Pytania do Marcina.

Rozmowy ogólnie o Gamedeku.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Pytania do Marcina.

Postprzez Malek_Deneith » 9 marca 2015, o 18:27

Witam,
Mam malutkie pytanie - czy kiedyś powstanie kolejny tomik Grao Story? Ten już wydany kupiłem i przeczytałem z dużą przyjemnością (eh, przypominają się czasy gdy w polsce była prasa o grach warta czytania), ale patrząc na teksty na stronce udało mi się wypatrzyć kilka których ze zbioru nie kojarzę. A miłoby było poczytać więcej Grao ;) A jak nie kolejny ebook to może chociaż jakiś sposób na przejrzenie kompletu tekstów które są dodane do strony bo wciskanie F5 w nadzieji że się wylosuje coś nowego jest kapkę... niewygodne.

Pozdrawiam.
Malek_Deneith

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 23 marca 2015, o 15:37

Hm. Do zbioru ebookowego wybrałem teksty najlepsze w moim przekonaniu. Jest jeszcze pewien zbiór anegdot niepublikowanych, ale nie chciałbym obniżać poziomu... Dostałem ostatnio propozycję, żeby Grao wskrzesić w nieco innej formie, ale nie chcę jeszcze niczego obiecywać. Na razie tylko tak mogę odpowiedzieć na to pytanie. Pozdrawiam :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez siouks73 » 17 czerwca 2015, o 10:15

Czy na Vlog jest planowany odcinek o praktycznym zarządzaniu własnym czasem i pracami/działaniami ?
Przydałby się zapewne, szczególnie w obecnych czasach, gdy robi się kilka rzeczy naraz a nie jest się procesorem Intela (wielordzeniowym i wielowątkowym ;) )
siouks73

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 18 czerwca 2015, o 09:20

Mogę to zrobić :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Poprzednia strona

Powrót do Gamedec