[GAM]

Dział klanowy Great Armoured Monsters!

Moderator: Ekipa Forum

[GAM]

Postprzez Lamas » 27 lipca 2011, o 03:50

Sala konferencyjna wypełniona była po brzegi, blaski fleshy oślepiały ludzi siedzących przy okrągłym livemetalowym stole. Nagle mechaniczne drzwi otworzyły się z charakterystycznym świstem, stał w nich wysoki brunet w wojskowym mundurze. Na jego ramieniu z opuszczonymi nogami siedziała mała anielica - hologram. Wszyscy ucichli ponieważ czekali na ten moment.

-Drodzy gracze! - rozpoczął swoją przemowę - Czas byśmy się zjednoczyli! Czas abyśmy pod jednym sztandarem walczyli tam gdzie nas potrzebują!

W tym momencie na środku okrągłego stołu pojawił się hologram sztandaru, lecz był on pusty... Po całej sali rozniosło się wzniosłe "Ohh"

-Tak drodzy gracze! Nie mamy sztandaru! Lecz mamy nazwę - tym razem, nad stołem tuż nad sztandarem, pojawił się napis [Great Armoured Monsters] - i siłę by zbudować coś pięknego!

Po całej sali tym razem rozniosło się wzniosłe "Ahh". Wysoki brunet wykonał kilka kroków do przodu i usiadł, anielica na jego ramieniu zaczęła figlarnie podskakiwać i machać do ludzi siedzących obok.

-Dlatego w tym momencie drodzy gracze, ogłaszam konkurs na Banner [GAM] I pomysł na to w jakiej grze możemy się zjednoczyć! - Cała sala zaczęła klaskać, wszyscy ludzie wstali, niektóre kobiety mdlały, dzieci zaczęły płakać, pary rzucać się sobie w objęcia i całować. - Tak! A nagroda będzie tak nieprzewidywalna, że sam Torkil Aymore (Marcin Przybyłek) nasz Przywódca, nie wie co nią będzie!


((Tak, moi drodzy, postanowiłem ruszyć nas troszeczkę w światy! Czekam na odpowiedź! Peace Out!))
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez MartiusMarsGradivus » 27 lipca 2011, o 12:02

Obrazek
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 27 lipca 2011, o 12:11

Jeśli przerzucisz to na komputer i zrobisz jako pixelki to będziemy brać pod uwagę, jeśli nie, well... Jak wyobrażasz sobie takie całe zdjęcie, albo taki banner nawet w tagu klanowym? XD
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez jot23 » 29 lipca 2011, o 22:09

Częściowo przymuszony siłą perswazji Lamasa, postanowiłem udzielić się w tym temacie. Zacznijmy od gry. Jako zaciekły fan Team Fortress 2 proponowałbym właśnie ją, tylko że.. teraz przeszła na F2P. A to oznacza pewne problemy. Głównie w postaci biegających wokoło dzieciaków, które nie wiedzą o co chodzi w grze zespołowej i na których można nabijać sobie zwycięstwa. Chyba że poczekamy aż się znudzą nową zabawką i wtedy wejdziemy do akcji.

Ze względu na to, że moje półki nie uginają się od gier z rozbudowanym multi (chyba że mowa o GW:Factions), proponuję znaleźć jakąś dobrą darmową grę. Może jakiś multiplayerowy mod do Source? Nie wiem co teraz jest na topie. Ciekawym pomysłem jest też America's Army 3, realistyczny FPS stawiający na współpracę.

Zapomniałem o jeszcze jednej grze. Global Agenda. Dostępne za darmo na "Parze" MMO TPS w futurystycznych klimatach? Niedawno zacząłem grać ;)

Co do klanowego taga, nie mam pomysłu na razie. Może jutro coś przyjdzie do głowy.
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 7 sierpnia 2011, o 14:56

Z TF narazie można poczekać - masz racje dzieciaki to nie to poco sięgamy, jesteśmy śmietanką świata fpsów i rtsów, my potrzebujemy wyzwania. Zerknę na Twoją drugą propozycję, ale liczyłem również, że w temacie udzieli się kilka dodatkowych osób niż tylko my trzech.

