Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 30 listopada 2010, o 17:51

magda2em napisał(a):Farin - zima i brak światła słonecznego tak działa na ludzi, przejdzie najdalej na wiosnę.

Tylko, że ja lubię zimę i jesień. Pamiętam te czasy na wsi gdzie wychodek był na zewnątrz i w zimie biegłem prawie, że tunelem ze śniegu - takie kiedyś były opady - No i tak czekam od tych parudziesięciu lat na taką zimę :]
Co do braku słońca też w sumie jestem zadowolony - nie przepadam za nim.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 3 stycznia 2011, o 13:47

http://api.ning.com/files/Hi893JCBxnWSw ... angels.jpg
http://api.ning.com/files/CNkZgoWsScjtb ... _photo.jpg

Pierwsze oficjalne zdjęcia do pierwszej polskiej gry bitewnej Neuroshima Tactics... A wysyłałem zgłoszenie do malowania modeli... to nie... Tak sobie wybrali to tak mają... A i nie ma to jak powierzać malowanie swoich figurek komuś kto oficjalnie na forum mówi że nie jest ekspertem. Jakość rzeźb pozostawię bez komentarza.
I przy okazji znowu przypomniał mi się mój projekt z figurką Torkila... Trzeba znowu coś z tym zacząć robić.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Jedenastka » 3 stycznia 2011, o 18:44

No ale przecież trzeba było im powiedzieć, jaki jesteś... eee... zarąbisty?
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 3 stycznia 2011, o 18:50

Obawiam się że nie jestem zarąbisty... Tylko totalnie zarąbisty :mrgreen: Dostali przykładowe zdjęcia. Przypuszczam że wybrali takich ludzi żeby się za bardzo nie wykosztować.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Lamas » 4 stycznia 2011, o 05:18

Są świetne po prostu.... Ale lepsze nic niż granie figsami do Infinity ( Tylko wspmnę, że cały falkon właśnie na nich jechali)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 4 lutego 2011, o 19:31

Tuż przed sylwkiem "stłukłem" sobie kciuka w prawej dłoni, do dziś trochę boli :[
Wczoraj, ważąca kilkadziesiąt kg, blacha wbiła mi się w kolano i choć rana dość głęboka to jednak mała ale cholernie boli i utykam :[
Dziś z kolei naderwałem/stłukłem sobie kciuka w lewej ręce i boli teraz najbardziej :[
Nic tylko wziąć żyletki i się pochlastać.
Jedyny uff to to, że przynajmniej prawy kciuk mi wyzdrowiał na tyle, że mogę teraz zluzować obciążenie z lewego :/



Ps. Siedzę przed kompem i chcę się napić piwa, niestety postawiłem je za daleko i teraz sięgnąć nie mogę, a tak mi się wstać nie chce :/
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez M_L » 5 lutego 2011, o 13:06

A mi jakieś niedorozwinięte świńskie pomioty pourywały znaczek i napisy z tyłu samochodu. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zgwałci ich horda murzynów a kot nasra prosto do łóżka. O ile takie kreatury używają w ogóle łóżek.
Also known as Crowley
Avatar użytkownika
M_L
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 lutego 2009, o 01:19

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez MartiusMarsGradivus » 5 lutego 2011, o 17:42

A ja doszedłem do wniosku że za dużo facebooka używam bo po przeczytaniu posta M_L'a szukałem gdzie tu jest przycisk "Lubię to".
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zgwałci ich horda murzynów

To nie bo na przyjemność trzeba zasłużyć. Ale fuckt fucktem takim pomiotom to nic tylko w mordę dać (w sensie że przylutować).

Kiedyś szukałem czegoś w pokoju. Spieszyłem się wiec ekspresyjnie złapałem jakieś pudełko z nadzieją że znajdę tam zgubę. Jednak okazało się że w pudełku był skalpel którego ostrze bardzo ekspresyjnie nacisnąłem kciukiem gdy chciałem pudełko podnieść. Ślad jest do dzisiaj. Farin zdrowiej szybko :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 6 lutego 2011, o 11:26

Taaa zdrowiej szybciej. Wczoraj wysiadł mi akumulator. Dziś naładowanego podłączyłem i okazuje się, że co prawda jeździć jeżdżę ale lampka się pali co może oznaczać popsucie się prądnicy.... Ten tydzień zaliczam do najgorszych w ciągu ostatnich 12 miesięcy :[
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Haven » 21 lutego 2011, o 13:06

Wkurzyła mnie dzisiaj lektura Manifestu komunistycznego.. Dlaczego? Bo jak tutaj się nie zgodzić z Marksem i Engelsem?? :evil:
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Farin » 22 lutego 2011, o 13:27

Farin napisał(a):Taaa zdrowiej szybciej. Wczoraj wysiadł mi akumulator. Dziś naładowanego podłączyłem i okazuje się, że co prawda jeździć jeżdżę ale lampka się pali co może oznaczać popsucie się prądnicy.... Ten tydzień zaliczam do najgorszych w ciągu ostatnich 12 miesięcy :[

No to już nie jest najgorszy :P
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Lafcadio » 22 lutego 2011, o 15:32

Haven napisał(a):Wkurzyła mnie dzisiaj lektura Manifestu komunistycznego.. Dlaczego? Bo jak tutaj się nie zgodzić z Marksem i Engelsem?? :evil:

Nie przejmuj się, niecałe 100 lat temu wiele osób by się z Tobą zgodziło. Mielibyście też dużo pary w rękach, żeby cokolwiek zmienić. I, o zgrozo, trochę byście zmienili :roll:
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Haven » 24 lutego 2011, o 10:40

Lafcadio napisał(a):Nie przejmuj się, niecałe 100 lat temu wiele osób by się z Tobą zgodziło. Mielibyście też dużo pary w rękach, żeby cokolwiek zmienić. I, o zgrozo, trochę byście zmienili :roll:


Oj, oj. Nie jestem komunistą, Lafku. Moim odpowiednikiem utopii jest anarchizm kolektywistyczny, w skrajności anarchokomunizm. Komunizm, jak się okazało, wcale nie jest taki idealny w praktyce (na przykładzie ZSRR, czy Chin, gdzie komunizm się równa opresji). Centralizacja generalnie jest zjawiskiem brzydkim, bo pomija się potrzeby pojedynczych jednostek na korzyść potrzeb państwa. Dopiero w całkowicie zdecentralizowanym państwie ludzie by mieli okazję zaznać, tzw. "wolności". Ale tak, to wygląda tylko ładnie w teorii. :)
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Lafcadio » 24 lutego 2011, o 11:01

Coś w tym jest. Ale sto lat temu chyba nie było takich opcji jak anarchokumunizm itp. ;-)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Co Cię dzisiaj wkurzyło...

Postprzez Haven » 24 lutego 2011, o 12:14

Lafcadio napisał(a):Coś w tym jest. Ale sto lat temu chyba nie było takich opcji jak anarchokumunizm itp. ;-)


Sam pogląd formował się bodajże od XIX w.

Napisałem przed chwilą piękny esej na temat tego, jak demokracja jest pozornie demokratyczna, ale go... skasowałem. Bo to jednak nie miejsce na filozoficzno-polityczne dysputy.

Naturalnie mnie wkurzył. (żeby nie było, że off-topuje) :)
Avatar użytkownika
Haven
Administrator
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync i 15 gości

cron