Wierszyk.

http://www.sprzedazalbosmierc.net/forums/

Moderator: Ekipa Forum

Wierszyk.

Postprzez Lamas » 9 czerwca 2010, o 00:27

Na lekcji Polskiego miałem zadanie ułozyć wierszyk pod Ignacego Krasicikiego. Wybrałem Potok i Rzeke a wyszło mi to :
O chłopaku narwanym
Tę opowieść mamy.
Który piął się po władzę
Jak nie jeden mały.
Lecz zapału On miał
Co nie miara.
Niestety śmiał sie z Tych,
Innych, reszty co w firmie wegetowała.
Zapał niestety z czasem uleciał,
A nasz chłopak cwany.
Skończył w firmie,
układając banany.
[To z bananami wpadło mi na mysl jako o najnizszym szczeblu ,I mean, praca na chali przy układaniu skrzyń, czy czegoś]
A co sądzicie?

Edit: literówki :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wierszyk.

Postprzez Spuki » 9 czerwca 2010, o 01:13

Fraszka? podobna, trochę rymy się rozjechały :), czy twoja przeglądarka sprawdza błędy ort? chali=hali :), polonistka powinna ci urwać jaja :)

Codziennie przemierzają drogi w paszczach smoków
których oczy świecą w ciemnościach, oślepiająco
tworzą świetliste węże, gdy podążają za sobą
Zawsze pełni tępej siły, morza stali
Czasami wsiadają na srebrne ptaki
wzbijają się ku słońcu, przebijają chmury
nie zwracają uwagi na wiatry czy huragany
jedyne co jest ważne to lot jak ptaki
Pełni odwagi sięgają ku głębinom w kruchych
żelaznych bańkach, tylko po to, aby uwodnić
że można, że trzeba bo taka jest ich natura
ciekawość zabiera ich ku niemożliwości
W nieskończoność przesuwają granice natury
unoszą się w gwiazdy, w maszynach, które przeczą wszystkiemu
Żyją tam gdzie nie jest to możliwe
opisują wzorami, które mają tłumaczyć wszystko
mówią że poznali świat, a nie znają siebie...

Nie lubię rymów :)

Edit: literówka :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 19:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Wierszyk.

Postprzez ArtTuro » 9 czerwca 2010, o 03:08

Super ;)
Powiedzcie mi tylko co to ma wspolnego ze sprzedażą albno śmiercią ; )
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Wierszyk.

Postprzez Spuki » 9 czerwca 2010, o 11:57

jak nie sprzedaż go to umrzesz z głodu :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 19:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Wierszyk.

Postprzez Lamas » 9 czerwca 2010, o 12:04

To też, tylko ArtTurze korporacyjność... To jest pokazane w "Sprzedaż albo Śmierć", dokładnie to co ja napisałem :) Jesli nie czytałes książki polecam, jesli przeczytałes i nie zrozumiałeś... Przeczytaj jeszcze raz, albo i z 10 :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wierszyk.

Postprzez ArtTuro » 8 lipca 2010, o 08:47

Hmm dla mnie to książka trochę dla młodych "szurów" goniących za własnym ogonem , bez wiary w siebie i własne możliwości. Równie dobrze mozna zadać pytanie "po co pracować w korporacjach ?", ewentualnie - jeżeli już pracuje, niech będzie osobowiścią "Y" ( nie mylic z Yuppie) :)

To, jak bardzo damy sobie wejśc na głowę to nasza sprawa !.

Zobacz. Przychodziłem do pracy, właściwie to przyjeżdzałem na rowerze do biura (raz-dwa na tydzień, czasami rzedzej, czasem częściej ) w sandałach, krótkich spodenkacvh i nawet nie podkoszulku a białej, lnianej kamizelce. Myślisz że ktoś mi coś powiedział ? Kilka razy czekałem na ocenę i objazd, mając propozycję od konkurencji w kieszeni - niestety.
Zostałem. Tu byłem u siebie ;) Odeszełdm po kilku latach otwierając własną działalnośc ale nadal odwiedzam tamta korporację, czasami dostaję od nich jakies zlecenia. Nie zmieniło sie nic w moim i ich podescu do pracy, pomimo tego że 3/4 pracowników gania jak mrówki w mundurkach, lakierach i obowiązkowo pod krawatem ;) AAA - żeby nie bylo że nie miałem styczności z klietami - owszem miałem i sprzedawałem również :). Spotykałem sie przynajniej raz w tygodniu z zarządami i dyrektorami działów IT kilku banków, ZUS-u, Polkomtela, Ery i wielu, wielu innych ;)
Jeżeli się chce i umie, mozna przełamać wszelkie kanony i zasady - byle umieć to tak obrócić, by nikt nie był zażenowany zmianą sytuacji ;)

