Fotki. Marcina i nie tylko...

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 7 stycznia 2007, o 23:38

Nexus... ale się uśmiałem. Nieprawdopodobne, jak umiejętnie można użyć emotikonków.

A teraz chwila prawdy. Dużo zdjęć, może 50% niewielkiej ich ilości (bo mam ich - w każdym razie tych "rodzinno domowych" - mało) robię sobie sam. Ania rzadko kiedy ma czas, poza tym gdy jest światło teraz, zimą, ona jest w pracy. W dniu jego wykonywania Kalina (chora) była w domu i mocno mnie absorbowała. Była też niania, która nie do końca dawała sobie z nią radę (żeby nie wchodziła co 5 sekund do mojego gabinetu). Stawiałem więc statyw i przykręcałem aparat w pośpiechu. Potem ustawiłem eksponaty (jeden na głowie) i zacząłem cykać, ale pierwsze dwa czy trzy wyszły źle, bo uciąłem hełm. Następne więc zrobiłem osunąwszy się w fotelu. W moich oczach nie ma smutku, raczej jego subtelniejsza odmiana, to jest rozterka połączona z pośpiechem i nerwowym oczekiwaniem, że lada chwila wpadnie Kalina, a za nią niania i będę się musiał tłumaczyć, co mi odbiło, że robię sam sobie, po cichu zdjęcia (nie musiałbym wyjaśniać jej co to za hełm, bo gdy tylko przyjechała, sam jej pokazałem. Ale najlepsza była reakcja siostrzenicy Ani, która wybałuszyła oczy, o tak: :shock: i była przez dłuższą chwilę przekonana, że to prawdziwe, działające, high-techowe urządzenie. Nexus, powinieneś być z siebie dumny :D ).

Tak więc w oku moim jest rozterka typowa dla mężczyzny XXI wieku: "uda się, nie uda się, szybko, szybko i uśmiechnij się, bo to zdjęcie dla twoich bliskich, co z tego, że nie bardzo ci do śmiechu, bo się spieszysz, uśmiechnij się i już"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Postprzez Agnieszka » 8 stycznia 2007, o 09:00

Hihihi. Siostrzenica jest nianią. Albo obie są nianiami (niania i siostrzenica). Pełna obstawa. :D
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Postprzez Nexus » 8 stycznia 2007, o 23:24

Marcin Przybyłek napisał(a):Ale najlepsza była reakcja siostrzenicy Ani, która wybałuszyła oczy, o tak: :shock: i była przez dłuższą chwilę przekonana, że to prawdziwe, działające, high-techowe urządzenie. Nexus, powinieneś być z siebie dumny :D

*dumnie wypina pierś* A imię jego było Konstruktor Produktor! :mrgreen:
Dziękuję. Myślę nad kolejną hi-tec'ową miniaturą. Ale nie zdradzę co to będzie. Sam jeszcze nie wiem :D
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Agnieszka » 17 stycznia 2007, o 09:22

Ciekawe jak wygląda Marcin, który ma "wietrznąchorobę".
Czy w powietrzu wokół niego widać wirusy, którymi zaraża?
Czy powiększył mu się nos? Jeśli tak to czy wygląda już jak Pinokio :mrgreen: ?
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez Agnieszka » 3 września 2009, o 19:40

mawete napisał(a):Pomyślałem, że oprócz oficjalnych fotek na stronie. można zamieścić i tutaj kilka innych. Mam nadzieję, że Marcin mnie nie zabije :-P


Pomyślałam, że zamieszczę tu link do fotek pt. "i nie tylko..."
http://deser.pl/deser/0,83251.html?tag=niesamowite

Hmmm... po prostu malowane światłem podwodne metropolie... niesamowite... :D
e. z tych doznań życiowych dziwnych w dniu dzisiejszym to stwierdziłam, że w gazecie piszą zupełnie takie same tytuły jak tematy na forum... http://wyborcza.pl/5,75539,6997103,Matk ... o.html?i=0
niesamowite... proszę oczywiście uprzejmie zrobić porządek z moimi wiadomościami bo tak jak już pisałam wcześniej źle sypiam w nocy i nie tylko...
Ostatnio edytowano 21 września 2009, o 14:51 przez Agnieszka, łącznie edytowano 1 raz
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez Agnieszka » 14 września 2009, o 12:02

Przepraszam bardzo, że nie edytuję poprzedniej wiadomości ale chcę tu umieścić zdjęcia Marcina z Polconu 2009, które wyskoczyły na monitorze komputera:
http://picasaweb.google.pl/MicheilBiko/ ... 7slOrl-AE#

Uważam, że bardzo udane :D .

Oczywiście, jeżeli Szanowny Zarząd Administratorów i Moderatorów (SzZAiM) uzna to za stosowne to proszę uprzejmie moje ostatnie wiadomości scalić albo cokolwiek innego... żeby tylko dobrze było...
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 30 kwietnia 2022, o 09:33

willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 10:12

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 4 września 2022, o 13:06

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04


Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 1 grudnia 2022, o 17:19

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.ruсайтscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 29 stycznia 2023, o 02:16

willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 29 stycznia 2023, o 02:17

willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Fotki. Marcina i nie tylko...

Postprzez willimohayne » 29 stycznia 2023, o 02:18

willimohayne
 
Posty: 559863
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 18 gości