Ja, cyborg.

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Ja, cyborg.

Postprzez InnocentCivilian » 11 stycznia 2011, o 20:59

Warto przeczytać:
http://wyborcza.pl/1,75476,8878308,Ja__cyborg.html
Ciekawy artykuł o tym, co jeszcze niedawno istniało tylko w sferze fikcji.
Avatar użytkownika
InnocentCivilian
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 stycznia 2011, o 20:27

Re: Ja, cyborg.

Postprzez MartiusMarsGradivus » 11 stycznia 2011, o 21:18

Ci panowie powinni przeczytać Gamedeka :/
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Lamas » 12 stycznia 2011, o 18:48

Muszę miec taki wszczep.... A potem sonar i połączenie z moją Garudą..... Ahhhhhhhhhh.....
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Ja, cyborg.

Postprzez MartiusMarsGradivus » 12 stycznia 2011, o 19:18

Ta spluwa nazywała się Garuda MK II o ile dobrze pamiętam.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Ja, cyborg.

Postprzez InnocentCivilian » 12 stycznia 2011, o 20:19

Garuda to TacBoty Nomadów w Infinity. Dobry cyberpunkowy bitewniak swoją drogą.
Avatar użytkownika
InnocentCivilian
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 stycznia 2011, o 20:27

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Ceviliel » 12 stycznia 2011, o 20:22

Dooobra, jak będę już Szalonym Naukowcem po studiach, to wiem, gdzie szukać ofiar... eee, znaczy ochotników do eksperymentów, mwhahahaha! Bo rozumiem, Lamas, że się zgłaszasz? :D (kurde, choć ja nie wiem, czy po inżynierii biomedycznej mam na to jakieś szanse... a niech to, najwyżej pójdę na drugi kierunek na jakąś informatykę czy coś :P)
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Lamas » 12 stycznia 2011, o 20:23

Zgadzam się Cev.... A może i Garunda.... nieeeee głupia nazwa wole Garuda:D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Ja, cyborg.

Postprzez InnocentCivilian » 12 stycznia 2011, o 20:28

Cev ja idę na biotechnologię. Możemy wspólnie prowadzić jakieś badania :D
Avatar użytkownika
InnocentCivilian
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 stycznia 2011, o 20:27

Re: Ja, cyborg.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 13 stycznia 2011, o 09:04

Garuda, wg. mitologii hinduskiej, był ptakiem, albo mężczyzną ze skrzydłami, wierzchowcem Wisznu.

Obrazek

Jest symbolem szybkości, siły i wojennych umiejętności.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Lafcadio » 13 stycznia 2011, o 09:28

Marcin Przybyłek napisał(a):był mężczyzną ze skrzydłami, wierzchowcem Wisznu.

A mi się skojarzyło z Bruno i meblami w talkshow... :roll:
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Ja, cyborg.

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 13 stycznia 2011, o 10:46

Garuda pokonał Indrę, a to nie byle co :). Dlatego tak nazwałem fantastyczny policyjny gnat, na który Torkil natknął się w kryjówce Ewy Taglii.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Lamas » 13 stycznia 2011, o 11:46

Yeahhhh!!!!!! Miałem racje!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Ja, cyborg.

Postprzez Lafcadio » 13 stycznia 2011, o 13:56

Marcin Przybyłek napisał(a):Garuda pokonał Indrę, a to nie byle co :)

E tam, pewnie obie przegrałyby z Gojirą ;>
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone


Re: Ja, cyborg.

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 06:06

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
willimohayne
 
Posty: 559854
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, ekenezuxigak, ielewip, Ronaldlync, ThomasRom i 20 gości