Podsumowując:

Myślisz że twój szef jest lepszy od Ciebie albo wchłonąłe więcej wiedzy - nie. W przeważającej części przypadkow szuka pracownika z pewnym predyspozycjami i zasobem wiedzy, której nie posiada sam. Co więc zrobić ? Udowodnić mu, że nie ma lepszych od ciebie i nie chodzi tu o czas pracy i podejście do niej. Nie spinać się - to nic nie da. To takj jak szukanie pracy , poprzez roznoszenie lub wysyłanie CV. Jeżeli więc szukac jakiejś pracy - przyjść juz z wynikiem i pierwszym ruchem w ręku. To jest podstawa, natomiast to jak będziesz ubrany i jak się bedziesz zachowywał to juz będzie tak naprawdę w tym momencie gówno warte ;) Ważne jest to , co przyniosłeś im na tacy. Autoreklama, i dowód w ręku jest lepszym CV niż wszystkie CV wzięte razem do kupy ;) BTW.. tu może się trochę przechwalę ale nikt jeszcze nie widział mojego CV ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Wierszyk.

Postprzez Spuki » 10 lipca 2010, o 19:28

Nie ma co się oszukiwać niektóre zawody są ustandaryzowane, szczególnie gdzie masz kontakt z klientem, tu musisz się dostosować. Ja pracuje w korporacji jako admin i przychodzę do pracy spacerem (dla zdrowia), w sandałach i krótkich spodenkach, to norma (nie w zimie :) ), ale mój zawód nie wymaga prezencji tylko wiedzy ich i mnie wali czy jestem ogolony czy nie jeżeli wszystko działa. :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
Spuki
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 czerwca 2010, o 19:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Wierszyk.

Postprzez johnlincoln » 14 maja 2021, o 10:45

Although the value of admission isn’t cheap, there are many perks related to an amazon gifts card membership. as an example, Prime members get 10 percent off on select Whole Foods purchases. Amazon has been doubling down on Whole Foods discounts with new weekly price cuts that save shoppers a mean of 20 percent on in-season produce, meat, seafood, and other products.
facebook login
facebook login
facebook login
paypal credit card
paypal credit card
unblocked games
unblocked games66
Amazon Prime Login
Square Login
Square Login
Gmail login
Gmail Login
Square Login
gmail SignIn
gmail Login
facebook login
Amazon.co.uk/mytv
NETGEAR ROUTER LOGIN
amazon gifts card
amazon store card
amazon credit card
garmin connect logins
Tubi.tv/activate
Tubi.tv/activate
Router Login
Walmart Gift Card Balance
mail.aol.com |
target gift card |
target gift card balance |
itunes gift card |
eBay Gift Card |
Walmart Gift Card Balance |
192.168.1.1 |
Amazon gift cards |
Amazon Store Card |
Amazon Credit Card |
Showtime Anytime activate |
pluto.tv/activate |
Walmart Gift Card balance |
Aka.ms/remoteconnect |
twitchtv.com/activate |
twitchtv.com/activate |
TD Bank Routing |
AmericanExpress.com/ConfirmCard |
AmericanExpress.com/ConfirmCard |
kfc gutscheine | |
Dominos coupons |
H und m |
Dominos coupons
xoom login
HBOMax.com/tvsignin
Hbomax.com/tvsignin
Hbomax.com/tvsignin
Garmin.com/express
GARMIN EXPRESS |
Morgan Stanley login |
Bank of America Login |
Bank of America Login
Wells Fargo Login |
Wells Fargo Login |
Chase Online Login |
office.com/setup |
Chase Online Login |
CANON PRINTER SETUP |
Capital One Login |
Discover Card Login |
Capital One Login |
US Bank Login |
Capital One Login |
Discover Card Login |
Capital One Login |
US Bank Login |
PayPal Login |
PayPal Login |
Fidelity Login |
TD Bank Routing Number |
Etrade Login |
Etrade Login |
Etrade Login |
Cash app Card |
Cash app Card |
Etrade Login |
johnlincoln
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3 marca 2021, o 05:36
Lokalizacja: United States


Re: Wierszyk.

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 15:49

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
willimohayne
 
Posty: 559805
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: Wierszyk.

Postprzez willimohayne » 4 września 2022, o 19:21

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
willimohayne
 
Posty: 559805
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: Wierszyk.

Postprzez willimohayne » 2 grudnia 2022, o 01:35

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоsatellitehydrology.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
willimohayne
 
Posty: 559805
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Następna strona

Powrót do Sprzedaż albo śmierć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron