Koszuleczki

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Koszuleczki

Postprzez Anna » 7 kwietnia 2010, o 11:00

Jedenastka napisał(a):Niech będą szafirowe skoro sam Imperator chce. Mi się ten kolor nie podoba ale jak każdy będzie marudził po swojemu to nic z tego nie będzie.


Jakiś czas temu Nexus zrobił trzy gamedecowe koszulki, niebieskie i naprawdę ładnie wyglądały i pasowały do oczu Mistrza-Imperatora. Sprawdziłam, że na niebieskim czy szafirowym tle logo wygląda świetnie. To oczywiście mój gust...

Jedenastka napisał(a):Ale koszulek nie będzie tak długo jak długo nie złożymy zamówienia. A bez grafiki i kasy nie będzie zamówienia...


Jedenastko, Ty tu dowodzisz, więc pytam Ciebie: czy mogę jakoś pomóc w procesie zamawiania koszulek? Trzeba wreszcie ruszyć z kopyta. Wiem, że wszystko na razie zależy od Lamasa.
Avatar użytkownika
Anna
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 marca 2010, o 17:20

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 8 kwietnia 2010, o 10:43

Tak Anno, możesz pomóc, Twoja propozycja pada w doskonałym czasie.
Myślałam, że szybciutko załatwimy sprawę koszulek ale jak widać odwleka się sparawa grafiki, bez której nie ruszymy z miejsca. Nie wiem kiedy Lamas będzie miał taką, która nada się do przesłania do firmy wykonującej nadruki...

Niestety tak się składa, że praktycznie cały maj i czerwiec nie bedzie mnie w domu i nie będe mogła dopilnować sprawy zamówienia koszulek. Dlatego, Anno, czy mogłabyś przejąć "dowództwo" ode mnie?
Wierzę w Twoją chęć do ruszenia z kopyta.
Nie bez znaczenia jest także to, że podobają Ci się szafirowe klimaty, na pewno dobierzesz odpowiedni :) .
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 8 kwietnia 2010, o 10:51

Paleta z kolorami podrzucona przez joe cool:

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Anna » 8 kwietnia 2010, o 13:51

Jedenastka napisał(a): Dlatego, Anno, czy mogłabyś przejąć "dowództwo" ode mnie?
Wierzę w Twoją chęć do ruszenia z kopyta.


Czuję się zaszczycona przekazaniem mi władzy ;). Czy masz na oku jakąś firmę robiącą koszulki? Możesz kogoś polecić?
Avatar użytkownika
Anna
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 marca 2010, o 17:20

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 8 kwietnia 2010, o 15:31

Lamasik, grafiki już się przesyłają...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Anna » 13 kwietnia 2010, o 08:59

Lamasie, please o krótką informację na jakim etapie jesteśmy z koszulkami? Pytam jako świeżo mianowany Szefi Działu Odzieżowego Gamedeverse :evil: Będę bardzo wdzięczna, jeśli sprawy posuwają sie do przodu. Muszę zdać raport samemu Imperatorowi ;) .
Avatar użytkownika
Anna
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 marca 2010, o 17:20

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 13 kwietnia 2010, o 13:52

Anna napisał(a): Czy masz na oku jakąś firmę robiącą koszulki? Możesz kogoś polecić?

Miałam na oku na pewno tę - bo ich propozycja wydawała mi się szeroka po rozmowie tel.
http://www.nadrukiodreki.pl/_php/index_ ... &Page_ID=4
Niestety nie znam cen bo do tego trzeba im podesłać grafikę, określić ilość i wielkość nadruku, ilość koszulek, wybrać technikę.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez joe_cool » 13 kwietnia 2010, o 15:55

