Boty

Wszelakie problemy, sugestie i propozycje dotyczące forum i strony.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Boty

Postprzez Agnieszka » 10 sierpnia 2009, o 11:37

Nie doceniasz mnie Havenie ;) . Wąglik już został wysłany. A nawet dwa !
Owszem, stęskniłam się bardzo. Jakże mogłoby być inaczej?
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Boty

Postprzez Lamas » 10 sierpnia 2009, o 13:42

Eeeee, to nie było miłe powiem mamie! A tak na serio to Yahoo[BOT] powiedziała ,że mają cię na podsłuchu od ponad 10 lat i jak będziesz niedobra to dostane brudy na ciebie! Jak ktoś potrzebuje takowych: Pisać, pomogę. [!Buahahahahahahahahahahaha!]<Demonic Laugh>[!Buahahahahahahahahahahaha!]
Ostatnio edytowano 10 sierpnia 2009, o 22:26 przez Lamas, łącznie edytowano 1 raz
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Boty

Postprzez Agnieszka » 10 sierpnia 2009, o 16:34

Lamas, chłopcze... jakby ci to powiedzieć...
Wiem, że mnie podsłuchują. Dłużej niż ty żyjesz w tym wcieleniu :) .
<Demonic Laugh> nic tu nie pomoże, przeciwnie, może wyzwolić moce, o których jeszcze ci się nawet nie śni :mrgreen:
Sięgnij więc lepiej po słownik ortograficzny i popraw błędy w swoich postach.
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Boty

Postprzez Lamas » 10 sierpnia 2009, o 22:32

Jakby ci to powiedzieć... Żeby poprawiać innych trzeba wiedzieć za co :) to były błędy stylistyczne i literówki, a nie błędy ortograficzne (Literowki mam na myśli pomylenie liter, w moim przypadku stało się to ze zdenerwowania i ekstcytacji) A <Demonic Laugh> Jest ostatecznym Atakiem Maod-Anów którym z resztą jestem... Widać ,że nie zostałeś oświecona :mrgreen: A tak na marginesie ty to wredna jesteś lubisz tak wytykać prawda? :lol:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Boty

Postprzez Haven » 10 sierpnia 2009, o 22:45

Agnieszka? Wredna? Skąd. Taki jej urok. :)
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Boty

Postprzez Lamas » 11 sierpnia 2009, o 09:28

Aaaaa obczajam. To miło mi bo ja terz mam "swój urok".
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Boty

Postprzez Agnieszka » 16 sierpnia 2009, o 07:12

Widzisz? Dogadaliśmy się.
Yahoo[BOT] zastanawia się nad kawą... kobieta zmienną jest ;) .
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Boty

Postprzez Lamas » 17 sierpnia 2009, o 01:17

No i po kawce z Yahoo[BOT],(specjalnie napisałem kawce bo to "takie nie męskie" :) I powiem szczerze że musze to powtórzyć! Bo cyber kawa rządzi!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Boty

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 17 sierpnia 2009, o 16:49

Dżizas, dopiero z urlopu wróciłem. Agnieszka się odezwała dosłownie tego dnia, kiedy wyjeżdżałem, czy jakoś tak. Wszystko się zaraz załatwi (znaczy, jutro...). Agnieszka zapomniała dodać, że o "Antyporadnik" też poprosiła, też tak grzecznie :P .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Boty

Postprzez Agnieszka » 18 sierpnia 2009, o 18:35

Sprostowanie

Nie poprosiłam o nic. Upomniałam się o obiecaną książkę z dedykacją. Inaczej mówiąc - przypomniałam się Marcinowi.
Napisałam też coś tam ... w stylu... że Marcin nie jest niewdzięcznikiem... że na pewno dotrzyma słowa...

W kwestii Anty... coś tam... coś tam... Marcin zapytał, którą książeczkę bym chciała więc...

Po prostu i wprost, i prosto w twarz... mu powiedziałam.. co chcę :P .

Marcin odpisał, że mi prześle Gamedec III i IV i Antyporadnik "Sprzedaż albo śmierć".

Tak było :D .

Czyż nie, Marcinie ?

PS.
Dobrowolnie rezygnuję z "osobistego" wręczenia książki przez Marcina. Jakiejkolwiek.
Uprzejmie proszę Marcinie, abyś nie nazywał mnie Agusiem... :mrgreen: .

AMEN
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Boty

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 19 sierpnia 2009, o 09:26

Wszystko, co Agnieszka napisała jest prawdą :mrgreen:

Amen :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa




Re: Boty

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 10:36

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
willimohayne
 
Posty: 559722
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości