ODCHUDZANIE

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Jedenastka » 15 września 2011, o 18:56

Farin napisał(a):Lamas ile masz lat ?

Dobrze, że Lamas nie jest kobietą ;)
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 15 września 2011, o 19:11

Dlatego się zapytałem :P
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Ceviliel » 15 września 2011, o 19:38

Eee... to ja mam takie pytanie :mrgreen: Jak mam 19 lat, jestem kobietą i jeszcze się nie nauczyłam, że powinnam się obrazić, jak ktoś mnie o wiek spyta, to już nic dobrego ze mnie nie wyrośnie? :P Czy jeszcze jest szansa, że się nauczę? (oby nie xD)
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Jedenastka » 15 września 2011, o 19:45

Zależy jaką kobietą chcesz być. Sama znajdź odpowiedź :)

Farin napisał(a):Po przeczytaniu waszych postów cieszę się, że ja nie mam z wagą oraz "mięśniami" żadnych problemów :P

I czekolada jest super w każdej ilości...
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 15 września 2011, o 20:26

17 jest aktualnie. A jak Ceviliel ma 19, to chyba się szykuje na Gamedecową randkę... Jeszcze tylko trzeba zestaklować gdzie mieszka, do jakiej szkoły chodzi, co lubi jeść... Ehhh Ciężkie jest życie podglą... Gamedeca.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MartiusMarsGradivus » 15 września 2011, o 20:37

Ej spadaj! Ja pierwszy zacząłem ją podrywać 8)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 15 września 2011, o 21:28

Jedenastka napisał(a):Zależy jaką kobietą chcesz być. Sama znajdź odpowiedź :)

Farin napisał(a):Po przeczytaniu waszych postów cieszę się, że ja nie mam z wagą oraz "mięśniami" żadnych problemów :P

I czekolada jest super w każdej ilości...

I tak trzymaj ;]
Za oddanie krwi dostaje się 8 czekolad, wafelek i napój energetyczny
1 wafelek i 3 czekolady zjadłem wczoraj i stwierdziłem, że z nałogiem trzeba walczyć! To dziś zjadłem tylko półtora :]




Lamas mając siedemnaście lat musiałbyś jeść samą czekoladę plus tłuszcz aby wagi nabrać.
Jeśli utrzymasz wagę od 20-tki do 30-tki to będziesz miał się czym chwalić :P
Ja przytyłem 7 kg przez te 10 lat, a na siłowni byłem przez miesiąc i stwierdziłem, że to nie dla mnie.









Edit: WRÓĆ!! jednak zjadłem dwie - to tyle na temat walki z nałogiem :P
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 15 września 2011, o 23:12

Mam budowę po ojcu, który ma po dziadku, który otrzymał ją po pradziadku etc. Moja linia genetyczna jest po prostu nie tyjąca :mrgreen:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 17 września 2011, o 08:03

Taka ewentualność zachodzi tylko wtedy kiedy geny z matki oraz jej przodków by się w ogóle nie liczyły :]
Plus do tego dochodzi jakość jedzenia jak i ilość ruchu. Wystarczy, że zaczniesz pracować gdzieś gdzie nie wstaje się od biurka i żaden gen cię od utycia nie uratuje jeśli nie będziesz ćwiczył w wolnym czasie :]

Zresztą miluś mając 17 lat oprócz standardowych posiłków, zjadałem do 2kg słodyczy dziennie :P
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 17 września 2011, o 14:33

Też tak robie a ostatni raz kiedy grałem w piłkę ... well... Daaawno temu. I jakoś wciąż pozostaje fit and thin. Może jestem nadczłowiekiem?
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Farin » 17 września 2011, o 16:14

Nope. Jest to naturalne w tym wieku. Ewentualne problemy zaczną się pojawiać dopiero po 20-ce
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Lamas » 18 września 2011, o 12:46

Mam nadzieje, chce przytyć :D
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
Lamas
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lipca 2009, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 26 września 2011, o 20:24

Lamas, masz tak jak moja Ania :). Ona też czasami narzeka, że nie może przytyć :). Ale ostatnio jest szczęśliwa. Dobiła do 54! :)

Ja zaś mam do zgubienia góra 1 kg, może 0,5. Jestem w bardzo dobrej formie. Robię 50 pompek bez żadnych zakwasowych konsekwencji, jak się uprę to 70, wszystkie partie mięśniowe są przetrenowane i zahartowane. A najbardziej w odchudzaniu pomogło mi... ps3 + 2 kontrolery move + gra "Sports Champions". Przy walkach gladiatorów pot się leje z człowieka litrami, a on (człowiek) wciąż nie ma dość. W dodatku fantastycznie się ładują mięśnie naramienne, grzbietu, kapturowy oraz piersiowe :). Idealny sposób na schudnięcie dla gracza :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez karinka13 » 9 października 2018, o 14:40

Dobra dieta to indywidualnie dopasowana do naszego organizmu i stanu zdrowia i oczywiście w zależności od czego chcemy osiągnąć. Mi bardzo pomogła wizyta w klinice dr Parda na konsultacji dietetycznej https://www.drparda.com.pl/oferta/psych ... ietetyczne . Warto zwracać się po pomoc do specjalistów.
Ostatnio edytowano 29 lipca 2019, o 08:39 przez karinka13, łącznie edytowano 1 raz
karinka13
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 października 2018, o 14:08

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez katiaa6 » 18 października 2018, o 20:41

karinka13 napisał(a):Dobra dieta to indywidualnie dopasowana do naszego organizmu i stanu zdrowia i oczywiście w zależności od czego chcemy osiągnąć. Mi bardzo pomogła wizyta w klinice dr Parda na konsultacji dietetycznej https://www.drparda.com.pl/oferta/psych ... ietetyczne . Warto zwracać się po pomoc do specjalistów..


Jestem jak najbardziej za. Ja też byłam u dietetyka, ale dodatkowo też stosowałam spalacz tłuszczu z https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Odzywki-i-suplementy_Spalacze-tluszczu-378.html . Poziom tkanki tłuszczowej szybciej się obniżył.
Ostatnio edytowano 29 lipca 2019, o 08:41 przez katiaa6, łącznie edytowano 1 raz
katiaa6
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 października 2018, o 20:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: vokudezenaro i 7 gości