MILKBAR

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Milkbar

Postprzez Tomur » 11 czerwca 2008, o 17:20

Po półgodzinnej exploracji interświata dobrze robi łyk czegoś zimnego ...

No i widzę że milkbar powoli się zapełnia może zaczniemy jakąs powieść online ?
kilku autorów wiele pomysłów.

Ktoś by tu zapodał temat i wrzechświat to by moje neurony podległy samoorganizacji i innym złożonym procesom dynamicznym.

Enzym please :mrgreen:
Industrial culture expat
Avatar użytkownika
Tomur
 
Posty: 20
Dołączył(a): 9 kwietnia 2008, o 16:56

Re: Milkbar

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 czerwca 2008, o 17:36

Pamiętam na jednym szkoleniu taką kolektywną opowieść. Była bardzo śmieszna, bo każdy uczestnik / uczestniczka ciągnął / ciągnęła ją w swoją stronę:

- I wtedy, w windzie patrzę na swoją bluzę, a ona się wybrzusza, czuję straszny ból powłok brzusznych i wychodzi stamtąd Obcy. Cholera, to znowu ty...
- Ale to był tylko sen. Obudziłem się, wstałem z ławki, patrzę: Zenek, stary znajom kloszard. Chodź, mówi do mnie, za rogiem jest fajna knajpka, golniemy sobie...
- Nic jednak z tego nie wyszło. Chińczycy wyzwolili się z więzień i tłumem ruszyli w miasto. Porwał mnie tłum, Zenek zniknął, zaczęłam się dusić...
- I wtedy wiedziałem już, że to musi nadejść. Poczułem mdłości, duszność, tłum falował, wył, potrącał mnie łokciami. Zerknąłem na swoją bluzę. Cholera, to znowu ty...
- Ale to był tylko sen. Otrząsnąłem się z koszmaru, wyszedłem na ulicę, patrzę, a tam stary znajomy, Anzelm, włóczęga. Chodź, mówi, znam za rogiem...

Tak to w ogromnym skrócie wyglądało. Myślałem, że umrę ze śmiechu :mrgreen: .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Milkbar

Postprzez Tomur » 11 czerwca 2008, o 17:42

Rozumiem że wchodzisz w to i zaczynasz stosowny watek "kolektywnej" powieści.
Industrial culture expat
Avatar użytkownika
Tomur
 
Posty: 20
Dołączył(a): 9 kwietnia 2008, o 16:56

Re: Milkbar

Postprzez Ixolite » 11 czerwca 2008, o 22:18

A ja się wepchnę z aktualizacją projektu mego:
http://e-learn.waw.pl/flash-test/beta06b.html

Już zaczynam mieć dość, a jutro nawet nie będę mógł przy piwku posiedzieć nad tym, bo za krzysia będę robił.


EDIT: A z zabaw w ciągnięcie opowieści to znam takie warianty zasadowe (alibo zasadne): dopisywanie po jednym słowie, dopisywanie po jednym zdaniu lub np. po 100 znaków (jak słowo w pół utnie, to kolejna osoba je uzupełnia ;) )
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Milkbar

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 11 czerwca 2008, o 23:19

Proponuję zacząć jutro, albowiem jest późno i niedługo świtać zacznie ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Milkbar

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 12 czerwca 2008, o 10:04

O, Ixi! To się zaczyna robić coraz ciekawsze! No i mamy pomysł na opowiadanie kolektywne:

Pamiętam ten dzień, w zasadzie poranek, bardzo dobrze. Kojarzycie radosne chwile po rozdaniu świadectw? To zachłystywanie się wolnością, wwąchiwanie w zapach wakacji? Tak się czułem gdy stojący przede mną, odziany w ciężki egzoszkielet Security Guard przypinał mi do piersi czipa, który był kluczem, zaklęciem do Sezamu, tajnego laboratorium SFA. Tak, dostaliśmy tam pracę, ja i moja przyjaciółka Sue. Dwoje na trzy tysiące ośmiuset dwudziestu dwóch kandydatów. Wtedy wydawało mi się, że wygrałem przyszłość. Duma i radość mieszały się w piersi, chciałem krzyczeć z radości i ucałować strażnika centralnie w dupę. Zrobiłbym to, gdyby nie świadomość, że zanim ściągnąłbym mu spodnie, zastrzeliłby mnie. Kula w szczyt głowy, gdy klęczę majdrując mu przy pasku... marny pomysł. Zerkałem na pancerne wrota, na Sue (także podnieconą), na chipa i nie mogłem się doczekać, gdy usłyszę ciężki szczęk zwalnianych zamków.
- Tommy Cox i Sue Anders. Zarejestrowani - odezwał się Guard. - Witamy w Sezamie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Milkbar

Postprzez Ixolite » 13 czerwca 2008, o 22:32

Ja to na szybką szklankę wolnej oranżady tylko wpadam teraz i podrzucam aktualizację projektu do popatrzenia:

http://e-learn.waw.pl/flash-test/beta07.html

Daleko temu do doskonałości, ale czas twój wróg! :(
It sure would be nice if we had some grenades, don't you think?
Avatar użytkownika
Ixolite
Webmaster
 
Posty: 616
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 11:12
Lokalizacja: oni wiedzieli?