Wybór T-shirtów jest tam raczej mały, zwłaszcza jeśli chodzi o kolorystykę. Tutaj jest parę modeli: http://www.grafitishirt.pl/shop/_php/in ... oduct_list , ale ciekawsze są chyba te tutaj: http://www.grafitishirt.pl/shop/_php/in ... oduct_list (te cyferki na m2 oznaczają grubość materiału). Z damskich podoba mi się ten krój: http://www.grafitishirt.pl/shop/_php/in ... ct_details , dodatkowo mają kolor Royal Blue ;)
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez magda2em » 14 kwietnia 2010, o 14:06

O! O coś takiego mi chodziło (o dekolcie mówię). Tylko nie jestem przekonana co do jakości materiału, ale to już niech się specjaliści dowiedzą i zdecydują. Osobiście wolę te grubsze T-shirty, nawet na lato, bo po prostu wolniej się niszczą i nie prześwitują. Idealna jest koszulka Avangardowa z Kreatorium, tyle że tam nie ma damskich wzorów z dekoltem w serek, chyba że teraz już mają.
M.
Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.
Woody Allen
Avatar użytkownika
magda2em
 
Posty: 99
Dołączył(a): 23 lutego 2010, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszuleczki

Postprzez Farin » 1 maja 2010, o 13:14

Hmmm czy te malowidła są jakoś prawem chronione. Czy mogę je sobie ściągnąć i zrobić koszulkę z nimi bez pytania ?
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 5 maja 2010, o 18:20

Teoretycznie są chronione, bo są moje :). Ale chodzi tu o to, że tylko ja mogę na nich zarabiać, więc jeśli, Farinie, nie masz zamiaru wyprodukować 10 000 koszulek i sprzedać ich z zyskiem na bazarze, to proszę bardzo, korzystaj :).

Słuchajcie, Anna wzięła sprawę w swoje drapieżne, bezlitosne szpo... rączki. Koszulki będą w maju, będą z logo, będą białe i proszę bez dyskusji ;). Białe, bo tak doradzono w fabryce koszulkowej. Podobno na białym najlepiej wyjdzie takie logo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Farin » 6 maja 2010, o 09:42

Nareszcie!
To może jakby dało radę zrobić na 21 Maj, to przy okazji byśmy połączyli przyjemne(koszulki) z pożytecznym(biesiada przed biurem wydawnictwa) ;] ?
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 6 maja 2010, o 09:54

Taki jest plan straszliwej Anny... :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez joe_cool » 10 maja 2010, o 14:43

A tak w ogóle to czy straszliwa Anna ;) przyjmuje już przedpłaty na koszuleczki?
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez Anna » 11 maja 2010, o 09:30

Co do koszulek sprawa wygląda następująco: koszulki są zamówione. Będą białe niestety, a może to dobrze. Muszą być wykonane w technice cyfrowej(gwarantuje dobry efekt), a ta nie jest tania. Kolorowa koszulka podniosłaby koszt o dalszych kilkanaście złotych. Skalkulowano mi cenę jednej białej koszulki. Jest to ok. 39 zł (przy zamówieniu 50 sztuk, mniej się nie da zamówić w tej technice). Koszulka ma spore logo (format A4) na plecach oraz małe logo z napisem GAMEDECVERSE po lewej stronie na piersi. Dla kobiet zamówiłam koszulki w serek. Koszt samej koszulki to tylko ok. 8 zł, ale nadruki to 2 razy po ok. 15 zł. Mozna zrobić drugą wersję koszulek tańszych o ok. 15 zł z jednym dużym logo i napisem tylko z przodu (na plecach nic). Wtedy kosztowałyby ok. 25 zł. Ale to chyba tylko wersja dla mężczyzn. Ze względu na serek w damskich nie dałoby się zmieścić pod nim dużego loga. Musiałoby zostać tylko małe z lewej strony czyli na lewej piersi ;) . Co o tym sądzicie?
Avatar użytkownika
Anna
 
Posty: 27
Dołączył(a): 4 marca 2010, o 17:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, Bing [Bot], Google [Bot], Stevenon i 21 gości