Strona 1 z 1

Prototype

PostNapisane: 16 grudnia 2009, o 11:08
przez Nexus
Zupełnie przypadkiem oglądając zapowiedzi filmowe trafiłem na zajawkę gry Prototype.
I muszę przyznać, że mnie ruszyło :D

Oficjalna historia
http://www.youtube.com/watch?v=HzVxa47UpDo&NR=1

10 powodów, by ją mieć :D
http://www.youtube.com/watch?v=54_yOqZ6Ieg&NR=1

Re: Prototype

PostNapisane: 22 grudnia 2009, o 17:37
przez jot23
Zaraz... ta gra już dawno wyszła! I jeszcze siedzi na moim dysku... Jest dobra. Nawet fabuła jest niezła. Jak chcesz wiedzieć więcej to pisz ;)

Re: Prototype

PostNapisane: 23 grudnia 2009, o 01:15
przez Nexus
Wiem, że już wyszła :) Ale nie widziałem jej, a zajawka wypuściła bakcyla :D
Co mnie ciekawi, to sterowanie. Na filmiku główny bohater wykonuje dosyć karkołomne combosy... jak wygląda sterowanie postacią?

Re: Prototype

PostNapisane: 23 grudnia 2009, o 22:49
przez jot23
Jest łatwe do opanowania, choć jak chcesz trzepać dłuuuugie kombosy, to trzeba trochę poćwiczyć. Ale umiejętność ultra sprawnego poruszania się po mieście zyskasz bardzo wcześnie, bo to bardzo proste. Nawet moja dwunastoletnia siostra lubiła pobiegać po wieżowcach ;) W walce jest bardzo ciekawy patent, a mianowicie koliste menu wyboru skilla. W czasie gdy jest ono aktywne, czas znacznie zwalnia, co bardzo dobrze wygląda i pomaga. Aktywuje się je chyba na "R", chociaż nie jestem pewien gdyż sterowałem w znacznym stopniu intuicyjnie ;) Przydatne jest też namierzanie ("TAB"), gdzie można "oznaczyć" sobie dowolnego przeciwnika. To ułatwia np. wypalenie rakiety do helikoptera. Warto też wspomnieć, że w czasie gry zyskujesz coś podobnego do punktów XP, dzięki czemu możesz wykupić i ulepszać wybrane skille. Jest tego naprawdę dużo, i grając w Prototype twój Alex będzie pewnie zupełnie inaczej walczył niż mój.

Re: Prototype

PostNapisane: 24 grudnia 2009, o 15:54
przez Nexus
Ha! No to teraz mnie zaciekawiło jeszcze bardziej... chyba się rozejrzę za tą grą :D