Re: Milkbar

Postprzez Dabliu » 24 czerwca 2008, o 08:53

Spójrz, oto oko dziewiąte. Najwyższe i święte, na Boga się gapi. Widząc go, wiarę odbiera, bo czymże jest wiara, jak nie umysłu rojeniem? Wiedzieć czy wierzyć? Kochać czy pragnąć? Dawać życie czy życie odbierać? To oko, co szuka prawdy. Nie zważa na czasu strumienie, ni barwy, ni kształty... ono chce poznać. Chce widzieć naprawdę. Jest więc moim najgłębszym marzeniem odstąpić od granic, wejść w bytu zaprzeczenie.
Avatar użytkownika
Dabliu
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 czerwca 2008, o 19:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Milkbar

Postprzez Agnieszka » 18 sierpnia 2009, o 17:29

Marcin Przybyłek napisał(a):O, Ixi! To się zaczyna robić coraz ciekawsze! No i mamy pomysł na opowiadanie kolektywne:

Pamiętam ten dzień, w zasadzie poranek, bardzo dobrze. Kojarzycie radosne chwile po rozdaniu świadectw? To zachłystywanie się wolnością, wwąchiwanie w zapach wakacji? Tak się czułem gdy stojący przede mną, odziany w ciężki egzoszkielet Security Guard przypinał mi do piersi czipa, który był kluczem, zaklęciem do Sezamu, tajnego laboratorium SFA. Tak, dostaliśmy tam pracę, ja i moja przyjaciółka Sue. Dwoje na trzy tysiące ośmiuset dwudziestu dwóch kandydatów. Wtedy wydawało mi się, że wygrałem przyszłość. Duma i radość mieszały się w piersi, chciałem krzyczeć z radości i ucałować strażnika centralnie w dupę. Zrobiłbym to, gdyby nie świadomość, że zanim ściągnąłbym mu spodnie, zastrzeliłby mnie. Kula w szczyt głowy, gdy klęczę majdrując mu przy pasku... marny pomysł. Zerkałem na pancerne wrota, na Sue (także podnieconą), na chipa i nie mogłem się doczekać, gdy usłyszę ciężki szczęk zwalnianych zamków.
- Tommy Cox i Sue Anders. Zarejestrowani - odezwał się Guard. - Witamy w Sezamie.


O ! Tu też się coś mutuje ! Opowiadanie kolektywne!
To było na szkoleniu z agentami... ubezpieczeniowymi...
Wymyślili wtedy straszne rzeczy a że było ich kilkadziesiąt osób to mieli pole do popisu...

Niestety, muszę się przyznać, że też brałam w tym udział... nawet musiałam zebrać numery telefonów komórkowych od wszystkich!

To było mordercze zadanie...

E.
Ciiii.... cicho tu i bardzo dobrze. Nareszcie. Syn śpi. Na kolację kanapki z salami i pomidorem.
Mam dość wizyt rodzinnych. Zarządzam przerwę. Jutro początek roku szkolnego, trzeba brać się za naukę.
I w tej intencji należy wypić... ;) Jak już się wypije to lepiej widać horyzont. A tam ... zmiany. I to niemałe.
I bardzo dobrze. Najwyższy czas !
:D
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Milkbar

Postprzez Jedenastka » 26 grudnia 2009, o 21:12

Farin, karczmarza w temacie powitalnym nie ma. Może tu jest, w Milkbarze - ale krzycz głośniej...
Dziewkę musisz znaleźć sobie sam. Łatwo nie będzie.
Spróbuj tu:
viewtopic.php?f=10&t=106&st=0&sk=t&sd=a
:mrgreen:
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Milkbar

Postprzez Farin » 27 grudnia 2009, o 00:20

M zawołał beztrosko i z takim zacięciem, że pomyślałem o zarządca lokalu !.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Milkbar

Postprzez Jedenastka » 14 lipca 2010, o 16:31

Nie wiem czy mam rację ale coś mi się wydaje, że forumowy awans Ixolite nie został oblany. To niedobrze i nieładnie.
Dlatego zaopatruję niniejszym Milkbar w trunki bo pusto tu od... pół roku? :shock:
Ixolite, panuj wiecznie! :D
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Milkbar

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 31 sierpnia 2012, o 16:45

Reaktywuję Milkbar. I wprowadzam nową zasadę: TU JEST GAMEDECVERSE. Zachowujemy się i mówimy adekwatnie do tej rzeczywistości. Idę do WC poprawić hef.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: MILKBAR

Postprzez Lamas » 31 sierpnia 2012, o 18:28

Katomowy avatar zaczął formować się przed oczami zebranych tuż po tym jak Torkil wyszedł do toalety, postać z początku rozmazana urosła do metra dziewięćdziesięciu i nabrała charakterystycznych rysów Rubena Troya.
- Nie mam zamiaru wysyłać tutaj perbota bo to obelga, a na wycieczki też nie mam czasu. - rzucił już w pełni uformowany Troy drapiąc się po głowie i obnażając swoje krzywe zęby. Dookoła jego głowy jak zwykle orbitowało wiele ekranów tych widocznych dla oka, tych które widziały tylko osoby z wgranym personalnym programem Rubena ale również tych, które widział tylko on sam. Wolał pokazać ludziom, że nawet jako katomowy avatar ma wiele do zrobienia i jest tu tylko dlatego, że szanuje ich na tyle, żeby spędzać z nimi prawie wolny czas no i oczywiście leciał na barmankę Ophelię, ale to już jego prywatna sprawa. Po dłuższej chwili, w której jego gałki oczne wykonywały energiczne ruchy rzucił jakby od niechcenia:
- Gdzie jest Primus?
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: MILKBAR

Postprzez joe_cool » 17 września 2012, o 15:58

Skojarzyło mi się z Gamedekiem - i rozśmieszyło ;)

Otóż Chief Information Security Officer w mojej firmie nazywa się.... Rich Armour :lol: :lol: :lol:
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, ThomasRom i 14 gości

cron