FANFIK SITE

Rozmowy ogólnie o Gamedeku.

Moderator: Ekipa Forum

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 14 czerwca 2012, o 11:01

Spoiler:


Marcin, możesz ty mnie napisąc jak udaje ci się znaleźć czas na pisanie "Obrazków" w tym całym rozgardiaszu podróży, Hexona i spotkań z fanami? nie licząc wyjazdów na festiwale np. do Nidzicy?
(pytanie: czy 12 maja byłeś w domu?)
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 14 czerwca 2012, o 12:15

12. maja byłem w domu.

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie udaje mi się. Mam nadzieję, że jutro, pojutrze znajdę wreszcie czas i siły, by kontynuować pisanie "Obrazków...". Miałem nadzieję, że skończę tę książkę do lipca. Teraz widzę, że będę miał szczęście, jeśli uda mi się ją skończyć do września...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 29 lipca 2012, o 16:19

Skończyłem część trzecią Laurusa (wersja początkowa została wysłana do O'Wielkiego, jak ktoś jest chętny do PRZECZYTANIA [nie tylko do pociągnięcia, Lamas :)] to zapraszam na Priva)

Zamiaruję się zacząć czwartą część, w której to Laurus zostanie uduchowiony. Chcę skończyć ją w miarę szybko by móc ją jeszcze wysłać na konkurs. Możecie mi podesłać jak może wyglądać jego spotkanie z demonem. Propozycje na Priva.

Sorry za obsuwę...
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 22 września 2013, o 14:49

Dracia, czy skończyłaś czytać moje wypociny?
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez Farin » 22 września 2013, o 15:41

Nie :evilgrin:
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: FANFIK SITE

Postprzez Dracia » 4 października 2013, o 17:34

Jakoś nie miałam czasu, a potem zostawiłam piórnik z pedrive'm na wydziale i został on porwany. Wyślesz mailem?
「我は汝・・・汝は我」 / "I am thou... thou art I."
Avatar użytkownika
Dracia
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 czerwca 2010, o 09:58

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 4 października 2013, o 21:45

Daj maila na PW to Ci wyślę :) mam już zredagowaną część trzecią więc wyślę Ci obie.
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez Linka » 3 października 2014, o 18:13

Kthaara napisał(a):Każdego, kto przeczyta, proszę o uwagi wysłane na priva lub e-mailem zwrotnym. I o podzielenie się opinią na forum :P


To się podzielę, skoro tak ładnie prosisz :P Oficjalnie (na głos) ogłaszam się Twoją Pierwszą Fanką! Fanką, która nie jest spokrewniona, nie jest Twoją ukochaną ani przyjaciółką ;)

Jestem po przeczytaniu 4 części, które do tej pory powstały. I chcę więcej. Ty już wiesz dlaczego Kthaara ;)
Wszystko sobie ładnie wydrukowałam i robię poprawki albo ołówkiem albo jako notatki w pdfie na komórce. :evilgrin: Jak ja Ci to wyślę :D
Teraz tak sobie myślę, że o tych oczach Kaji (co zadzwoniłam) to może przesadziłam? Te wszystkie wszczepy, zmiany w genetyce i inne zabawy mogły przecież sprawić, że jej zwykłym kolorem tęczówki był fioletowy... Albo mogła mieć soczewki barwiące (najprostsze wyjście, choć naiwne :D )
Ale na Wielką Melitele! Ametystowy to nie jest niebieski kolor :D A naturalne ametysty nie bardzo chcą "być barwione". Występują w odmianach od bieli do fioletu.
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 19 października 2014, o 09:57

Linka, miałaś mi wysłać tą opinię i dodatkowe materiały co to je zrobiłaś. Gdzie to jest ja się pytam?
Ja czekam żeby zobaczyć czy to sie nada :P
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez Linka » 21 października 2014, o 19:06