Peace Out!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez Ixolite » 7 sierpnia 2011, o 19:11

Bah, żebym to jak tak miał czas... Ostatnio w multi to głównie World Of Tanks jest u mnie na tapecie, ale o różnych dziwnych porach.
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 15 sierpnia 2011, o 21:21

Hmm... O bannerze dalej ani widu ani słychu - chyba trzeba będzie samemu zrobić, ale wtedy nagroda przepadnie ;/. A co do Gier - dalej szukamy.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 września 2011, o 11:12

Co powiecie o Space Marinie? :). Ale na ps3? :). Ja też ostatnio nie mam czasu na gry. DOW II od wielkiego dzwonu, CoH od jeszcze większego, Mass Effect - I część - pół roku zacząłem grać... Ił-2 Sturmovik... W sumie w sieci ostatnio najwięcej grałem w Hawx na ps3.

Znak klanu [GAM] (Great Armoured Monsters) został kiedyś zrobiony. Jak pogrzebiecie w
Spoiler:
archiwach newsów z Gamedec Zone
, blisko samego dołu, to zobaczycie. Nawet zrobiliśmy nieśmiertelniki :). Ale faktycznie, nowy by się przydał :). Aż się łezka w oku kręci, jak kiedyś przycinałem w multi w jakieś Starwarsy (nawet już tytułu nie pamiętam). Podbiegali do mnie mniej doświadczeni gracze, żeby się czymś pochwalić... A potem Tribes 2... i Battlefield 2... i Battlefield 2140... Hmmm... Graliśmy z Nexusem i Slaine'm. I jeszcze pierwszy DOW. Uau, co to były za bitwy! 3 na 3! Haven się też udzielał. Do dzisiaj pamiętam, jak ze swoją armią stalowej pięści (moi Space Marines mieli stalowoszare pancerze) podkradłem się do jego eldarskiej bazy i jak nie łupnę! A Haven: "Skąd on się tu wziął?! Cholera by go...!" I już było po Havenie :).

Klanowe granie było głównie psute przez to, że Nex i Slaine mieli czas po 23.00, a ja wtedy kładę się spać... Więc oni sobie grywali, ja czasami też, ale głównie oni...

PS. Co do bannera, możecie używać wszystkiego, co jest w pobieralni GZ. Niedługo pojawi się tam dużo więcej fajnych grafik :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: [GAM]

Postprzez Haven » 12 października 2011, o 12:24

Sam mniej gram niż wcześniej, najczęściej w All Points Bulletin: Reloaded, ale to jest jedna z najbardziej frustrujących strzelanek w historii gier.. Dużo niedopracowań, bugów, exploitów, cziterów.. myślę, że każdy seans by się kończył po kilku meczach, bo nikt by już nie miał siły. :lol:

PS3 nie posiadam i posiadać nie będę. :?
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 12 października 2011, o 17:59

APB zbyt zahakowane i piękne na mojego kompa :mrgreen: Ale ostatnio liznąłem TF2, tak z 7 godzin jak mi Steam podpowiada.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez Haven » 4 listopada 2011, o 13:31

Proklamuję utworzenie plutonu GAM dla BF3. Ksywka w grze: faraday0. :)
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 15 listopada 2011, o 23:33

Osobiście - zbyt słaby komp na BF3. Any Other Ideas?
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez Haven » 20 grudnia 2011, o 10:37

Lamas napisał(a):Osobiście - zbyt słaby komp na BF3. Any Other Ideas?


APB? Po patchu jest lepiej - ukryty został threat level (wielu cziterów sobie odpuściło) i nastąpiła integracja ze steamem (podobno 3 miliony świeżego mięska do rozstrzelania), zapraszam!
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: [GAM]

Postprzez Lamas » 21 grudnia 2011, o 00:28

I w APB na tym złomie nie pośmigam. Czyli jeśli APB to ja odpadam. Ostatnio co prawda gram troszkę w Killing Floor ( Kupiłem jak promocje mieli na steam) Ale średniawo jeśli patrzy się na klanowe granie ( Chyba, że bawiła by nas zabawa w zabijanie kolejnych hord Zombie w coraz bardziej hardkorowy sposób)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: [GAM]

Postprzez Ozzy_Shepard » 24 stycznia 2012, o 23:05

Co prawda bardzo to nie w stylu wprowadzenia zrobionego do tego tematu, ale czy ktoś jeszcze pojawia się chociażby czasami w Runes of Magic ;) ? Co o tym myślicie :?: Darmowy świat MMO i można nawet Zamek Gildii stworzyć (o ile dobrze pamiętam, bo już jakiś czas nie grałem)
Ozzy_Shepard
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 grudnia 2011, o 21:37

Następna strona

Powrót do Koszary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości