Strona 1 z 1

Pomocy.

PostNapisane: 15 maja 2010, o 23:47
przez Lamas
Nie mam w co grać. Szukam jakiegoś mmo , zbliżonego światem do gamedeca albo chociaż z możliwosciami ekspansji. Jestem nawet tak zdesperowany ,że zagram w jakiś dobry po prostu dobry tytuł :D Więc jak ? Ktoś Pomoże?

Re: Pomocy.

PostNapisane: 16 maja 2010, o 11:45
przez Santiel
Niestety muszę Cię zasmucić bo dobrych MMO S-F, przynajmniej moim zdaniem zwyczajnie nie ma. O Gamedecowym klimacie to wogóle zapomnij. Ja zmarnowałem mase czasu przy WoWie, ale zdecydowanie nie polecam. Spróbuj Lord of the Rings Online. Przyjemny klimat, ładna grafika, ciekawe questy (nie nie innowacyjne, bo nadal to jest zabawa w kuriera i tępiciela żyjątek wszelakich, ale NPCe mają ciekawe historie do opowiedzenia), fajne dungeony. Albo poczekaj na MMO w świecie SW.

Re: Pomocy.

PostNapisane: 16 maja 2010, o 12:17
przez MARTIN ANN DRIMM
Był kiedyś taki MMO... coś na O?

A na teraz... co można by Lamasowi zaproponować? A próbowałeś starocia pt. "The Nomad Soul"? To nie jest MMO, ale gra się w to prawie jak w MMO: fantastyczne futurystyczne (prawie futurystyczne) miasto Omikron, genialna intryga, muzyka Davida Boviego. Słaby tryb FPP, ale jego jest mało. Poza tym po prostu genialna gra. Jedna z najlepszych w historii moim zdaniem...

Re: Pomocy.

PostNapisane: 16 maja 2010, o 16:04
przez Lamas
W Nomada zagram, a jak! Tylko popytam najpierw kumpli czy ktoś ma jesli nie odpale steama kto wie może tam go posiadają, jesli i to zawiedzie to będzie trzeba z innych zródeł. A co do Lordowego MMO to lepiej nie :D Szukam właśnie czegoś z intryga otwartym światem i wolałbym S-F. Chyba się skusze w końcu na to EVE Online, tylko wiem że jesli zacznę to nie skończę zbyt szybko. Dalej mnie cos korci szukam i szukam, może kiedyś znajde to jedyne cudeńko ,które pomoże nam w jakiś sposób zbliżyć się przez internet ( Tak Nam bo jesli ja będe grał to skatuje całe forum) :D Więc zobaczymy.

Re: Pomocy.

PostNapisane: 22 maja 2010, o 19:17
przez MartiusMarsGradivus
Lamas napisał(a):Tak Nam bo jesli ja będe grał to skatuje całe forum.

To prawda... Pamiętam co było jak Wojtek grał w farmę na facebooku...

Re: Pomocy.

PostNapisane: 26 maja 2010, o 12:33
przez Ixolite
Anarchy Online można spróbować, teraz jest darmowe w dodatku: http://www.anarchy-online.com/wsp/anarc ... ,1070,1088

Było też MMO, którego nazwy nie pamiętam, z ekonomią bazującą na walucie wymienialnej w obie strony, to jest można było kupić za "dolary" walutę z gry, ale też walutę zarobioną w grze wypłacić za pośrednictwem operatora gry spowrotem do prawdziwych pieniędzy.

Za chiny nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało...

Re: Pomocy.

PostNapisane: 27 maja 2010, o 08:38
przez MARTIN ANN DRIMM
O, właśnie tę grę miałem na myśli. Anarchy Online. No, jest jeszcze Eve... Ale to podobno odkurzacz nieziemski. ArTuro pracuje w tej grze jako... prawdziwy gamedec! Poważnie. Spytajcie go sami :).

Re: Pomocy.

PostNapisane: 27 maja 2010, o 11:08
przez Lamas
No , właśnie musze zostawić kompa na dłuższą chwile żeby pobrac anarchy a zazwyczaj tej chwili nie mam ;( No ale EvE jest tytułem który mam zamiar "zaszczycić" swoją obecnością, ale żeby to uczynic muszę jeszcze chwilę poczekać na nowy sprzęt. A co do bycia Gamedeciem, to się chwali i powiem że przez krótką chwilę i ja byłem Jednym z TYCH w Second-Life.

Re: Pomocy.

PostNapisane: 27 maja 2010, o 18:42
przez Farin
EvE Online - taaa teraz jak z nowym dodatkiem wprowadzili możliwośc użytkowania planet jest baardzo dobrze.
EvE nie potrzebuje jakiegoś super komputera do grania - przynajmniej na początku kariery.
Dodam, że jest możliwość dorwania 21 dniowego triala do tej gry zamiast normalnie 14-dniowego. No i jesli ktoś lubi bawić się w ekonomiste to bedzie to dla niego raj prawie że ;]
Jak bedziecie się przymierzać do tej gierki to dajcie znać to może znowu tam wpadnę :]

Re: Pomocy.

PostNapisane: 2 czerwca 2010, o 11:49
przez Spuki
Gamedeckowe klimaty, polecam zawsze Anachronox i Blade Runner, dwie gry god-like:)

Re: Pomocy.

PostNapisane: 24 września 2018, o 11:50
przez kasiak
fajne gry