Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 marca 2013, o 12:44

Dobre :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez magda2em » 25 marca 2013, o 19:00

Bardzo, bardzo żałuję, że nie udało się Marcinie wypełznąć gdzieś na jakąś kawę czy coś innego, na dłużej niż te parę minut. Pyrkon robi się gigantyczny, mam sporo znajomych konwentowych, a nie udało mi się porozmawiać nierzadko nawet pięciu minut, mimo że wiedziałam, że będą na miejscu. Z niektórymi udało się tylko pomachać sobie z daleka z drugiego końca korytarza, niektórych nie dało rady nawet zobaczyć na pięć minut... Z jednej strony rozmiar tej imprezy cieszy - niech rośnie jak największa, na chwałę popkultury i fantastyki jak najszerzej rozumianej, a z drugiej - tworzy nowe problemy. I u mnie budzi zdecydowaną tęsknotę za bardzo kameralnym Nordconem, gdzie jest czas na rozmowy, gdzie jednak czas wolniej i spokojniej płynie, gdzie nie jest się przytłoczonym ilością kręcących się dookoła ludzi.
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez jot23 » 25 marca 2013, o 20:04

Ja podziękuję Marcinie za tą chwilkę przy autografach ;) Od początku naszej internetowej znajomości czekałem na spotkanie w realium. Nie zawiodłem się :) Mam nadzieję, że kiedyś (może na wspomnianym wyżej Nordconie) będzie okazja dłużej porozmawiać. Tegoroczny Pyrkon był moim pierwszym konwentem i o ile prelekcje w większości mi się podobały, samo wydarzenie jest nieco... przytłaczające. Do tego dwie bardzo ciekawe prelekcje (w tym spotkanie ze Staszkiem Mąderkiem) zostały odwołane, co mnie trochę wkurzyło. Za to prezentacja GBG i Twoje (budujące!) spotkanie z młodzieżą (chociaż nie miałem pojęcia że o to chodziło w tej prelekcji) były świetne! :)
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez Farin » 25 marca 2013, o 20:16

Jot23 - Gdzieś ty się uchował :]
Pyrkon w porównaniu do tego co było jeszcze kilka lat temu: WOW!
Rozrosło się to! Mój błąd, ze przyjechałem tylko na jeden dzień i w dodatku nie załapałem się na cudne zdjęcie w barze, a szkoda, szkoda.
Za to ja byłem na Harlem Shake!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... X2AKPEjCuI
Zgadnijcie gdzie jestem :P
Choć w sumie mało mnie widać - kamera za nisko ustawiona :/
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez jot23 » 25 marca 2013, o 20:37

Z Pyrkonem zawsze tak wychodziło, że z jakiegoś powodu mi nie pasowało. Teraz, jako że studiuję w Poznaniu, to grzech byłoby nie wpaść. Rok temu niestety i tak nie miałem czasu. A na inne konwenty nie jechałem, bo raczej po Polsce nie podróżuję :) Ale już widzę, że to ciekawe przeżycie i na pewno na niejeden jeszcze pojadę. Pewnie już w tym roku.

Do teraz zastanawiam się co za dziewczyna siedziała obok mnie na prezentacji GBG i robiła, uwaga!, notatki :) Może to ktoś z forum, i się ujawni? :D

Swoją drogą, nie rozumiem polskich czytelników: czemu do Ciebie, Marcinie, była taka mikra kolejka po autografy?
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez magda2em » 25 marca 2013, o 20:52

jot23 napisał(a):Swoją drogą, nie rozumiem polskich czytelników: czemu do Ciebie, Marcinie, była taka mikra kolejka po autografy?

W porównaniu z kolejką do Kuby Ćwieka, to każda kolejka będzie mikra...
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez jot23 » 25 marca 2013, o 21:02

Nie tylko. Do Dukaja też taka była, do Grzędowicza również, do Piskorskiego trochę krótsza. Chociaż faktycznie, chyba Ćwiek miał najwięcej fanów. Co nie zmienia faktu, że te 3 osoby które widziałem (być może ktoś wpadł jeszcze później) to już przesada. Ludzie się nie znają, czy co? :)
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 26 marca 2013, o 21:07

No cóż. Przyjechałem na jeden dzień to i czasu było mało na spotkania.

