Fallout

Rozmowy o grach komputerowych.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Fallout

Postprzez Ixolite » 28 października 2010, o 10:38

Jak na razie New Vegas bardzo pozytywnie odbieram - jedyne co mi wadzi poważnie to tak szybkie zamknięcie wątku otwierającego całą historię. Jakoś tracę motywację do dalszego działania, bo po załatwieniu tej sprawy myślę sobie "a co mnie cała reszta obchodzi"? Choć z drugiej strony robi się z tego wielki sandbox dzięki temu i można pobawić się bez zamartwiania się, że czas ucieka, czy że "głowny" wątek wisi nad głową.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez Nexus » 20 listopada 2010, o 22:58

New Vegas na razie odpuszczam. Przed chwilą (jakiś tydzień temu) skończyłem F3. Byłem WSZĘDZIE :D Jeszcze czekają na mnie dodatki, ale by odpocząć od świata Fallouta po raz kolejny odwiedzam Czernobyl :) Zew Prypeci na tapeci :D
I w międzyczasie pogrywam w Battlefielda: Bad Company 2. Niestety, ale moje odczucia są mieszane... postawiono na dynamikę gry, ale kosztem pracy zespołowej. Realizm gry został podniesiony (ach ten bullet drop :D), szczególnie na serwerach Hardcore, graficznie jest bosko, ale BF2142 miał tę miodność, której tutaj na razie nie wyczuwam. Niemniej jednak jako odstresowywacz sprawdza się znakomicie :)
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 stycznia 2011, o 23:32

Ja grywam w Fallouta 3 na PS3 :). Na razie nie mogę się pochwalić, że byłem wszędzie, ale odkryłem, jak się włącza latarkę ;). Jezu, jak się bez niej męczyłem :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez Lamas » 12 stycznia 2011, o 01:15

Powoli robi kilka kroków do tyłu " Czekaj slyszałem PS3?" Patrzy błagalnym wzrokiem na Marcina, po czym usłyszawszy kroki InnocentCivilian'a zaczyna machać przecząco rękami " Powiedziałeś X-Box 360, ok?"
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout

Postprzez Lafcadio » 12 stycznia 2011, o 09:00

Marcin Przybyłek napisał(a):Ja grywam w Fallouta 3 na PS3 :)

A tak na konsole narzeka :P I jeszcze je wspiera :P
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 stycznia 2011, o 09:40

Tak, przez wiele lat byłem przeciwnikiem konsol. Bałem się, że zeżrą rynek pecetowy, który jest specyficzny i wciąż "wolny". Ale przyszła kryska na matyska - chcieliśmy mieć kino domowe i odtwarzacz Blue-Ray. Okazało się, że PS3 jest doskonałym odtwarzaczem wszelakich płyt i plików, przy okazji konsolą.

Urządzenie jest fajne, bo samo się aktualizuje, nie wiesza, wszystko na nim chodzi płynnie, a jak w trzecim kwartale tego roku wyjdzie "Space Marine", to nie będę musiał wymieniać bebechów w pececie (co kosztowałoby więcej niż konsola), tylko spokojnie grę sobie kupię... :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez MartiusMarsGradivus » 12 stycznia 2011, o 09:54

Racja z tymi bebechami... Ale na konsoli sterowanie jest siusiakowe... Nigdy dobrze wycelować nie mogę ale to pewnie kwestia wprawy. I pomimo że mam xpudło to i tak prawie że wcale na nim nie gram i gry kupuje tylko na kompa. Jednak mysz i klawiatura nie ma sobie równych.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 stycznia 2011, o 10:17

Tak, z celowaniem jest kłopot i jest to z pewnością kwestia wprawy. Szczęście, że w Falloucie jest system VATS i każdego przeciwnika można rozpykać w turowym stylu...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez Ixolite » 12 stycznia 2011, o 11:07

VATS w F3 akurat bardzo mi przeszkadza - wystarczy w czasie rzeczywistym podbiec do przeciwnika, przełączyć na VATS i 100% headshoty z przyłożenia pakować. Zero taktyki.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Fallout

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 stycznia 2011, o 14:26

A, bo Ty, Ixi, jesteś, rozumiesz, inteligentny gracz i na to wpadłeś ;). Ja nie - i dlatego mam z VATSem zabawę :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Fallout

Postprzez MartiusMarsGradivus » 2 lutego 2011, o 22:46

Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout

Postprzez Haven » 5 marca 2011, o 09:28

MartiusMarsGradivus napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg


Bohaterka ma fantastyczne szorty. Chciałbym, żeby więcej kobiet takie nosiło.
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Fallout

Postprzez Lamas » 5 marca 2011, o 22:14

Haven napisał(a):Bohaterka ma fantastyczne szorty. Chciałbym, żeby więcej kobiet takie nosiło.


Propsuje.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Fallout

Postprzez willimohayne » 30 kwietnia 2022, o 19:34

willimohayne
 
Posty: 559528
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Fallout

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 20:12

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
willimohayne
 
Posty: 559528
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry Komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości