ODCHUDZANIE

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez ArtTuro » 4 czerwca 2010, o 08:02

Tak juz mam że co bym nie robić, ważę podobnie.
Od prawie roku zmieniłem dietę...
Na śniadanie zwykle zjadam jajeczniczę z dwóch/trzech białek, kromkę razowego chleba i kawałek wędliny. Obiad - pierś z kurczaka albo ryba, ryż lub kasza, duużo sałaty z dodatkami. Kolacja różnie....

Mogę jeść , nie jeść, ćwiczyć, nie ćwiczyć, biegać, nie biegać a i tak od 5 lat ważę nonstop pomiędzy 98 a 102.
Zimą 102, latem 98 . Nawe nie muszę wchodzić na wagę by sprawdzić ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Ceviliel » 4 czerwca 2010, o 09:43

Lamas, 15kg oddam w dobre ręce, chcesz? :lol:
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 4 czerwca 2010, o 13:06

Chce:) Tylko z 5 więcej by się zdało, żebym już miał no :)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Ceviliel » 4 czerwca 2010, o 21:37

Ależ ja Ci nie żałuję, dostaniesz całą piętnastkę! :D Popatrz, będziesz mógł schować do szafki, a jak jedna piątka Ci się znudzi, to wziąć drugą, potem trzecią... na każdy dzień, na każdą pogodę :D
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez joe_cool » 7 czerwca 2010, o 13:22

Bosh, człowiek przyjechał do Warszawy, wszedł na wagę i się załamał... Rany, jak ja się cieszę, że nie mam wagi na co dzień, bo bym chyba w czarną dziurę depresji i kompleksów wpadła :> Czas się przerzucić z oszustki Weidera na szóstkę Weidera :roll:
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez joe_cool » 2 października 2010, o 21:36

http://www.youtube.com/watch?v=MTn1v5TGK_w

Najpierw opadła mi szczęka. Jak się już ogarnęłam, to szczęka opadła mi jeszcze raz- a to nie tak, że nie wiem, o co chodzi w zawodach Iron Man i że nie widziałam w TV takich zawodów. Jak się ogarnęłam jeszcze raz, to się poczułam maksymalnie zmotywowana, żeby wreszcie ruszyć pupcię i pójść na siłownię. I pójść jeszcze raz. I żeby jutro znowu pójść. Zobaczymy, na jak długo mi tej motywacji starczy.
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MartiusMarsGradivus » 14 września 2011, o 19:14

Miałem zabrać jedną laskę do restauracji, ale stwierdziłem, że lepszy będzie szerszy i długoterminowy plan więc za te pieniążki zapisuje się na siłownie. 100pln wpisowe i 300pln za miesiąc. Mam do zgubienia coś koło 20kg. Zobaczymy czy to coś zmieni.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Ceviliel » 14 września 2011, o 21:39

Ło... cóż to za wypasiona siłownia? Albo inaczej... to co to miała być za restauracja, że za zaoszczędzone na niej pieniądze taką super siłkę wybrałeś :D

Tak czy siak, życzę powodzenia :)


Ja też mam karnet na siłownię, od 8 września... Przy czym głównie chodzi mi o odbudowanie kondycji, no i trochę siła/wytrzymałość. Co miałam schudnąć, to się schudło (naprawdę, samo się - przysięgam, że nie stosowałam żadnej diety ani nawet jakoś szczególnie się nie ruszałam, tylko tyle, co na wf-ie... No ale cóż, w moim przypadku to może właśnie takie podejście miało kluczowe znaczenie ;) Już milknę ;) ). Teraz liczę na utrzymanie wagi, no, ewentualnie minus 2-3kg jeszcze - ale to już też na "samo się" zakładam. Albo lepiej niech nie tracę na wadze, tylko niech się mięśnie w to miejsce zrobią :D No nic, mniejsza z tym. Jutro nogi + brzuch :) Będzie ostro...
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MartiusMarsGradivus » 14 września 2011, o 22:05

Restauracja chyba najelegantsza w Lublinie :) Nie oszczędzam na kobietach na których mi zależy. Albo prościej- jestem frajerem :| Więc postanowiłem sobie odpuścić to na razie.
Siłownia podobno najwyższej klasy z jakimś super programem który zdobył uznanie na świecie. Dokładnie nie wiem. W poniedziałek jest jakieś spotkanie informacyjne to tam się pewnie wszystkiego dowiem.
Dziękuje :) Powodzenie się przyda.
No skoro mówisz, że będzie ostro to czekam na jakieś fotki na pw :P
hłe hłe żartuje ;)
Chociaż nie do końca.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Ceviliel » 15 września 2011, o 10:08

Hm, to jak się czegoś dowiesz, to daj znać ;) Ciekawi mnie, co to za program, jakie założenia przyjmują, ewentualnie nazwa ;) Ot, skrzywienie...
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 15 września 2011, o 13:07

Po przeczytaniu waszych postów cieszę się, że ja nie mam z wagą oraz "mięśniami" żadnych problemów :P
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MartiusMarsGradivus » 15 września 2011, o 16:46

http://www.chudniesz-wygrywasz.pl/
W moim przypadku to nie są problemy. Chce tylko lepiej wyglądać żeby mieć +3 do perswazji i uwodzenia.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 15 września 2011, o 16:58

A ja tak czytam i płacze nad swoim losem... Dlaczego ja nie mogę przytyć?! Nieważne ile jem, ile nic nie robie itp. zawsze, ZAWSZE jestem chudy... 8)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MartiusMarsGradivus » 15 września 2011, o 17:52

Ale Wojtek. Przecież Ty nie masz serca. Więc to co zeżresz nie jest wykorzystywane przez organizm tylko od razu wydalane.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 15 września 2011, o 18:32

Lamas ile masz lat ?
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, enookaqaqsan, meduar, Ronaldlync, Stevenon i 22 gości