Strategie, przemyślenia i wrażenia

Dział klanowy Great Armoured Monsters!

Moderator: Ekipa Forum

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 07:34

Ostatni trening praktycznie nie doszedł do skutku, ale mam nadzieję, że w najbliższy piątek już wszyscy będą obecni. Mała uwaga na podstawie wczorajszych bojów z Robertem czyli żołnierzem "stirko": jeśli wyrzuci Was z gry, jeśli macie jakieś problemy i nie możecie wejść z powrotem na serwer (wyrzuca Was punkbuster, albo automat z powodu zbyt wielu samobójstw, gdy próbowaliście zmienić zespół), jeśli nie potraficie lub nie możecie zmienić zespołu, NAPISZCIE, KORZYSTAJĄC Z MENU, WIADOMOŚĆ DO ZNAJOMEGO. Wczoraj Robert "stirko" zniknął i nie wiedziałem, co się z nim dzieje. Jeśli rezygnujecie z gry, bo jest późno czy macie inne obowiązki, to też napiszcie słówko. Nie zostawiajcie kolegi na polu boju bez wieści.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Nexus » 21 maja 2007, o 16:32

Ja zazwyczaj czekam do końca rundy i na początku następnej informuję o końcu mojego grania. Albo korzystam z Comrade - pomaga mi w monitorowaniu, kto wszedł do gry bez uruchamiania jej :)
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ixolite » 21 maja 2007, o 17:19

A ja ciągle walcze z zawieszaniem się przy ładowaniu mapy :(
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 18:04

Dzisiaj graliśmy na jednej mapie z Ixolitem, nawet Cię zaczepiałem, Ixi, ale nie odpowiadałeś. Ty pytałeś o rozkazy, a ja, szczerze mówiąc zupełnie, nastawiony byłem na latanie, a latając średnio można dowodzić drużyną. Za to powiem Wam coś ciekawego. Okazuje się, że przy korzystnym układzie i w towarzystwie strzelca pokładowego zdobycie 30 killów nie jest niemożliwe, a co za tym idzie, można zyskać złote odznaki wymagające tego warunku. Ja dzisiaj zdobyłem złoto szturmowca w ogóle się nie nastawiając na takie trofeum. Jestem przekonany, że mój strzelec także przekroczył trzydziestkę, bo dałem mu ku temu wiele okazji. Inna sprawa, że był dobry - potrafił trafić rakietą sterowaną we wrogiego Sheperda - nie jeden raz.

Tak więc była to zabawa w okrutnego drapieżnego ptaka, który polował na wszystko, o czym INFORMOWALI ŻOŁNIERZE Z ZESPOŁU.

Podkreślam jeszcze raz: używanie klawisza Q i wskazywanie wrogów, zwłaszcza latających, to podstawa. :spiderman:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Ixolite » 21 maja 2007, o 18:20

Ano - odpowiadałem, ale na piśmie. Na głośnikach grałem, a wtedy mikrofon wyłapuje mi odgłosy tła, tedy go nie używam. Jak się nastawiam na komunikację głosową, to słychawki podpinam :)

Próbowałem się wbić na twój transportowiec, ale ciągle zajęte było ;)
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 18:21

Aaaa, pisałeś. Jak się człowiek przestawia na gadanie, to przestaje czytać :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Ixolite » 21 maja 2007, o 18:40

No tak, czytelnictwo upada w narodzie ;)

Ja zaznaczam, zaznaczam dzielnie - już sobie nawet sprawiłem hełm szturmowca i zaznaczam piechotę "w locie" :)
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 18:43

Właśnie. Transportowiec, czyli Yastreb albo Shepherd. Trochę polatałem nim jako latającą fortecą i w pełnej obsadzie jest to zaiste machina zagłady. W ogóle proponuję, żebyśmy w najbliższy piątek zabawili się w latający cyrk. Mechanicy i lekarze naprawiający i leczący, strzelcy i pilot. Nie wyobrażam sobie, żeby cokolwiek było w stanie zniszczyć Yastreba / Sheperda, z których mechanicy zrzucają miny, prują z SAAWów / Pilum'ów, szturmowcy wszystkich leczą, a mechanicy w międzyczasie naprawiają brykę. Będzie bosssko :ninja:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Klos747 » 21 maja 2007, o 19:02

Witam wszystkich :)
Rzeczywiscie bardzo dobry pomysl :)
Jeszcze jak bedzie gral DarkShadowEC i dawal nam wsparcie gunshipem bedziemy niepokonani (teoretycznie).
Avatar użytkownika
Klos747
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nexus » 21 maja 2007, o 19:16

A kto to wymyślił? Nio kto??? :batman: :mrgreen:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 19:20

Z tego, co pamiętam, to nie tylko Ty, Nexie :P Na pewno wpadłeś na pomysł zrzucania min i naprawiania wiatraka, pewnie na coś jeszcze 8) . Ogólnie pomysł rodził się gremialnie: Ty, Slaine (Norrrbercik) i ja. HA HA HA.

Ale taki szwadron - transportowiec plus gunship mógłby być niezniszczalny. Piękne po prostu :cheers:

Acha, jeszcze coś takiego: ciekawe, czy sterowanie spadochronem jest trudne. Bo możnaby wyskakiwać ze statku powietrznego i pruć stadnie na spadochronach we wroga. Wylądować, załadować się do wiatraka i keep smiling.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Nexus » 21 maja 2007, o 19:29

A Ty cholero jedna...*grzebie w mailach*... jako tylko znajdę, to Cię przedstawię do lustracji :P No dobra... coś tam pewnie wymyśliliście.... może :idea: ? Albo jak kogoś :nunu:? Ale co to ma za znaczenie... ważne, że wróg może zacząć :bye: :ninja:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 maja 2007, o 19:32

Choroba, może było tak, że Ty wszystko wymyśliłeś? Jasny gwint... Pamięć płata figle... A sukces ma wielu ojców. Psiakrew, nie jestem pewien. Na wszelki wypadek się wycofuję rakiem ;) :fish2: A raczej rybą :clown:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Nexus » 21 maja 2007, o 19:36

Hmmm... muszę popatrzeć w pracy, bo chyba tam prowadziliśmy tę konwersację. Na pewno wspólnie rozwinęliśmy pomysł, więc wracaj tu :rotfl: i do boju!
Liczy się efekt, a nie laury :salut:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Klos747 » 22 maja 2007, o 07:29

Co do pomyslu Marcina ze spadochronami,
Przed chwila to testowalem i okazalo sie ze sterowac spadochronem nie da sie w ogole a celowanie jest bardzo trudne, wiec niestety chyba nic z tego :(

ps. Wybaczcie ale cos sie stalo z moja klawiatura i nie mam polskich znakow.
Avatar użytkownika
Klos747
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koszary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron