Felietony w NF

Artykuł M. Przybyłka pobudził Cię do myślenia? Chcesz o tym podyskutować? Tu jest odpowiednie miejsce :).

Moderator: Ekipa Forum

Re: Felietony w NF

Postprzez Ixolite » 11 listopada 2009, o 19:31

Uhh, czuję się przytłoczony nieco, musze na spokojnie sobie przeanalizować wszystko kiedy będę bardziej logicznie myślał, ale dziękuję za wyczerpującą i złożoną odpowiedź na mojego posta :] Postaram się jak najszybciej ustosunkować!
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Ixolite
Webmaster

Postprzez Lu » 9 grudnia 2009, o 18:47

Okazuje sie ze felietony ukazujące sie w Nowej Fantastyce nie przechodzą bez echa - w jednym z ostatnich numerów miesięcznika wśród wypowiedzi czytelników podsumowujacych opowiadania/publicystykę , znalazła się bardzo pochlebna opinia o felietonie z dzieckiem na ramieniu (chyba wszyscy wiedzą o który felieton chodzi ? :evilgrin: ) .
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Lu

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 9 grudnia 2009, o 23:29

Poważnie? W którym?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Lu » 10 grudnia 2009, o 22:31

Nowa Fantastyka, numer 10/2009 str. 79 . jest tam przedrukowany fragment wypowiedzi Nosiwody z forum "NF" w którym wypowiada sie m.in. o felietonach "Rzeczy Oczy Wiste".

Tak więc nie mozna powiedzieć że felietony są niedoceniane ;) bo są czytane, ich treść staje się przyczynkiem do dyskusji różnych a czasami są po prostu trawione w ciszy (np u mnie :P )

I jeszcze coś - napisałam że wypowiedź w NF dotyczyła felietonu z dzieckiem na ręku. Otóz nie. Nosiwoda komentował inny odcinek, o wolnej woli i bogach którzy znają nasze posunięcia. Widocznie to mnie najbardziej zapadł w pamięc felieton z dzieckiem na ręku, stad to skojarzenie :P
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Lu

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 10 grudnia 2009, o 23:48

Aaa, tak. Pamiętam tę wypowiedź. Nosiwoda nie mógł wyjść ze zdumienia, bo... się ze mną zgadzał :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Poprzednia strona

Powrót do Felietony w Nowej Fantastyce