Koszuleczki

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 25 lutego 2010, o 19:47

joe_cool napisał(a): A co z napisem na rękawach? Rozumiem, że ta propozycja przepadła i rękawy zostaną gładkie? Pewnie zmniejszy to koszty...

Jak damy jeszcze coś na rękawkach to będzie przewalone, to znaczy - za dużo bajerów.
Na rękawki zwykle nikt nie patrzy zresztą ;)
joe_cool napisał(a): I czy mamy już kolor koszulek, czy takie szczegóły będą ustalane później? W razie co jestem za ciemnym kolorem, biały jest wybitnie niepraktyczny...

Zdecydownie czarny - jako jedyne odpowiednie tło dla logo.
joe_cool napisał(a): I czy to będzie sitodruk, czy wyszywanka (eee, raczej nie, z tym kolorowym logo), czy naklejanka/naprasowywanka/czy-jak-jej-tam?

Zobaczymy jaka będzie wycena i jakość, pomarudzimy i coś wybierzemy.
Nie zamierzam zamawiać tylko w necie, bez obejrzenia wzoru w realu bo może być niewypał z kolorami.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez Nexus » 25 lutego 2010, o 21:16

1. Żadna z grafik nie powinna być zmniejszana do wielkości dłoni. Zatracą się szczegóły i zamiast fajnego obrazka będzie kilka kolorowych plam. Poza tym by zobaczyć co na niej jest trzeba podejść, a powinno się ją widzieć i rozpoznawać z daleka.
2. W związku z powyższym grafika powinna być duża... albo przód, albo tył. Ja optowałbym za tyłem. Przód nadaje się bardziej na logo.
3. Adres niekoniecznie... jak jest logo, to ludzie szybko znajdą w sieci Gamedecverse.
4. Napis na rękawie tylko wtedy, gdy nie ma dużej grafiki. Inaczej będzie przytłoczony przez obraz. W wersji minimalistycznej czyli logo z przodu, napis na rękawie pasuje jak najbardziej.
5. Personalizacja koszulek kosztuje dodatkową kasę.
6. Różne wersje kosztują kasę (wliczając odmianę kobiecą i wersje dla wtajemniczonych). Po prostu ilość pojedynczej koszulki determinuje koszt finalny. Ale rozumiem, że wersja żeńska jest potrzebna :D Chyba, że będzie tylko taka i mężczyźni będą dla odmiany w takiej chodzić :P
7. Kolor czarny jest owszem uniwersalny, ale wszyscy robią czarne i jest tego już do obrzydzenia. Może warto się wyróżnić innym kolorem? Niebieski z białym logo już się raz sprawdził.
8.... jak mi przyjdzie do głowy, to napiszę :)
Lamas, dobra robota :D
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez joe_cool » 26 lutego 2010, o 02:07

Nexus napisał(a):Niebieski z białym logo już się raz sprawdził.


Ale to w takim razie granatowy, a nie taki niebieściutki :>
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez Lamas » 26 lutego 2010, o 04:50

Agnieszko jak mówiono, jesteć head admem projektu wysłuchaj i jeszcze raz juz możesz na PW napisać co jak i gdzie :) Znaczy zrozumiałem ale tutaj weszy jeszcze propozycję więc no! :D :mrgreen:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 26 lutego 2010, o 10:00

Ja jednak jestem za czernią. IMO obrazek lepiej wtedy wygląda. Albo coś bardzo zbliżonego do czerni np bardzo ciemna zieleń, brąz albo taki brąz z czerwienią.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez Lamas » 26 lutego 2010, o 11:19

Może nawet bordowy odcień szarości? Wiecie o co chodzi to ma chyba jakąś nazę ale ja jej nieee znam :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 26 lutego 2010, o 12:46

Nexus jak zwykle niezawodny i sypnął trafnymi uwagami. Tylko, że nie można mieć wszystkiego...

Nexus napisał(a): 1. Żadna z grafik nie powinna być zmniejszana do wielkości dłoni. Zatracą się szczegóły i zamiast fajnego obrazka będzie kilka kolorowych plam. Poza tym by zobaczyć co na niej jest trzeba podejść, a powinno się ją widzieć i rozpoznawać z daleka.

Na biżuterii jest zmniejszona do dwóch centymetrów i wszystko widać. No może rysów twarzy nie. A ostatnio syn zwrócił mi uwagę, że noszę nieprzyzwoite rysunki bo "ta baba ma gołe cycki" (wypatrzył, facet jeden :mrgreen: ) i "tak nie wypada mamo".
Nexus napisał(a):2. W związku z powyższym grafika powinna być duża... albo przód, albo tył. Ja optowałbym za tyłem. Przód nadaje się bardziej na logo.

