Koszuleczki

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 24 lutego 2010, o 22:49

Lamas, ja za stara na prezentację bielizny jestem ale mogę Ci pomóc namówić młodszą część damskiej części forum :D

Ale się Marcin rozochocił, wysyp postów...
Marcin Przybyłek napisał(a):Podoba mi sie 7 front, 9 tył...

A ja doradzam nie mieszać wizerunków na jednej koszulce. Nieelegancko... ;)
Można zrobić dwie wersje - tak samo jak jest zrobiona biżuteria. Tylko pewnie koszty wzrosną...
Prześpij się z tym Mistrzu i zdecyduj.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez Lamas » 24 lutego 2010, o 22:50

AJ na Skype odszukałem Ciebie i spoko już napisałem ze 2 razy :D będę z rana czyli koło 10 do mniej więcej 12:30 a potem to już tylko po jutrze więc jak coś to jeszcze w E-mailu może próbować :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 lutego 2010, o 22:54

Okej, jutro skype między 10 i 12.30
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Lamas » 24 lutego 2010, o 22:54

Ok :mrgreen:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez Lafcadio » 24 lutego 2010, o 23:05

Bardzo ładne koszuleczki :>

Czy są w planach koszulki dla fanów na wyższym stopniu wtajemniczenia? Wiecie, taka przykładowa firmowa koszulka z logiem Mobillenium na przedzie, albo z napisami związanymi z treścią jak "Remember Fort Ironstone!" czy "Happy Hunting Grounds Addict"?
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: Koszuleczki

Postprzez Lamas » 24 lutego 2010, o 23:28

Laf czy ty mi czytasz w myślach ?? To był pomysł który miałem przedstawić potem Marcinowi ale ciii nikt się nie dowie że powstaną. :D O HHG nie myślałem tylko o Iron Stone więc pomysł jest zatwierdzam zbieram materiały i jedziemy dalej!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 25 lutego 2010, o 08:00

Lamas napisał(a):Laf czy ty mi czytasz w myślach ??

Czyta. Uważaj na niego, ma niepokojąco dobrą intuicję jak na faceta.
Gdy przedstawicie pomysł napisów dla bardziej wtajemniczonych Marcinowi to albo powie nie, albo będzie Was zamęczał swoimi koncepcjami... Lamas, pamiętasz prezentację z Falkonu - o tym jak powstawał Gamedecverse spot i ile to trwało? Ile koncepcji miał Mistrz? ;) Hihihi... Ciekawe, jak będzie tym razem. Jestem pewna, że nawet na koszulce będą musiały się znaleźć subtelności i odcienie myśli Autora.
Podsumowując - wiele zapału i cierpliwości Ci życzę, Lamas :mrgreen: .

W kwestii praktycznej dorzucę, że istnieją damskie i męskie modele koszulek... ja koniecznie chcę damską bo w męskiej wyglądam fatalnie! Tu jest przykład stronki z tabelkami rozmiarów:
http://koszulker.pl/product_info.php?products_id=197

Widać, że koszulki różnią się fasonem. Mam nadzieję, że Wy także to widzicie, Panowie.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 25 lutego 2010, o 08:30

Już widzę nas na konwentach jak przechodzimy się korytarzem a wszyscy za nami "WAAAAGHHH!"... albo nie bo tak to robią orki... albo też nie bo orki to tak piszczą chyba... Powoli spełniają się życzenia urodzinowe Marcina :) tzn to z zakonem Marcinmarines i fanatycznymi wojownikami ;)
W ogóle to możemy zrobić z siebie oficjalny fanklub Gamedeka :) Nazwiemy się... np... Maodion! Koszulki będą dla członków fanklubu a te dla wtajemniczonych po prostu dla fanów. Jako że gamedek jest militarny to można by wprowadzić jakieś stopnie, specjalne tytuły itd... O W MORDĘ!! 50!! Teraz wszystko zrozumiałem...
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 25 lutego 2010, o 09:00

Jedenastka po raz pierwszy się myli :). Nie będę marudził, bo propozycji jest tyle, że jest naprawdę w czym wybierać :). Poza tym mój gust w przypadku odzieży nie jest najbardziej miarodajną rzeczą, tu młodzież powinna mieć też mocny głos. No nic, znowu się muszę przyjrzeć i dziesiąta niedługo, trzeba przygotować paczkę dla Lamasa...

Pomysł z koszulkami dla wtajemniczonych bardzo mi się podoba, z Maodionem też :). Tu zostawiam Wam inicjatywę, ja się potem przyjrzę, okej?

