POMOC

Rozmowy ogólnie o Gamedeku.

Moderator: Ekipa Forum

Re: POMOC

Postprzez Lu » 9 grudnia 2009, o 18:31

mam taki obraz przed oczami gdy myślę o II i III części - obraz widziany jak w grze (takie strzelanki typu FPP) przed naszego bohatera pchają się reklamy (wyświetlane jako hologramy) a przez reklamy widać zatłoczony chodnik - w sensie spacerujacych ludzi, pomiędzy którymi także wyświetlane sa reklamy holograficzne (widziałam dodatki do filmu "Gdzie jest nemo", gdzie wypowiadali się graficy komputerowi - podobno scenę z półprzeźroczystymi meduzami robił cały sztab ludzi i zajeło im to mnóstwo czasu :P )

Mam tez kilka charakterystycznych obrazów dla cz I - np gdy Torkil w pierwszej swojej przygodzie zastanawia się czym jest piękno siedząc na srodku pola golfowego* rzed drewnianym domkiem - kapliczką. Ale taki obraz nie jest interesujacy od strony wizualnej - powiem więcej - jest nudny ;)

* czyli rozległy, gładki, pokryty bardzo zieloną i idealnie wystrzyżoną trawą teren, z lekkimi wzniesieniami w dali
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Lu

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 9 grudnia 2009, o 23:26

Hm. Czyli miasto.

I łąka (to była łąka, Lu :))

Ixi, nie jest to bardzo pilne, ale w miarę. Udało mi się (cudem) namówić kilku grafików do współpracy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Lu » 10 grudnia 2009, o 23:14

Marcin Przybyłek napisał(a):(...)I łąka (to była łąka, Lu :)) (...)

Łąka nie łąka, popykać piłeczki zawsze można ;)
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Lu

Postprzez Ixolite » 11 grudnia 2009, o 00:24

Marcin Przybyłek napisał(a):Ixi, nie jest to bardzo pilne, ale w miarę. Udało mi się (cudem) namówić kilku grafików do współpracy.

To ten, nie wiem gdzie się wypowiadać. W projektach kilka pierwszych typów opisałem:
viewtopic.php?f=13&t=224&start=0#p9645
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Ixolite
Webmaster

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 grudnia 2009, o 00:31

Projekty, Ixi, bardziej będą do omawiania tego, co artyści robią i co zrobią. A tu jest miejsce na tematy, do przedyskutowania przez nas. Żeby ich nie zarzucić górą niezrozumiałych informacji i nie spłoszyć :).
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Jedenastka » 11 grudnia 2009, o 07:27

Marcin Przybyłek napisał(a):Projekty, Ixi, bardziej będą do omawiania tego, co artyści robią i co zrobią. A tu jest miejsce na tematy, do przedyskutowania przez nas. Żeby ich nie zarzucić górą niezrozumiałych informacji i nie spłoszyć :).

Komplikujesz ;) . Od razu "spłoszyć". Też coś... Ja wierzę, że strachliwi nie są :P .
Żeby powstała góra niezrozumiałych informacji musiałby tu być klimat jak w Radiu Zet albo TVN24.
A nie ma. Myślę, że informacje mogą być zachętą i inspiracją do lektury Twoich książek Marcinie.
O ile będziemy potrafili przy okazji ROZMAWIAĆ a nie mądrzyć się... :mrgreen: . I o ile będzie z kim. Rozmawiać...
Jedenastka

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 grudnia 2009, o 09:09

No dobra, to tam wrzucajmy pomysły graficzne :).
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Postprzez Ixolite » 11 grudnia 2009, o 11:28

Szefie, to ja już nie wiem? Napisać jeszcze raz to co tam napisałem, zostawić gdzie jest? Zgubiłem się :(
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Ixolite
Webmaster

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 grudnia 2009, o 11:53

Napisz jeszcze tam :).
MARTIN ANN DRIMM
Szef

Poprzednia strona

Powrót do Gamedec