Rozmowy na luzie.

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Postprzez Kasiek20 » 20 stycznia 2007, o 06:39

Wczoraj się dowiedziałam że w następny piątek mam nie jeden łatwy ale dwa egzaminy, z których o jednym lepiej nie mówić. Miał być 10 lutego, ale wykładowca idzie do szpitala... Trzymajcie kciuki cały piątek. Nie wiem kiedy zajrzę, może dopiero za tydzień... :(
Zobaczcie jak rośnie piesek którego uratowałam od śmierci głodowej: http://malamut-aga.atspace.com/nowa_gal ... ivak6.html
Avatar użytkownika
Kasiek20
 
Posty: 141
Dołączył(a): 14 grudnia 2006, o 11:39
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Agnieszka » 20 stycznia 2007, o 12:44

Trzymam kciuki już od dziś! Za wykładowcę też...
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Postprzez lokje » 20 stycznia 2007, o 17:16

Powodzenia :)
sleep is the best meditation
Avatar użytkownika
lokje
 
Posty: 231
Dołączył(a): 14 grudnia 2006, o 19:50
Lokalizacja: Nowodwory

Postprzez Kasiek20 » 20 stycznia 2007, o 21:17

Dzięki. Dziś większa załamka. Ha ha ha, moi wykładowcy mają poczucie humoru. A może to przez to, że to KUL, tu cuda się dzieją. W pt-sb mam nie dwa ale CZTERY egzaminy. W tym dwie kobyły. Przyjdziecie na pogrzeb, prawda?
Zobaczcie jak rośnie piesek którego uratowałam od śmierci głodowej: http://malamut-aga.atspace.com/nowa_gal ... ivak6.html
Avatar użytkownika
Kasiek20
 
Posty: 141
Dołączył(a): 14 grudnia 2006, o 11:39
Lokalizacja: Lublin

Postprzez olivier » 20 stycznia 2007, o 22:27

- wolisz lilie, roze, gozdziki czy chryzantemy? oczywiscie biale... a jakiego koloru ma byc szarfa? i jaki napis na niej?

ach przykro mi, do Lublina mam za daleko, wysle kwiaty poczta tylko powiedz, na kiedy :P
BETA - Alter Ego
Avatar użytkownika
olivier
 
Posty: 342
Dołączył(a): 1 stycznia 2007, o 17:54

Postprzez Lu » 22 stycznia 2007, o 22:27

olivier napisał(a):- wolisz lilie, roze, gozdziki czy chryzantemy? oczywiscie biale...


Nie, nie, nie, nie, nie... jak chryzantemy, to złociste. W półlitrówce po czystej ;) :lol:

Kasiek! Trzymam kciuka :)
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 22 stycznia 2007, o 22:41

Kasiek, jestem pewien, że zdasz, bo tak to już jest na tym świecie, że ludzie nie wiedzą, co w nich siedzi, chociaż inni widzą to wyraźnie. Więc w Tobie siedzi to, że zdasz, choćbyś się nie wiem jak szamotała w sieci losu ;)

Lu, witamy GAMEMASTERKę ;) No no no.

Agnieszko, masz śliczną sygnaturkę (i zaraz mnie pogonisz, bo nie ma fanfika ;)), ale będzie, bo już wyszedłem na prostą - zacząłem pisać, przeziębienie minęło, nawet za ćwiczenia się wziąłem fizyczne.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Lu » 22 stycznia 2007, o 22:45

Aaaaaa !!! Faktycznie, zostałam Masterem :lol: I to gierczanym (gierkowym ? ;) ) :lol: Zupełnie nie wiem, jak to się stało ? :lol:
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez mawete » 23 stycznia 2007, o 06:56

Lu napisał(a):Kasiek! Trzymam kciuka :)


<uprzejme zainteresowanie_mode_on> Gdzie? <uprzejme _zainteresowanie_mode_off> :mrgreen:
Protexisi me Deus a conventu malignantium:
a multitudine operantium iniquitatem.
Avatar użytkownika
mawete
Moderator
 
Posty: 751
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 19:03
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Kasiek20 » 23 stycznia 2007, o 07:38

Jak kwiatki to róże. Najlepiej takie jasne, różowo-białe albo kremowe. Dzięki, trzymajcie kciuki (mawete: gdziekolwiek, byle poskutkowało), przyda się duuużo szczęścia....

Lu: gryczanym? :mrgreen: :P :mrgreen:
Zobaczcie jak rośnie piesek którego uratowałam od śmierci głodowej: http://malamut-aga.atspace.com/nowa_gal ... ivak6.html
Avatar użytkownika
Kasiek20
 
Posty: 141
Dołączył(a): 14 grudnia 2006, o 11:39
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Agnieszka » 23 stycznia 2007, o 09:11

Lu: niebieskie Playery zamiast czerwonych :) Ładnie, ładnie :D Ciekawe czy podobają się olivierowi?

Kasiek20: nie możesz umrzeć. Róże dla Ciebie będą - ale nie z okazji pogrzebu!

Marcinie: sygnaturka jest zwyczajna :) Gdzież jej do ślicznej!
A fanfik kiedy? Wkrótce czy niedługo? W tym roku?
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Postprzez olivier » 23 stycznia 2007, o 21:20

olivier ma za maly ekran i za slaba rozdzielczosc, zeby docenic :mrgreen:

moze sobie zmienie sygnaturke zeby i mnie pochwalili? ;)
a, Nexus chwalil. uszanuje komplement 8)
BETA - Alter Ego
Avatar użytkownika
olivier
 
Posty: 342
Dołączył(a): 1 stycznia 2007, o 17:54

Postprzez Lu » 23 stycznia 2007, o 22:21

Agnieszka napisał(a):Lu: niebieskie Playery zamiast czerwonych :) Ładnie, ładnie :D


Ładnie ?
No nie wiem... spodziewałam się czegoś bardziej wyrafinowanego .... :| Jestem zawiedzina - admin po prostu poszedł na łatwiznę. Za mój trud i charówę na forum, za następne 400 postów dostanę pewnie fioletowego Playera. Tez mi coś ...

Hop, hop ! Panie Adminie ! A może tak wysilić główkę i wstawić nowe playerki ? Nie muszą takie ładne i dopracowane, ale żeby były inne.
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 stycznia 2007, o 14:38

To nie admina problem, tylko mój. To ja zrobiłem niebieskie plejerki. Mnie trzeba zbesztać. Postaram się zrobić inne, jak te Ci nie pasują.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Lu » 24 stycznia 2007, o 21:29

Marcin Przybyłek napisał(a):To nie admina problem, tylko mój. To ja zrobiłem niebieskie plejerki. Mnie trzeba zbesztać. Postaram się zrobić inne, jak te Ci nie pasują.


Besztam cię :)

Zrób jakieś inne figurki, proszę. Możesz ściągnąć z sieci cokolwiek, jakąkolwiek grafikę. Choćby i figurki Myszki Miki - to naprawdę nie musi być pracochłonny zabieg. Chodzi tylko o zróżnicowanie tych... eeee... co to właściwie jest ? Nie wiem jak to coś się nazywa :lol: Playerki ???

E: dodałam słówko "proszę" i doprecyzowałam myśl.
Zasadę zachowania energii traktuję bardzo poważnie, jako zasadę zachowania energii na później.
Avatar użytkownika
Lu
 
Posty: 533
Dołączył(a): 23 września 2006, o 09:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 23 gości

cron