Kthaara napisał(a):Linka, miałaś mi wysłać tą opinię i dodatkowe materiały co to je zrobiłaś. Gdzie to jest ja się pytam?
Ja czekam żeby zobaczyć czy to sie nada :P


Kthaara, ja obecnie zawalam WSZYSTKO co tylko mogę. Dosłownie. Nawet telefon nie chce za bardzo współpracować z zasmarkańcem. Jak dopieszczę szkic to Ci wyślę, obrazek, o którym kiedyś Ci wspominałam też wyślę i resztę też Ci wyślę. Ale to w swoim czasie. Teraz ledwo łapię kilka godzin snu :( Jeszcze tylko 10 dni i wrócę do żywych i żyjących. Byle do 1, byle dożyć :)
Buźka :*
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Re: FANFIK SITE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 października 2014, o 22:13

Co? Kaja miała fioletowe oczy? Dajcie jakieś info :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: FANFIK SITE

Postprzez Linka » 22 października 2014, o 06:45

No w tej wersji co dostałam, chyba nie zredagowaną to pada, że ma ametystowe. Jak się na Rajskiej Plaży spotkali. A ametysty są fioletowe i białe. A fioletowy to nie niebieski. A potem ma nagle niebieskie.
Nic nie jest tak obiecujące, jak otwarcie księgi. Nic nie jest tak ostateczne,
jak jej zamknięcie.

- Wykłady dla Strażnika-Skryby, tom 4
Avatar użytkownika
Linka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 1 września 2013, o 05:43

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 23 października 2014, o 21:24

No hej to mogło być przejęzyczenie. A właściwie przepiszenie ;)
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: FANFIK SITE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 stycznia 2015, o 17:40

Wysłuchałem jednym ciągiem, w całości, audiobooka "Laurus" nagranego przez Linkę i Kthaarę, napisanego przez tego drugiego. No brawo!

Świetne nagranie - zero szumów, bardzo dobra dykcja obojga, prawie profesjonalna robota :). Linka - świetny głos, Kthaara - mszystość brzmienia, o którą bym Ciebie nie podejrzewał :).

Treść - interesujące było poznanie znanej opowieści z nieznanego punktu widzenia. Brawa za Sudan i te wszystkie Al-Hartumy - to ważna wartość dodana.

Przeżyłem zaskoczenie przy spotkaniu Laurusa z demonem - znowu brawo, bo nie spodziewałem się chwytu z odwróceniem tego i owego w brzmieniu, o to chodzi, by czytelnik był zaskoczony.

Bardzo fajne akcenty pokazujące spójność świata - a to wspomniane Transgravy, a to co innego, widać, że całość siedzi w całości :).

Chyba jedna nieścisłość - Leanne, czego, Kthaara, miałeś prawo nie wiedzieć, stała się zleceniodawczynią Torkila. O tym będzie opowiadała gra komputerowa, która rozegra się po komiksie "Leanne".

Poza tym - kawał dobrej roboty :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: FANFIK SITE

Postprzez Kthaara » 12 stycznia 2015, o 20:45

Ale, ale

Mogłem nie wiedzieć lecz nie jest to nieścisłość.
Z punktu widzenia Laurusa mogło to wyglądać, tak jak napisałem. W końcu nawet Agenci Mobillenium nie są wszechwiedzący a to co opisałem wydarzyło się już jakiś czas po tym zamknięciu wiadomo kogo. A Laurus miał na głowie nie tylko Torkila.

A tak w ogóle, to ja czekam na wnioski z części czwartej, czy się w ogóle nada takie opowiedzenie historii. Na maila proszę sprawozdanie :)

Muszę też z tego miejsca podziękować cudownej Lince o przepięknym głosie za udzielenie się w tym przedsięwzięciu.

Jeśli ktoś z forumowiczów jest chętny na przeczytanie mogę udostępnić, zarówno audiobooka, (po zezwoleniu Marcina bo to jego prezent) jak i wersję pisaną w pdf.

BTW
Co to znaczy "mszystość brzmienia" ???
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gamedec

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości