Reklama

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Reklama

Postprzez ArtTuro » 25 czerwca 2010, o 07:33

Czy mamy na forum kogoś z Warszawy, kto podjąłby się roli inkwizytora w Happeningu zorganizowanym jako promocja gamedeca ? :)

PS. Jeżeli trik z happeningiem by wypalił w Warszawie, zorganiowałbym jeszcze podobne w innych miastach, głównie miescowościach wypoczynkowych ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Reklama

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 25 czerwca 2010, o 08:21

Właśnie. Mamy?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Reklama

Postprzez ArtTuro » 25 czerwca 2010, o 09:38

Coś mi się zdaje że albo to ja wystąpię w roli owego iknkwizytora albo trzeba będzie poszukac jakiegoś aktora ;)

Tymczasem mam coś dla chętnych do tegorocznego wypoczynku nad polskim morzem - :))http://picasaweb.google.com/djatturo/GSpotEba2010#
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Reklama

Postprzez MartiusMarsGradivus » 25 czerwca 2010, o 13:31

Jeśli będzie zbroja inkwizytorska to nawet ja mogę przyjechać ;)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 26 czerwca 2010, o 12:23

Właśnie. Słuchajcie, jest taka myśl. Moja, ale za to jedna ;).

Gdy patrzyłem na to, co się dzieje z powodziami, ciągle przychodziła mi do głowy taka myśl: w jakim my społeczeństwie żyjemy? Dlaczego umacnianiem wałów, walką z powodzią, zajmowały się tylko tak zwane służby? Strażacy, wojsko, policja. A gdzie reszta ludzi? Przecież gdyby wzięło się do tego całe miasto, niechby każdy tylko po trzy worki przywiózł, to niejedna miejscowość by się obroniła. Ludziom zabrano poczucie sprawczości. Ludzie uwierzyli, że daną działką zajmują się "profesjonaliści", a nie amatorzy. Ufni w tę wiedzę i zapomniawszy, że może być inaczej, dali sobie potopić domy, cały dorobek życia.

Patrzę teraz na tak zwane reklamy i zastanawia mnie to samo. Kiedyś było tak, że jak pani Basia kupiła dobry proszek do prania w sklepie (wie, że jest dobry, bo go wypróbowała), to mówiła o tym pani Kasi, Kasia Radkowi, Radek Zbyszkowi i tak krok po kroku wieść, że proszek X jest dobry szerzyła się niczym plotka. Dzisiaj takie (kłamliwe) wieści szerzy reklama. Za którą potężnie się płaci. Produkt nie musi być dobry, by był znany. Pozytywną plotkę ("dobry proszek X") zastąpiła kłamliwa, w sumie negatywna reklama.

Dlaczego nie wrócić do pozytywnej plotki? Dlaczego nie przywrócić sobie poczucie sprawczości? Dlaczego nie roześmiać się w twarz reklamotwórcom mówiąc: "ludzie nadal coś znaczą"?

Oto moja prosta propozycja: jeśli wierzycie w dobrą jakość proszku "Gamedec", roześlijcie pozytywną plotkę: po forach internetowych głównie, ale i podczas spotkań face to face ze znajomymi. Nie liczmy na reklamy, bo one są zwyczajnie najczęściej poza zasięgiem finansowym wydawnictwa / moim. Nie czekajmy na nie. Jeśli uważacie, że proszek "Gamedec" jest świetny,

zacznijcie
o nim
głośno
mówić

:)

Amen ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Reklama

Postprzez ArtTuro » 26 czerwca 2010, o 15:10

Ta forma istnieje od zawsze i zwie się " Marketing Szeptany" :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Reklama

Postprzez Lamas » 26 czerwca 2010, o 16:23

My tak zawsze robimy z MArtiusem, większa grupa a My mówimy o Gamedec-u. I zawsze przynajmniej jedna osoba mówi "o spoko zobacze" :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama

Postprzez Dracia » 26 czerwca 2010, o 16:39

Happening? Gdzie? Chcę zobaczyć! ^^
Ja się staram, jak ktoś prosi o polecanie książek to bardzo staram się pamiętać o Gamedecu ^^. Chyba jeszcze nikogo nie nawróciłam, ale..
「我は汝・・・汝は我」 / "I am thou... thou art I."
Avatar użytkownika
Dracia
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 czerwca 2010, o 09:58

Re: Reklama

Postprzez MartiusMarsGradivus » 26 czerwca 2010, o 19:33

Prawda... a zawsze gdy poznaje kogoś nowego to moje drugie pytanie zaraz po "Jak Ci na imię piękna nieznajoma?" jest "Czy czytałaś gamedeca?" No i na każdym forum gdzie się udzielam mam w podpisie banner gamedeca i tekst do ulotki poza tym jest założony temat o gamedecu albo przynajmniej jakaś wzmianka...
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Reklama

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 27 czerwca 2010, o 15:52

Aha, czyli znowu wynalazłem proch ;). Okej, działajcie panowie, Pliz. Może coś z tego będzie :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Reklama

Postprzez ArtTuro » 27 czerwca 2010, o 16:43

Może by i było gdyby było wiadomo co się dzieje i jakie są postępy - niestety wydawca nie ma dostępu do czegos tak fundamelnatalnego dla dz. promocji i reklamy jak "raport sprzedaży" więc skąd wiadomo czy akcje dają skutek, w jakich kręgach, w jakich miastach - a może wręcz nie w miastach a w miasteczkach a może wręcz przeciwnie i sprzedaz idzie głównie przez księgarnie internetowe i można zapomniec o plakatowaniu a skupić się tylko i wyłącznie na internecie ?... tu wiele czynników odgrywa decydująca rolę a co przyda się nie tylko na potrzeby tej książki ale i trendu ogólnie utrzymującego się na rynku dla Twoich przyszłych książek ;)

Zobacz Marcin sam ile się dzieje, 1350 plakatów, niezliczone akcje reklamowe w internecie, filmik promujący gamedeca, filmik z plakatami, torrenty... Te kroki zostały juz wykonane, teraz przydałoby się je jakos podsumowac i planować nowe. My też potrzebujemy jakichś danych ;)

hmm mam za maly ekren i nia pamietam juz od czego zaczalem - dobra.. wracam do żeglowania ;)
Pozdrowienia z Mazur :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: Reklama

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 czerwca 2010, o 08:43

Napiszę do SuperNOWEJ, zapytam, czy coś wiedzą... Miłego żeglowania :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa


Re: Reklama

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 05:56

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
willimohayne
 
Posty: 559824
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: Reklama

Postprzez willimohayne » 14 lipca 2022, o 16:57

willimohayne
 
Posty: 559824
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon i 15 gości