Zróbmy duży z tyłu. Z przodu jakoś tak nie bardzo pasuje, odwraca uwagę od twarzy no i, jak zauważyła joe_cool - będzie się deformował na biustach! :mrgreen:
Nexus napisał(a): 5. Personalizacja koszulek kosztuje dodatkową kasę.

To się wyceni i się zobaczy ;) . Ale bajer jaki za to. Jak będzie za drogo to zrobimy tylko napis GAMEDECVERSE.
Nexus napisał(a): 7. Kolor czarny jest owszem uniwersalny, ale wszyscy robią czarne i jest tego już do obrzydzenia. Może warto się wyróżnić innym kolorem? Niebieski z białym logo już się raz sprawdził.

I to jest problem prawdziwy bo na niebieskim zupełnie tego logo nie widzę. Bordowy owszem, może być ciekawy ale obawiam sie, że na takim tle zginie Demon. Myślałam jeszcze o pomarańczowym (napisy czarne) ... ale by było krzykliwie! :mrgreen:
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez Lafcadio » 26 lutego 2010, o 15:54

Lamas napisał(a):Laf czy ty mi czytasz w myślach ?? To był pomysł który miałem przedstawić potem Marcinowi ale ciii nikt się nie dowie że powstaną. :D O HHG nie myślałem tylko o Iron Stone więc pomysł jest zatwierdzam zbieram materiały i jedziemy dalej!

Mam jeszcze pomysł na "Ukończyłem Otchłań!" ;)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Koszuleczki

Postprzez joe_cool » 26 lutego 2010, o 18:05

Jedenastka napisał(a):I to jest problem prawdziwy bo na niebieskim zupełnie tego logo nie widzę.


A Dark Navy Blue? http://www.twinklebelle.net/images/dark-navy-blue.jpg

W ogóle to trzeba się rozeznać, jakie kolory są dostępne u producenta koszulek. I wtedy możemy się zacząć zastanawiać :P

O, a tutaj jeszcze tabelka z kolorami: http://www.teecompressed.com/images/shi ... alette.jpg
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 28 lutego 2010, o 09:07

Na Skofie zapadła decyzja, że koszulki będą czarne. To jednak jedyny odpowiedni kolor...
Lamas, jakbyś mi mailem podesłał grafikę, która ma być użyta to mogłabym się już zorientować wstępnie w cenach.
Jeszcze pw do Ciebie napiszę.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez magda2em » 28 lutego 2010, o 11:23

A ja przypominam jeszcze o tym delikatnym dekolcie w damskich koszulkach ^^' Będę powtarzać do znudzenia, bo mi zależy, żebym mogła je nosić :P
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 2 marca 2010, o 11:26

Marcin Przybyłek napisał(a):I tak jeszcze offtopowo: wybaczcie, że pojawiam się głównie w przywitalni i w tematach gamedekowych. Piszecie tu naprawdę bardzo ciekawe rzeczy i aż się prosi, żeby o nich podyskutować, choćby o Waszych życiowych doświadczeniach. Jednak muszę wybrać - pisanie, albo uczestniczenie w dyskusjach. Jestem w trakcie tworzenia tomu V, jest to gigantyczna praca i wymaga wielkiego nakładu energii i czasu, poza tym muszę też od czasu do czasu zarabiać. Dlatego moja forumowa działalność jest nieco ograniczona.

Dobrze że ja nie założyłem strony o mojej książce... Bo wtedy już na nic nie miałbym czasu.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 2 marca 2010, o 12:14

Hej, Martius, napisałeś coś?

I w temacie: na czym stoimy? Poproszę o raport :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 2 marca 2010, o 13:20

Czekam na grafikę od Lamasa... na razie cierpliwie...
Bez grafiki nie zrobią wyceny i nie można złożyć zamówienia przecież... :(

Wyszło mi, że chętni na koszulki to:

Mistrz Imperator
Lamas
MMGradivus
joe_cool
Nexus
Jedenastka
magda2m
Ixolite
Lafcadio
Farin

Wszyscy chcą po jednej sztuce? Ktoś jeszcze?
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 2 marca 2010, o 13:21

Ja chcę 3!

Jak się zgłosi Dracia z forum CD Action, to pewnie ona też będzie chciała...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, oazlexoy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 10 gości

cron