Forumowy Konkurs Literacki - edycja II

Rozmowy o innych książkach, komiksach.

Moderator: Ekipa Forum

Postprzez Dragon_Warrior » 16 maja 2007, o 00:27

przykro mi .. ale naprawde nie dałem rady Marcinie ...
troche mi sie układ wiary w siebie pozmieniał... do tego inne studia inna praca i wszystko jakoś takie inne a temat trudny jak diabli...

....heh ... zresztą szczerze mówiąc i odpowiedź Macieja Parowskiego odnośnie poprzedniego tekstu trochę mnie zniechęciła do pisania ...


może następnym razem ...

:kaput:
Avatar użytkownika
Dragon_Warrior
 
Posty: 61
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 17:45

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 16 maja 2007, o 09:53

Pal diabli Parowskiego. Ślij do Szmidta z Science Fiction.

ŚLIJ DO SZMIDTA Z SCIENCE FICTION.

Masz mi tu napisać post PO TYM, JAK WYŚLESZ. Odmaszerować, psiakrew. Co dla Ciebie zrobił Parowski? A co zrobiłem ja? Więc kogo masz słuchać? Mnie. Ślij do Szmidta i nie mazgaić się.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Nexus » 16 maja 2007, o 18:36

Hihihihihihihi
Dragon_Warrior, jak myślisz, kto tu :king: ? Wiadomo, że :gamedec:, więc nie :bounce: tylko wysyłaj swoje :czytaj: a potem się :salut: na forum :nunu:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Alexandretta » 27 maja 2007, o 11:29

UWAGA, UWAGA - są już opowiadania. Oto link do tematu na GL, skąd można je pobrać:
http://www.sgk.info.pl/forum2/viewtopic.php?t=3385
A teraz czytać, oceniać, głosować! :-)
"Żal, że się coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło nie przemija nigdy."
Alexandretta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 września 2006, o 08:21

Postprzez Lu » 27 maja 2007, o 13:52

opowiadanka pobrałam, ale nie wiem jak mam na nie głosować.... ? czy mam na forum gameloga wrzucić recenzję ? Czy powinnam zamieścić kilka zdań na temat każdego z nich ? Nie mogę znależć instrukcji obsługi głosowania :)
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 maja 2007, o 09:27

Świetnie, że są opowiadania. A DW, masz w łeb.

Ja dwa lata się dobijałem do Świata Gier Komputerowych. Dwa lata. Napisałem do nich coś 150 listów, dzwoniłem, robiłem projekty, wymyślałem niestworzone rzeczy. Nikt mnie nie nakłaniał, nikt mnie nawet nie wspierał. Do Nowej Fantastyki już się nie dobijałem, ale swoją dawkę "dobijania" odrobiłem w ŚGK.

Czytaj, bracie Platona, wzmocnij się i ruszaj w życie, w morrrrdę. Z tarczą. No. Ja w Ciebie wierzę. I już mi z oczu, bo pięści swędzą... :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Lafcadio » 28 maja 2007, o 13:30

Pozazdrościć motywacji, wow...
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Postprzez Alexandretta » 28 maja 2007, o 15:55

Głosować proszę na mojego priva, podając trzy najlepsze opowiadania na miejscach 1-3. Opowiadanie z pierwszego miejsca dostanie 3 pkt, z drugiego 2 pkt, z trzeciego 1 pkt.

Głosować może KAŻDY KTO CHCE, przypomnę tylko, że uczestnicy robią to obowiązkowo (nie mogą głosowac na swój tekst). Głosujemy do 10.06 do godziny 20:00, kiedy to podam wyniki.


Jest instrukcja głosowania :-) Jeżeli ktoś nie jezt zarejestrowany na GL, niech śle głosy na email vooplayer@interia.pl
"Żal, że się coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło nie przemija nigdy."
Alexandretta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 września 2006, o 08:21

Postprzez Keld » 30 maja 2007, o 16:35

Nie wiedziałem o tych zasadach dotyczących Gamedec Zone... A moje opowiadanie nie było praktycznie w ogóle sprawdzane. No może z raz. Heh, trudno. MImo wszystko mam nadzieję, że wiele osób będzie nas czytać i będzie też wiele głosów.

Gamedecu, będzie tak?

ps. Czemu Platon dla DW?
Keld
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 września 2006, o 18:07

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 30 maja 2007, o 20:25

Keld, inni skorzysają :) Co do Platona, to gdy się go czyta, człowiek zdrowieje. Coś się w czytelniku prostuje i wygładza.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Keld » 11 czerwca 2007, o 09:23

Wyniki zostały ujawnione, więc myślę, że możnaby przejść do otwartej dyskusji.

[ Dodano: 2007-06-19, 13:45 ]
Marcinie, to się nie godzi! Wciąż nie wiemy co sądzisz o naszych opowiadaniach. Mógłbyś dać chociaż jakiś znak, że żyjesz.

Tak samo nie godzi się, aby milczeli użytkowicy gamedec zone. Przecież część z was czytała opowiadania :>
Keld
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 września 2006, o 18:07

Postprzez Alexandretta » 19 czerwca 2007, o 18:30

Ano właśnie. Co sie dzieje? Na GL był odzew, były komentarze. A tu martwa cisza... i ze strony forumowiczów, i ze strony samego Marcina, który, o ile pamietam, obiecał nam coś w stylu szkółki pisarskiej ;)
"Żal, że się coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło nie przemija nigdy."
Alexandretta
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 września 2006, o 08:21

Postprzez Agnieszka » 19 czerwca 2007, o 20:18

Ekhm... przepraszam, że przeszkadzam. Ja tylko na chwilkę :> .
Na pewno Marcin zajęty jest czymś innym.

Skoro obiecał, to słowa dotrzyma - gdy CZAS SIĘ DOPEŁNI :mrgreen: .
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 września 2007, o 09:36

O, dobrze Agnieszko mówisz. Ja pamiętam o tym konkursie i na pewno przeczytam te opowiadania, ale jeszcze nie teraz. I zrobimy sobie szkółkę, jak najbardziej. Dajcie mi jeszcze trochę czasu, a tymczasem szkolcie się w pisaniu i już ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Lu » 14 września 2007, o 10:48

Marcin Przybyłek napisał(a):.... Co do Platona, to gdy się go czyta, człowiek zdrowieje. Coś się w czytelniku prostuje i wygładza.


A co polecasz szczegolnie dla kogoś kto pragnie ogłady (a może powinnam napisać : wygłady ) ?
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inna literatura i komiks

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron