Kinect

Rozmowy o grach komputerowych.

Moderator: Ekipa Forum

Kinect

Postprzez wariatus » 15 czerwca 2010, o 00:09

No cóż, jak się ogląda prezentację tego gadżetu, to aż się prosi żeby otworzyć okno, prawda? ;)
Piotr
wariatus

Re: Kinect

Postprzez Spuki » 15 czerwca 2010, o 08:15

Tego można było się spodziewać.
Dzisiaj sterowanie gestami, jutro myślami :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki

Postprzez djatturo » 15 czerwca 2010, o 08:54

Żadne mi wielkie halo. Jak zwykle MS nie zabłysnął swoim pomysłem. Kupili od NEC-a pomysł i licencję, ciut zmniejszyli i przystosowali do do xbox-a.
Posiadam taka PC-tową wersję NEC-a z 2008r.
Nazywa się Movementreactor, ma sterowniki do programów 3D oraz gier przestrzennych i musiało kosztować krocie chociażby ze względu na to, że tych kamer w oryginale to ma w .... ;)

Jak MS przystosuje to do PC-tow, może się zastanowię, gdyż chwilowo do obsługi tej zabawki potrzebują połowę mocy obliczeniowej xboxa ;)
djatturo

Postprzez Ixolite » 15 czerwca 2010, o 10:05

Jest open source projekt - wystarczy do tego zwykła kamerka internetowa i śmiga całkiem ładnie. Żebym jeszcze choroba pamiętał, jak się toto nazywa :( Musiałbym poszperać.

EDYTA: Znaczy tego dużo jest, ale ten konkretnym o którym myślę, to projekt głównie do gier tworzony, jako "kontroler", a nie do monitoringu i kamer przemysłowych ;)
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Ixolite
Webmaster

Postprzez wariatus » 15 czerwca 2010, o 12:05

Ale oni nie zrobili tygryska :) A tak naprawdę wygrywa ten, kto ma dobry pomysł na sprzedaż/promocję :)
Piotr
wariatus

Postprzez Spuki » 15 czerwca 2010, o 19:13

Dzięki temu ludzie kupują taki chłam jak 90% produktów apple...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki

Postprzez wariatus » 15 czerwca 2010, o 20:48

Z Applem się zgadzam :) Tutaj bardziej pasuje jednak analogia do Wii. Apple ma design i "jest modny". Wii było "fajne". Trochę różne podejście. Ja wolę fajne rzeczy. Wygląd zawsze można przerobić :P
Piotr
wariatus

Powrót do Gry Komputerowe