I tak jeszcze offtopowo: wybaczcie, że pojawiam się głównie w przywitalni i w tematach gamedekowych. Piszecie tu naprawdę bardzo ciekawe rzeczy i aż się prosi, żeby o nich podyskutować, choćby o Waszych życiowych doświadczeniach. Jednak muszę wybrać - pisanie, albo uczestniczenie w dyskusjach. Jestem w trakcie tworzenia tomu V, jest to gigantyczna praca i wymaga wielkiego nakładu energii i czasu, poza tym muszę też od czasu do czasu zarabiać. Dlatego moja forumowa działalność jest nieco ograniczona. Dodatkowo jest plan, który teraz realizuje Lafcadio, żeby przenieść blog wreszcie na Gamedec Zone. Dość tułania się po Gildiach czy CD Actionach...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez Jedenastka » 25 lutego 2010, o 09:28

Marcin Przybyłek napisał(a): Jedenastka po raz pierwszy się myli :). Nie będę marudził, bo propozycji jest tyle, że jest naprawdę w czym wybierać :)

Jak to dobrze (i nie po raz pierwszy) :D . Chociaż to po prostu była prowokacja...
Jak nie będziesz marudził to znaczy, że może koszulki będą szybiej. Na Pyrkon?
Marcin Przybyłek napisał(a): I tak jeszcze offtopowo: wybaczcie, że pojawiam się głównie w przywitalni i w tematach gamedekowych.

Ale przecież my się tu sami sobą zajmiemy. A Ty Marcinie, pisz. Nie przeszkadzaj sobie.
MartiusMarsGradivus napisał(a):Już widzę nas na konwentach jak przechodzimy się korytarzem a wszyscy za nami "WAAAAGHHH!"...

Taaaa... a później wszyscy - na stronę GAMEDECVERSE.
MartiusMarsGradivus napisał(a): O W MORDĘ!! 50!! Teraz wszystko zrozumiałem...

O co chodzi? Jakie pięćdziesiąt? Ja nie rozumiem... :(
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 25 lutego 2010, o 09:48

Marcin jest Imperatorem. Wiedział że Maodion powstanie ale wiedział że to on musi to jakoś popchnąć, więc napisał książkę. Cały gamedek, całe to forum powstało po to by wyselekcjonować ze społeczeństwa ludzi którzy będą odpowiedni. Niektórzy od urodzenia byli przeznaczeni do roli Maod-Anów albo nawet by zostać Maod Toriim... 50, 51, 52... To nie jest zbieg okoliczności ! Toppcode... Empik... To wszystko układa się teraz w spójną całość!
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 25 lutego 2010, o 10:26

No, Martius, poleciałeś po całości ;). Właśnie. Jest numer, który wiąże się mocno z gamedekiem. To oczywiście "52", zapisany kwadratową czcionką tak, by utworzył symbol "omega". Może to też na koszulki?...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 25 lutego 2010, o 10:31

Jak damy to na ramię to będą na nas wołać "Ultrasi" :) Jeszcze niebieskie koszulki do tego to już w ogóle...
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Koszuleczki

Postprzez joe_cool » 25 lutego 2010, o 10:33

Jedenastka napisał(a):(...)
W kwestii praktycznej dorzucę, że istnieją damskie i męskie modele koszulek... ja koniecznie chcę damską bo w męskiej wyglądam fatalnie! Tu jest przykład stronki z tabelkami rozmiarów:
http://koszulker.pl/product_info.php?products_id=197

Widać, że koszulki różnią się fasonem. Mam nadzieję, że Wy także to widzicie, Panowie.


Dobrze gada! Dać jej wódki (czy jakoś tak :> ) I jeśli chodzi o damskie koszulki, to na froncie powinien być tylko napis gamedecverse (i ewentualnie nick), bo jednak biust nieco deformuje logo i to może głupio wyglądać :mrgreen:
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszuleczki

Postprzez MartiusMarsGradivus » 25 lutego 2010, o 10:38

joe_cool napisał(a): biust nieco deformuje logo i to może głupio wyglądać :mrgreen:

To zastanawiające że my mężczyźni nie pomyśleliśmy o tak istotnej części ciała ;) To chyba dowód na to że jednak nie myślimy bez przerwy o jednym... albo na to że myślimy głównie o sobie :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, fofiferusap, Ronaldlync, ThomasRom, udoruze i 15 gości