GBG czyli GAMEDEC BOARD GAME

Rozmowy ogólnie o Gamedeku.

Moderator: Ekipa Forum

Re: GBG czyli GAMEDEC BOARD GAME

Postprzez jot23 » 28 marca 2013, o 00:07

Z pamięci streściłem podstawowe zasady i ogólne informacje o GBG ;) Niestety, nie pamiętałem jak działa system omówiony przez Ciebie powyżej, ani z odkładaniem kart zleceń pod spód, ale większość jednak udało mi się opisać (w miarę). W każdym razie, wszelkie braki uzupełni zapis video (swoją drogą: będą na nim widoczne slajdy z prezentacji? Ładne były i takie animowane i w ogóle ;) )
jot23

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 marca 2013, o 07:57

Będą.

Karty Zadań odkładamy pod spód Karty Postaci, gdy Zadanie zakończy się porażką. Wtedy takiej karty można użyć dla modyfikacji rzutu 2K6 podczas wykonywania kolejnych Zadań (daje +2 do rzutu kośćmi), do Asysty wobec innego gracza (też +2 punkty) lub Sabotażu (-2 punkty).

Wykonanie Zlecenia Korporacyjnego daje 3 korzyści:

1. Usuwasz swój żeton Poszlak z pola Świata Sensorycznego (dzięki temu możesz ponownie wykonać tam Zadanie)
2. Usuwasz swój żeton Zobowiązania z pola Korporacji (ten żeton wygląda dokładnie tak samo jak żeton Poszlak :))
3. Możesz usunąć lag z dowolnego pola.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Kthaara » 28 marca 2013, o 11:28

Widzę że giera się całkiem fajnie zapowiada, wyciągając wnioski z tych kilku postów powyżej.
Jot, mogę cię prosić o te info na PW???
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Kthaara

Postprzez Tygrzyk » 5 kwietnia 2013, o 15:10

no ja obejrzałem filmik z wywiadu pyrkonowego i łśuchałem opinii pyrkoniaków, powiem krótko - take my money :)
w tą grę napewno będe grał z dziewcyzną i znajomymi ( Mój przyjaciel a fan GDV swoją drogą prowadzi Gamesroom na konwentach mangowych w warszawie jako członek Animatsuri - znany jako Zło - więc jakby sie wyrobiło przed końcówką kwietnia to jeszcze na Ezkonie zostałby zaprezentowany graczom i zwiększone zostałoby Product Awareness).

więc czekam na premierę :)
Tygrzyk

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 5 kwietnia 2013, o 17:43

Piękna wypowiedź, piękna postawa, wszyscy czekamy :). A to link do filmu z Pyrkonu przedstawiającego grę: FILM.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Poprzednia strona

Powrót do Gamedec