CS

Dział klanowy Great Armoured Monsters!

Moderator: Ekipa Forum

CS

Postprzez Lamas » 18 sierpnia 2009, o 13:22

Mam pytanie, czy ktoś gra w CS'a a jeśli nie to może czas zacząć taktyka jest tam wskazana:P
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Lamas

Re: CS

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 18 sierpnia 2009, o 13:40

Ja nie. Nie znam tej gry. Ostatnio grywam wyłącznie w Dawn of War II i to w singla. Takie czasy :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Lamas » 18 sierpnia 2009, o 13:46

Pełna nazwa gry to Counter Strike, gra nastawiona na współprace i na multi tylko i wyłącznie... Niestety ludzie grają sami dla siebie i mamy potem krzyki typu: Ej czego nikt nie krył pleców?! Rozumiecie? No a jest kila trybów gry typu ratowanie zakładników, podłożenie bomby i na ten przykład zwykły death match:P Oczywiście dwie drużyny Policja i Terroryści:) Polecam.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Lamas

Postprzez Agnieszka » 19 sierpnia 2009, o 16:30

Lamas napisał(a):Mam pytanie, czy ktoś gra w CS'a a jeśli nie to może czas zacząć taktyka jest tam wskazana:P

No nie... ja to się nie nadaję do takiej zabawy... przykro mi bo to przecież forum dla graczy jakby stworzone...
Agnieszka

Postprzez Lamas » 19 sierpnia 2009, o 16:50

A ja testuje tutaj swój podpis i coś ni teges jest bo server jest on a tu off:(
Lamas

Postprzez Agnieszka » 19 sierpnia 2009, o 17:34

Już jest chyba teges. To znaczy ja sie nie znam ale tak mi sie wydaje. mam nowa koncepcje naszej choroby. tej ogólnej, co dotyczy nas wszystkich. To ma związek z dyskiem a może nawet z kilkoma !!!!
E.
Niestety, są newsy z ostatniej chwili. Sprawa jest coraz poważniejsza. To nie tylko depresyjka (mała) i nie tylko ma to związek z dyskami... to jest czukierkowiec prosty złożony albo nie !!! Objawy niestety przenoszą się na dwa sposoby: szybko i wolno :mrgreen: . To oznacza, że choroba może mieć przebieg bardzo gwałtowny z szybkim końcem :mrgreen: albo utajniony i podstępny... który doprowadzi do ... na razie nie wiadomo czego... Co do samych objawów to są dwa główne: chcenie i pagnienie - czukierków i lizaka... :mrgreen: ...
E2.
To chyba jednak mania prześladowcza. Na pewno. O której porze bym tu nie przyszła zaraz sie pojawiają Goście. Najczęściej w liczbie 3. Na przykład teraz. Pozdrawiam ! :mrgreen:
Agnieszka

Powrót do Koszary