Widziałem ten Harlem Shake! Fajny!

Co do liczby fanów, jocie, z liczbami się nie dyskutuje, to są fakty. Liczba oznacza popularność. Popularność Dukaja, Grzędowicza, Ćwieka, Pilipiuka, Sapkowskiego, Piekary, Komudy, Kossakowskiej i z pewnością kilku innych autorów i autorek jest większa od mojej. Tak po prostu jest. I, jak być może pamiętasz z prelekcji, znajduje się ona (popularność) w dużej części poza moją strefą wpływu :). Jakość książek zależy ode mnie. Popularność - nie bardzo. De facto podeszło około dziesięciu osób, niemniej jest to ułamek tłumów szturmujących pisarzy, o których piszesz.

McMurphy w "Locie nad kukułczym gniazdem" próbował podnieść konsolę i w końcu mu się nie udało, ale mógł po wszystkim powiedzieć: "Przynajmniej się starałem". Ja też się staram. Żeby nie było, że biernie się przyglądam i czekam na łaskę z nieba. Tak nie jest. Nie czekam i nie jestem bierny. Ale efekt już nie do końca ode mnie zależy :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez Kthaara » 28 marca 2013, o 12:24

A ja ciągle czekam na uruchomienie strony z zapisami do Polcon-u 2013.
Na pewno mnie tam nie zabraknie! (mam nadzieję)
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez magda2em » 28 marca 2013, o 12:33

Kthaara napisał(a):A ja ciągle czekam na uruchomienie strony z zapisami do Polcon-u 2013.
Na pewno mnie tam nie zabraknie! (mam nadzieję)

Podobno w kwietniu uruchomią. Trzeba im sporo wybaczyć, mieli rok na przygotowania, a nie dwa.

I niech mnie ktoś przytuli, od niedzieli boli mnie ząb, tak że myśleć nie bardzo jestem w stanie :(
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 marca 2013, o 21:36

<przytulam> :*
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez Farin » 30 marca 2013, o 08:03

Marcin Przybyłek napisał(a):<przytulam> :*

Przytulam X2 ;]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez Beartosz » 18 kwietnia 2013, o 13:06

Marcin Przybyłek napisał(a):Popularność Dukaja, Grzędowicza, Ćwieka, Pilipiuka, Sapkowskiego, Piekary, Komudy, Kossakowskiej i z pewnością kilku innych autorów i autorek jest większa od mojej.


Takie dywagacje niezmiennie przywodzą mi na myśli takie informacje:http://wyborcza.pl/1,76842,13524123,Nie_czytamy__Narod_glupieje.html :D

Abstrahując od kwestii jak porównać popularność Pendereckiego i Rubika? ;)

Przy okazji, przywitania i pozdrowienia dla uczestników i obserwatorów.
Avatar użytkownika
Beartosz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwietnia 2013, o 10:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 18 kwietnia 2013, o 22:23

Cześć Beartosz :). Miło Cię widzieć w gronie grozbitków ;).

Zostałem ostatnio porównany do Chopina w przeciwieństwie do Justina Bibera, ciekawe, że mojej rozmówczyni też przyszły do głowy muzyczne przykłady.

Skoro jesteśmy przy muzyce, polecam film "Some kind of monster". Oglądam go właśnie drugi czy trzeci raz i ciągle jestem pod wrażeniem sposobu myślenia rockmenów...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Spotkania z Marcinem i nie tylko.

Postprzez Kthaara » 2 czerwca 2013, o 22:50

Marcin będziesz na Polconie co?

Bo nie wiem czy rezerwacje skłądać
"Tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Jednak co do tej pierwszej są pewne wątpliwości."
A. E.
Avatar użytkownika
Kthaara
 
Posty: 231
Dołączył(a): 4 września 2011, o 11:38
Lokalizacja: Ligota k/Bielska-Białej

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, ohezogeqavelo, Ronaldlync i 19 gości