Fallout

Rozmowy o grach komputerowych.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Fallout

Postprzez Czesio » 14 listopada 2008, o 14:53

Mnie się podoba - gram w polskiej wersji językowej i nie powiem - jest ok - szczególnie , gdy biegnie na mnie kilku barbarzyńców i wszyscy krzyczą, że mi "...skąpią d...ę..." a okazuje się, że to ja im skopałem.

Atmosferka postnuklearna jest oddana świetnie - zresztą, co kto lubi ;)
TERAS CZESIO MUWI
Avatar użytkownika
Czesio
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lipca 2008, o 11:31
Lokalizacja: Skądś

Re: Fallout

Postprzez Ixolite » 14 listopada 2008, o 18:04

Mnie się nie podoba, że gra jest tak na walkę nastawiona. Postacią, która powinna ginąć od byle pierdnięcia, rozwalam stada supermutantów i ghuli jak bym to robił od urodzenia. Poza tym kuleje ta gra jako RPG, oj kuleje...
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez Haven » 17 listopada 2008, o 07:47

Ixolite napisał(a):Mnie się nie podoba, że gra jest tak na walkę nastawiona. Postacią, która powinna ginąć od byle pierdnięcia, rozwalam stada supermutantów i ghuli jak bym to robił od urodzenia. Poza tym kuleje ta gra jako RPG, oj kuleje...


Jak to określił pewien internetowy serwis o grach komputerowych... "Fallout 3 -IS- Oblivion with guns". Grałem, zgadzam się w całej zupełności. :P
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Fallout

Postprzez -haggard- » 22 listopada 2008, o 03:22

Mnie sie podoba, nawet bardzo. Wlasciwie wszystkie gry poszly w odstawke bo pogrywam tylko w Fallout'a.
Ignorance Is Bliss.
Avatar użytkownika
-haggard-
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 lutego 2007, o 17:48
Lokalizacja: Ipswich, UK

Fallout MMO

Postprzez Lamas » 28 lipca 2009, o 13:00

Chyba nikt wcześniej tego tematu Tu nie poruszył, a mianowicie: Ma wyjść Fallout MMO robione przez Bethesde ot i MMO w świecie dobrze nam znanym.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout MMO

Postprzez Ixolite » 28 lipca 2009, o 14:17

Pożyjemy, zobaczymy. O Falloucie MMO od dawna popiskują, ale przy całym zamieszaniu z rozpadaniem się kolejnych studiów (studio?) przechodzeniem praw do marki itp. itd. ciągle nic z tego nie wychodziło. Aż zrobiło się całkiem cicho. Teraz po premierze F3 odżywają różne ploty, ale ile w nich prawdy, tylko czas pokaże. To trochę jak z projektem Van Buren.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez M_L » 24 sierpnia 2009, o 00:52

Niech oni lepiej MMO z tego nie robią. Chciałoby się wam wykonywać zadania w stylu "przynieś 15 szczurzych ogonów", albo biegać po jakichś labiryntach żeby na końcu ubić super-zmutowanego-pięćdziesięciopoziomowego-potwora i zabrać mu Power Armor Of Divine Intervention? Sieciowe RPGi są tak ubogie, że szkoda na to tak świetnie wykreowanego świata.
Also known as Crowley
Avatar użytkownika
M_L
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 lutego 2009, o 01:19

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 sierpnia 2009, o 17:41

O, bardzo ciekawa uwaga, M_L. Swoją drogą warto zacząć nowy topik o grach... Zaraz go założę...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez Ixolite » 24 sierpnia 2009, o 23:52

MMO są ubogie bo skupiają się na dwóch rzeczach: zarabianiu pieniędzy dla ich twórców (wtedy pojawia się grind, bezsensowne questy "zabij/przynieś" i tony pierdół przy których można tylko tracić czas) albo na rankingach. Objawy w obu przypadkach są podobne, tyle że w drugim czas zajmuje graczom zdobywanie kolejnych szczebli w rankingach, a w pierwszym czas jest graczom zabierany, żeby wykupili abonament na jeszcze więcej czasu.

I schematy już wypracowane przez te dwie siły są tak utarte, że nawet nie tyle ciężko wymyślić coś innego, ale ciężko przekonać do innych rozwiązań graczy.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez Nexus » 25 sierpnia 2009, o 19:16

Szukając ostatnio informacji na temat czegoś nowego w systemie Battlefield (2142 lekko się starzeje :D, ale wciąż w to gram) okazało się, że nowe Battlefield 1943 i BF Bad Company 2 są skierowane do konsolowców... cóż...zostanie mi jeszcze pograć trochę w BF2142. Chociaż podobno nowy Call Of Duty: Modern Warfare 2 ma wymiatać w trybie rozgrywki multi...
Aha... ciekawy pomysł w BF1943... odblokowanie mapy Coral Sea (dla wszystkich) nastąpiło po 43 000 000 fragu (liczonych we wszystkich rozgrywkach)...
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fallout

Postprzez Ixolite » 25 sierpnia 2009, o 20:29

Tam był jeszcze element współzawodnictwa między platformami - mianowicie gracze ze zwycięskiej platformy (czyli z Xboxa w tym wypadku) dostali tą mapę jako pierwsi.

Widziałem i jednego i drugiego w akcji i nie jestem nimi zachwycony - fajna jest możliwość demolki otoczenia (sporo nowych możliwości taktycznych), ale mocno spłycona rozgrywka została... No i góra chyba 15 graczy na stronę.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez MartiusMarsGradivus » 22 października 2010, o 21:38

Czy mi się zdaje czy dziś... PREMIERA FALLOUT NEW VEGAS!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout

Postprzez kuleczka28 » 25 października 2010, o 14:13

mam chrzesniaka w wieku 12 lat i zastanawiam się jaka gra byłaby odpowiednia dla 12 latka? ważne, żeby było to coś rozwijającego i niezbyt brutalnego. Możecie coś polecić?
kuleczka28
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 października 2010, o 14:06

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 25 października 2010, o 20:06

Rozwijają gry typu Settlers, albo Heroes of Might & Magic... Ekonomiczne / taktyczne...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez MartiusMarsGradivus » 26 października 2010, o 17:35

Kupiłem New Vegas i wszystko fajnie poza tym że xfire go nie znajdywał... pokazałem mu gdzie szukać ręcznie (a z tym też była zabawa) i teraz jest na liście zainstalowanych z tym że przez xfire nie mogę go odpalić (wcale nie reaguje) a jak włączam ze steama to xfire nie widzi że gram przez co nie liczy czasu spędzonego w grze...
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry Komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości