Ostatnio graliśmy

Rozmowy o grach komputerowych.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez jot23 » 4 stycznia 2010, o 20:25

Ja pod choinkę dostałem Orange Box. Obecnie przechodzę Half Life 2. To znakomity FPS! Jeden z lepszych w jakie grałem. Ciekawa fabuła, bronie (Gravity Gun! I to coś, czym przywołujemy pająki piaskowe). Poza tym jest jeszcze oryginalna gra logiczna Portal, a przede wszystkim (tak!) Team Fortress 2. Świetnie się w to gra! Na moim słabym necie hula aż miło, pingi niskie, gra jest super płynna, bardzo dynamiczna i wciąga. Mapy znakomite. Mam 1 hasło gościa (może pobrać pełną wersję TF2 za darmo). Chętny ktoś?
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Farin » 4 stycznia 2010, o 20:49

jot23 - z chęcią mogę pograć :]
Według mnie najlepszą grą z Orange Box jest Portal.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez jot23 » 5 stycznia 2010, o 16:42

Farin - jest problemik. Kiedy chciałem uzyskać moje hasło gościa, wyskoczył komunikat, że już ono wygasło. A miałem mieć jeden miesiąc na jego aktywację! Napiszę w tej sprawie do supportu Valve. Więc niestety: cierpliwości! Przepraszam...
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Farin » 5 stycznia 2010, o 20:01

Luzik. Ostatnio zakosiłem - ekhm pożyczyłem od chrześnicy grę Majesty2 - jak dla mnie prosta i przyjemna, choć trzeba mieć oczy wszędzie.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez jot23 » 8 stycznia 2010, o 20:15

Ok, Farin, podaj mejla ;) Chyba że masz już konto na Steam, wystarczy wtedy nick.
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Farin » 10 stycznia 2010, o 18:10

Sorki za późną odpowiedź : 1farin
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez jot23 » 17 stycznia 2010, o 21:50

Kurcze, jednak daj mejla :P Bo żeby ci wysłać ten kod, muszę mieć cie na liście przyjaciół, a nie znajomych :/ A do tego potrzebuję mejla.
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez MartiusMarsGradivus » 3 lutego 2010, o 08:13

A ja ostatnio gram w Mass Effect 2 :) Odniosłem wrażenie że dabing na początku był nienaturalny ale po kilku godzinach przestałem to zauważać. Nie podoba mi się też liniowość... Nie mam większego wpływu na koniec gry (KOTOR jest znacznie lepszy... tam czułem że jestem tą postacią, czułem swoje zadanie... szczeka mi potrafiła opaść) ME2 w każdym razie jest lepszy niż ME1 bo tu już można bardziej spersonalizować postać (łączenie rożnych części pancerza, zmiana koloru). Nie podoba mi się też że jestem skazany na nazwisko Szepard. Podoba mi się że wprowadzili ograniczoną ilość amunicji, podoba mi się że mój T. Aymore Szepard miewa błyskotliwe odpowiedzi:
"Strażnik - Czego ?!
Szepard - Niczego!"
Rozbawiło mnie to :)
Podoba mi się że Mirinda (jedna z bohaterek) jest podobna (ze wszystkiego tylko nie z charakteru) do jednej dziewczyny z którą się kiedyś spotkałem (tak tylko chciałem się pochwalić :) )
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Farin » 16 maja 2010, o 20:54

Dostałem klucz do bety Starcraft2 :] gram sobie i jestem happy ! :]


EDIT: Tak sobie przeglądałem neta właśnie i patrzę a tu taka fajna ciekawostka dot. oryginalnej reklamy : http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51637 :]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Powers » 26 maja 2010, o 22:44

Ja ostatnio przeszedłem ME2, wg mnie, świetna gra, bardzo mnie wciągnęła, podoba mi się ten dopracowany świat gry, fabuła też jest niezła, jeśli chodzi o samo granie to cóż...jestem fanem Mass Effect, niewiele gier tak mnie wciągnęło, pamiętam jak grałem podobnie po nicach w Gothica 1 czy 2 lub w NWN z dodatkami :) Jeśli chodzi o ME 1 jak i 2 to radzę zmienić na wersje kinową bo dubbing pl jest po prostu tragiczny :P
Avatar użytkownika
Powers
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 maja 2010, o 20:04

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez ArtTuro » 2 czerwca 2010, o 13:15

Dziś ściągnąłem warbirds ( wersję z przed 10 lat chyba ). uU ruskich jest darmowy serwer na którym co hjakiś czas spotyka sie masa ludzi by odegrać jakieś sceny z IIWW. To co mnie niezmiennie zachwyca w tej grze to model lotu , obrażenia i odzwierciedlenie realiow. Kto nie umie latać niech nawet nie próbuje ;))

http://www.wbfree.net - polecam :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Spuki » 4 czerwca 2010, o 00:16

Mass effect 2 można zmienić bez problemu na full english i w końcu jest strawny. Czy tylko ja odniosłem wrażenie że w stosunku do 1 części bardzo spłycili go jako rpg (bo ze już 1 była z nim trochę na bakier to nie wspominam)? Mi się płakać chciało, jak zobaczyłem nowe menusy...
Co do orange box, każdy kto ma niech zaraz zainstaluje cinematic mod 10.42 (wymaga 4gb ram i 64 bitowy system), zajmuje więcej niż docelowe gry, ale jest tak świetnym modem do grafiki i dźwięku, ze trzeba to zobaczyć. Oglądając grafikę zbierałem szczękę parę razy, bo stare miejscówki robią się jeszcze bardziej klimatyczne niż były.
http://cinematicmod.com/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 19:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez ArtTuro » 4 czerwca 2010, o 11:10

Coś jest nie tak albo ze sterami do mojej grafy na system Windows XP 64bit ( Asus Mars 8 GB) albo gra ma znacznie większe wymagania niż karta jest w stanie osiągnąć, w co ciężko uwierzyć.
Karta ma zaledwie rok i nie powinna się tak szybko starzeć względem szacunków programistów gier.
W rozdzielczości 3840x2180 wycisnąłem zaledwie 21 fps ??? To jakas bzdura :(
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez Spuki » 4 czerwca 2010, o 11:55

Przeskocz na windowsa 7 64, bity, albo przetestuj najnowsze bety od nvidi, swoją drogą gdzie ty możesz wyświetlić taka rozdzielczość?
U mnie na kręconym gtx 260 w full hd chodzi stałe 60 kl (mam włączone vsync na stąłe + aniso 16x)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 19:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Ostatnio graliśmy

Postprzez ArtTuro » 4 czerwca 2010, o 12:21

Jak opowiadałeś o takim super obrazie do podpiąłem kompa do telewizora ( samsung ), który tyle wyciągnie.
Monitorów z taką rozdzielczością chyba nie ma :)... chociaz jak mam 3 monitory spięte to łącznie miałbym nawet większą rozdzielczość , tyle że juz czasami wycie wiatraków przyprawia o ból glowy, przy takich parametrach karta zaczyna wyć jak jumbo jet ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry Komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron