ODCHUDZANIE

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez voltron » 9 marca 2019, o 11:43

Do wszystkiego trzeba moim zdaniem podejsc z umiarem. Mozna sie oczywiscie bawic w odchudzanie i tego typu historie ale trzeba tez uwazac by nie wpasc chociazby w anoreksje. Wiem o czym mowie bo moja znajoma miala z tym dosc duzy problem. Wszystko przez odstawienie praktycznie wszystkich cukrow oraz tluszczy. Zycie przeciez nie na tym polega aby sobie wszystkiego odmawiac .. wprost przeciwnie, trzeba z niego korzystac. Ja tam nie przejmuje sie i lubie pojechac po calosci jesli chodzi o slodycze. U nas w domu najwieksze wziecie maja ciastka kakaowe - https://uwielbiam.pl/przepis/kruche-cia ... -kroliczki ktore sa szybkie w przygotowaniu (nawet sobie ja z nimi moge poradzic, co powinno dac Wam do myslenia .. bo specjalista ze mnie zaden). Fakt, za pierwszym razem je trzymalem troche za dlugo w piekarniki .. jednak te same bledy popelniam tylko raz :)
voltron
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 marca 2019, o 19:14

Re:

Postprzez iwonkapole » 9 maja 2019, o 14:46

olivier napisał(a):a migdaly, jak inne orzechy, nie sa czasem bardzo kaloryczne?? :mrgreen: :P

poza tym, brakuje bardzo w twojej diecie owocow i warzyw...
no ale powodzenia.

jak schudne, tez dam znac :mrgreen:


Orzechy są bardzo zdrowe usprawniają procesy myślowe
iwonkapole
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 października 2018, o 07:30

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez mimmi » 28 czerwca 2019, o 07:42

Też przez to przechodziłam i to nie raz, ale dopiero odpowiednio dobrana dieta przez dietetyka https://www.rehavitae.pl/oferta/dietetyka.html pomogła mi osiągnąć właściwą wagę bez efektu jojo.
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2020, o 13:16 przez mimmi, łącznie edytowano 1 raz
mimmi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 czerwca 2019, o 07:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez juka » 9 września 2019, o 09:26

Dziewczyny, a co z cellulitem? Nie mogę się go w żaden sposób pozbyć :( Czytałam ostatnio o takim zabiegu jak mezoterapia na cellulit z użyciem specjalnych preparatów myślicie,że warto spróbować?? Czy to coś pomaga?
juka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lipca 2019, o 10:38
Lokalizacja: Radom

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez nwc » 24 grudnia 2019, o 13:23

Aktualnie jestem na redukcji, schudłem ponad 15 kilogramów, tak więc dość nieżle. Przede mną jednak kolejne 15 kilogramów. Udało mi się bo wprowadziłem u siebie kilka dość istotnych zmian
Po pierwsze zacząłem się interesować zawartością kaloryczną posiłków.Okazało się,ze wiele produktów, które wcześniej postrzegałem za dietetyczne, wcale takie dietetyczne nie jest i mają w sobie duze ilości kalorii jak na przyklad suszone banany czy orzechy
Po drugie przestałem podjadać
Po trzecie wprowadziłem więcej ćwiczeń. NIgdy nie byłem osobą aktywną ale powiem Wam, ze im więcej się ćwiczy, tym na więcej ćwiczeń ma się ochotę ( to wciąga).

Polecam szczególnie kupienie sobie bieżni cy orbitreka do domu. Dzieki temu znacznie łatwiej się zmotywować.
nwc
 
Posty: 78
Dołączył(a): 23 października 2019, o 09:48

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez jener » 24 stycznia 2021, o 18:00

U mnie coroczne odchudzanie poleca na tym że wyciągam swój rowerek treningowy który zamówiłam na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1670.html i przez dwa miesiące codziennie z niego korzystam. Tyle wystarczy by zrzucić zbędne kilogramy przed latem.
jener
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 stycznia 2021, o 20:36


Re: ODCHUDZANIE

Postprzez tomaszmodobo » 6 września 2021, o 14:49

Trzymam mocno kciuki. Też kiedyś miałem nadwagę, ale po przeczytaniu porad na https://cse.google.ba/url?q=https://otherlife.pl/ dotyczących zdrowie żywienia, sporo schudłem.
tomaszmodobo
 
Posty: 48
Dołączył(a): 22 lipca 2021, o 13:21

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez ezgotyczna » 23 października 2021, o 22:20

ok
ezgotyczna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 marca 2021, o 10:17

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez ezgotyczna » 23 października 2021, o 22:21

Super..........
ezgotyczna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 marca 2021, o 10:17

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez ezgotyczna » 23 października 2021, o 22:32

:)
ezgotyczna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 marca 2021, o 10:17

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez fight » 1 marca 2022, o 11:25

W sumie to ja czytałem o tylu mitach w kwestii odchudzania, że to głowa mała. Mówiono na przykład, że oleje do picia to zło, a ja uważam, że wręcz przeciwnie. Pozwalają domknąć kaloryczność diety, a do tego bardzo dobrze wpływają na wygląd skóry, ale także i na nasze codzienne zachowania. Poczytajcie sobie o tym.
fight
 
Posty: 55
Dołączył(a): 27 lutego 2022, o 11:41


Re: ODCHUDZANIE

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 05:09

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
willimohayne
 
Posty: 559926
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez tomaszmodobo » 4 lipca 2022, o 12:59

Każdemu radze, gdy się odchudzają, by używali różnych kuchni świata. Ja swoje przyprawy kupiłem z https://planteon.pl/kuchnie-swiata i sprawdzają się znakomicie. Pomogą schudnąć, ponieważ zdrowa żywność dalej będzie miała wspaniały smak.
tomaszmodobo
 
Posty: 48
Dołączył(a): 22 lipca 2021, o 13:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 14 gości

cron