Cześć

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 10 stycznia 2011, o 10:27

Czyli zieloni są moderatorami? Do końca nie byłam pewna. Tak w ogóle to mam wrażenie, że to jedno z forów, na których moderacja nie jest potrzebna. Jakoś samo się moderuje. Ale skoro zielono nam się zrobiło, zupełnie tak samo jak na forum science fiction, to oczywiście też fajnie. Ty, Lafcadio, jako starszy wiekiem, doświadczeniem i w ogóle, i w szczególe, możesz wiele. Jesteś jednym z nielicznych, którzy pamiętają niejedną poprzednią rzeczywistość.
Nasi przemili i zarąbiści koledzy z Lublina nie są jeszcze wystarczająco wtajemniczeni... :P .
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Lafcadio » 10 stycznia 2011, o 10:55

Jedenastka napisał(a):Czyli zieloni są moderatorami? Do końca nie byłam pewna. Tak w ogóle to mam wrażenie, że to jedno z forów, na których moderacja nie jest potrzebna. Jakoś samo się moderuje. Ale skoro zielono nam się zrobiło, zupełnie tak samo jak na forum science fiction, to oczywiście też fajnie. Ty, Lafcadio, jako starszy wiekiem, doświadczeniem i w ogóle, i w szczególe, możesz wiele. Jesteś jednym z nielicznych, którzy pamiętają niejedną poprzednią rzeczywistość.
Nasi przemili i zarąbiści koledzy z Lublina nie są jeszcze wystarczająco wtajemniczeni... :P .

Sęk w tym, że jako zielony mam tylko autorytet nad czarnymi. O reszcie decyduje Marcin i wiecznie nieobecny Haven ;)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 10 stycznia 2011, o 11:07

Jeśli masz mieć autorytet nad jasnozielonymi to może zrób się na ciemną zieleń? Albo wiem!
Strzel sobie napisik:
Senior Moderator. A im dajcie: Moderator.
Albo:
Ty - Moderator
Oni - Junior Moderator

Coś w ten deseń... ;)
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Lafcadio » 10 stycznia 2011, o 11:09

Urocze, ale to nie działa w ten sposób.
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 10 stycznia 2011, o 11:12

To zależy gdzie, Lafcadio. Czasem działa, czasem nie. Na niektórych tak, na niektórych nie.
Na jedno na pewno nie ma rady:
Na lenistwo i brak chęci.

Reszta jest milczeniem ;) .
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 10 stycznia 2011, o 11:13

Łeee z Juniorem Moderatorem już szpanowanie przed kolegami nie będzie takie fajne :/ ;)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez Lafcadio » 10 stycznia 2011, o 11:30

MartiusMarsGradivus napisał(a):Łeee z Juniorem Moderatorem już szpanowanie przed kolegami nie będzie takie fajne :/ ;)

Wiesz, szpanowanie modem przed kolegami też nie jest fajna, jeśli jakaś 1/3 aktywnych użytkowników to moderatorzy :P
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Cześć

Postprzez Lamas » 10 stycznia 2011, o 16:05

Niby racja, ale właśnie od tego Tutaj jesteśmy , żeby tych ludzi naściągać i mieć nad czymś władzę :evilgrin: Boooahahahahahahahahahaha!!!!!
Jedenastka: Rozumiem, że nie podoba Ci się to, że jesteśmy modami, no ale jednak..... Mlodość Górą , jestem młody i nie boję się tego przyznać :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 10 stycznia 2011, o 16:14

Lamas napisał(a): Jedenastka: Rozumiem, że nie podoba Ci się to, że jesteśmy modami

Nic bardziej mylnego. Lubię zieleń, odpręża mnie. Tylko jakoś mało jej na forum ;) .
Wszędzie tylko niebiesko, niebiesko, niebiesko... wielki błękit po prostu...
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 16 stycznia 2011, o 17:09

Hehe, kupiłam dzisiaj tę czekoladę, do której gdzieś tam kiedyś zostałam zachęcona ;) Znaczy wiśniową z chilli Lindt. W składzie nie miała napisanego alkoholu, więc zakładam, że go nie ma ;) Ale... nie jest jak dla mnie taka boska, buu :P Ot, czekolada jak czekolada. Cóż, tak czy siak, na lody czekoladowe z chilli i jakimiś owocami zawsze (no, latem) się skuszę (jadłam pyszne w Galerii Krakowskiej... Na tym poziomie, gdzie jest księgarnia Notabene... a jaka wielka gałka :D)

No, tak musiałam się podzielić przemyśleniami :P
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 17 stycznia 2011, o 07:14

Ceviliel napisał(a): na lody czekoladowe z chilli i jakimiś owocami zawsze (no, latem) się skuszę (jadłam pyszne w Galerii Krakowskiej... Na tym poziomie, gdzie jest księgarnia Notabene... a jaka wielka gałka :D

Nie bądź Wiśnia, powiedz gdzie to jest ;) . Polska jest dość rozległa...
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 17 stycznia 2011, o 19:47

Tak więc, Galeria Krakowska jest... w strasznym mieście na dalekim wschodzie... gdzie szaleje dziki smok i zionie ogniem... W KRAKOWIE! :D
Tuż koło głównego dworca PKP, więc trafić nietrudno, wystarczy wysiąść z pociągu i iść za tłumem ;)
Co do konkretnego miejsca - z planu wynika, na moje oko, że chodziło o Słodki Wentzl, choć mi się wydaje, że znajdował się on w miejscu numeru 67 (którego nazwy nie mogę znaleźć nigdzie...). Ale może widziałam Notabene w większej odległości, bo kasa np. znajduje się po drugiej stronie lokalu? Hmmm... jak będę tam następnym razem, to się przyjrzę uważniej ;) O, na stronie Słodkiego Wentzla są lody czekoladowe z chilli, więc to chyba rzeczywiście było to miejsce ;) Mają jeszcze lokal gdzieś w okolicach krakowskiego rynku, jak mi mignęło na ich mapce, nim zamknęłam :)
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 19 stycznia 2011, o 20:08

Ciekawe, czy Marcin doceniłby takie lody... Może powinien tam pojechać? ;)
Jeśli nie na konwent - to może na szkolenie?
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 20 stycznia 2011, o 19:33

Nawet konwent się znajdzie :) (Krakon na początku lipca :D)
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez Farin » 2 lutego 2011, o 23:07

Doznałem dziś szczególnego odkrycia !
Chyba jestem socjopatą...
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Seo-Ul-dex, Stevenon i 24 gości