dotyczy takiej sprzedaży ? Pozdrawiam już nieco spokojniejszysmiley.gif

Kunta:
Przytoczyć nie przytoczę niestety bo sam byłem tym przerażony i poprosiłem o poradę radcę prawnego. Przez niego to załatwiałem, zrobiłem jak kazał i po złożeniu PIT'a dostałem odpowiedź od Urzędu Skarbowego , że wszystko jest uregulowane, dziękujemy. Także spokojnie i powodzenia w sprzedaży


Kef napisał
Dziękuje ci za pomoc. smiley.gif
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ciekawe strony

Postprzez Lamas » 23 października 2011, o 14:44

Aż się łezka w oku kręci... Takie piękny troll...
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Ciekawe strony

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 października 2011, o 09:17

Jocik, bardzo ciekawy blog :). Jeszcze czegoś w nim brakuje: recenzji, potężnej recenzji sagi "Gamedec", nes pa? :mrgreen:

BTW, przesłałem jego link Zbyszkowi Szatkowskiemu, jak z pewnością wiesz, klawiszowcowi Votum, który teraz pracuje ze mną i zespołem nad Gamedec Board Game. Mam nadzieję, że zrobi do niej muzykę :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Ciekawe strony

Postprzez jot23 » 24 października 2011, o 14:10

Dzięki Marcin za opinię :) Blog dopiero raczkuje, bo ostatnio internet mam tylko jak coś złapię przypadkowo :P Postaram się co jakiś czas coś dodać, jak tylko stałe łącze się aktywuje. Ciekawe co Zbyszek powie :)

Hmm, recenzja Gamedeca? Nie wiem czy nie masz dość hiperentuzjastycznych recenzji ;)
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ciekawe strony

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 25 października 2011, o 10:38

Recenzja to najprostsza forma reklamy :mrgreen: . A większość graczy, więęęększość graczy, między innymi czytelników CD Action, nie ma pojęcia, że w 2004 została wydana pierwsza część sagi, w której głównym bohaterem jest, jakby nie patrzeć, archetypowy gracz :). Najwyższy czas to zmienić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Ciekawe strony

Postprzez Lafcadio » 25 października 2011, o 21:35

Marcin Przybyłek napisał(a):A większość graczy, więęęększość graczy, między innymi czytelników CD Action, nie ma pojęcia, że w 2004 została wydana pierwsza część sagi, w której głównym bohaterem jest, jakby nie patrzeć, archetypowy gracz :)

I by się nie dowiedzieli. Wiesz, mam wrażenie, że nikt nie czyta CDA, ludzie kupują gry z dodawaną makulaturą. Ja przeglądam tylko obrazki w gazecie, bo czasem zaczynam czytać i aż się wstydzę, więc długo nie powtarzam tego błędu. A jakby dodali grę Gamedec... to by wiedzieli :roll:
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Ciekawe strony

Postprzez Farin » 3 grudnia 2011, o 11:46

Taką mała ciekawostkę znalazłem: http://lunar.lostgarde(...)vity.pdf
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ciekawe strony

Postprzez kasiak » 24 września 2018, o 11:57

fajne strony, chetnie skorzystam :>
kasiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 września 2018, o 13:08

Re: Ciekawe strony

Postprzez juka » 9 września 2019, o 09:23

Skąd wy to wszystko bierzecie? ;)
juka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lipca 2019, o 10:38
Lokalizacja: Radom

Re: Ciekawe strony

Postprzez jener » 24 czerwca 2021, o 11:39

Jeśli chodzi o strony z książkami do czytania to polecam tę https://www.taniaksiazka.pl/bajki-robot ... 10936.html . Niedawno ją odkryłam i zamówiłam pełno nowych tytułów do czytania. O ile oczywiście was książki interesują a nie tylko gry :P
jener
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 stycznia 2021, o 20:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, ThomasRom i 17 gości

cron