ODCHUDZANIE

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 28 maja 2008, o 21:28

U mnie jest coraz lepiej. Właśnie upływa 9 tydzień, odkąd wziąłem się za siebie. Zaczęło się od 40 min. spacerów. Teraz codziennie mam marszobieg 40 minutowy + ćwiczenia na pas barkowy (pompki, podciągnięcia). Zdarza się, że nie ma marszobiegu - wtedy jest gimnastyka. Dzisiaj wyjątkowo nie było marszobiegu i gimnastyki (był tylko pas barkowy) - obowiązki domowe skutecznie to uniemożliwiły. Tak czy owak na 9 tygodni takiego reżimu miałem tylko 7 dni zupełnie bez ćwiczeń. Waga jest średnia, raczej się nie rusza (też stoi w łazience ;)). Ale wyglądam CORAZ LEPIEJ :). I o to chodzi :D.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Nexus » 29 maja 2008, o 19:42

Cieszymy się z Twoich postępów w sztuce wyglądania! Zdradź nam tylko czy wyglądasz przez okno w kuchni, na poddaszu, czy garażu, a może toalety? Czy okno jest okrągłe, prostokątne, trójkątne, owalne, kwadratowe? Czy wyglądasz czegoś szczególnego? Jak daleko wychylasz się, by wyglądać LEPIEJ? :mrgreen:
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
Avatar użytkownika
Nexus
 
Posty: 570
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 30 maja 2008, o 08:09

Ya wyglądam przez okienko strzelnicze twierdzy Kosmicznych Marines, legendarnych Adeptus Astartes, gdyż sam jestem Adeptus Astartes i wyglądam bardzo pięknie, orzeł imperialny błyszczy na mojej piersi, krawędzie naramienników połyskują, a wizjery optyczne hełmu jarzą się zjadliwą zielenią. Wyglądając macham białą chusteczką do Siostry Ciszy, która właśnie zbliża się do murów, żeby...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Tomur » 2 czerwca 2008, o 16:38

faktycznie użyłem dość daleko idącego skrótu myślowego
Industrial culture expat
Avatar użytkownika
Tomur
 
Posty: 20
Dołączył(a): 9 kwietnia 2008, o 16:56

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Agnieszka » 18 sierpnia 2009, o 19:19

Marcin Przybyłek napisał(a):Na studiach ważyłem 62 - 64 kilogramy. Zdarzało mi się zjechać do 60, nawet 58. Po studiach miałem małą depresyjkę i podskoczyłem do 68. Bardzo się wtedy sobie nie podobałem, chociaż otoczenie twierdziło, że wyglądam "dobrze". Gdy znalazłem pracę wziąłem się za siebie i w ciągu 2 tygodni zrzuciłem równo 8 kg. Wagę 60 - 62 kilogramów trzymałem do urodzenia się Kalinki. Potem było dużo mniej czasu na ćwiczenia, mniej siły również. Koniec końców po kilku latach znowu osiągnąłem "depresyjny" poziom. Postanowiłem upublicznić swoje zmagania ze zbędnym sadełkiem, bo wierzę, że to mi pomoże. Zwyczajnie nie wypada przegrać, gdy inni patrzą. Powiem więcej - warto pokazać, że to się może udać. Tak więc rozpoczynam odchudzanie "na serio". Zapiski pomogą wyśledzić błędy i przeanalizować sytuację. A Wasze uwagi być może przyspieszą proces. Zapraszam też potencjalnych odważnych do takiej samej próby. (...) CDN...


Już wiem ! Znalazłam przyczynę ! To depresyjka ! Choroba zakaźna i ciężka... Na szczęście mała...
Może jeszcze nie wszystko stracone... może lekarz nam przepisze jakieś leki... anty-depresyjniki...

Jest nadzieja :D
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 19 sierpnia 2009, o 09:11

Tak, depresja rzecz paskudna. Wracając do tematu, mam sukcesy. Nie szło to tak szybko, jak chciałem, ale za to bez zbędnego obciążania organizmu. Systematyczny ruch, ćwiczenia, nie przejadanie się i powolutku wychodzi z tego coś ciekawego, bardzo zadowalającego... :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Agnieszka » 21 sierpnia 2009, o 19:51

To znaczy co ? Jakiego masz psa ?
Agnieszka
 
Posty: 1542
Dołączył(a): 12 grudnia 2006, o 06:50

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 24 sierpnia 2009, o 17:45

Wychodzi to, że wyglądam coraz lepiej: rzeźba, proporcje, muskulatura itp :).

Pies to maltańczyk. Mały biały dupelek, waga 1,80 kg i więcej nie będzie. Przesłodka psina, bardzo towarzyska, inteligentna, terapeutyczna :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez merula » 3 listopada 2009, o 16:39

Jak tam Marcinie z procesem odchudzania? Trwa, czy osiągnąłeś zamierzony cel?
Jutro to dziś, tyle że jutro.
Avatar użytkownika
merula
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 października 2009, o 19:53

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Last_Dragon » 3 listopada 2009, o 19:11

;)
można by zmienić teraz treść tematu :D
i gimnastyce a nie odchudzaniu ;)

ja tam codziennie pompki i brzuszki wykonuje :D +3 treningi w druzynie siatkówki(na tydzien) , +1 trening z kolegami i wystarczy :D
Avatar użytkownika
Last_Dragon
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 listopada 2009, o 20:15
Lokalizacja: okolice Augustowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 21 listopada 2009, o 21:24

Brawo, Smoku :).

W pewnym wieku jednak zbyt częsta gimnastyka i ćwiczenia dają efekt odwrotny: osłabienia, a nawet chorowania. Tak więc nauczyłem się jak NIE ĆWICZYĆ od czasu do czasu. Paradoksalnie dało to znakomite efekty: mam więcej sił, łatwiej chudnę ("przećwiczenie" skutkowało kompensacją i potrzebą jedzenia byle czego). Ważę teraz 64-65 (w zależności od tego, czy rano, czy wieczorem), wyglądam bardzo dobrze, a jak zejdę do zakresu 63-64, pewnie się zatrzymam, bo już nie będzie o co kruszyć kopii :).

Muszę poświęcić jeszcze jeden tydzień na orbitrek. Ale trzeba go starannie wybrać. Trzy dni pod rząd na tym urządzeniu dają w efekcie duże osłabienie...

Systematyka i zmiana nawyków zrobiły swoje :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez Wega » 1 grudnia 2009, o 19:38

Schudłam! Siedząc przy komputerze... Bez gimnastyki, drastycznych diet czy czegoś tam...
Najpierw zapomniałam o słodyczach, a później zapomniałam o tym, że mi się jeść chce...
Najważniejsze, że już nie jestem uzależniona od cukru :)
Avatar użytkownika
Wega
 
Posty: 77
Dołączył(a): 22 września 2008, o 10:20
Lokalizacja: Zakon Assassin's Creed

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez merula » 1 grudnia 2009, o 23:08

Szczerze zazdroszczę. Ja niestety nie umiem zapomnieć i jestem stale głodna. Paskudne uczucie...
Ale schudłam już zauważalnie i to mnie cieszy :)
Jutro to dziś, tyle że jutro.
Avatar użytkownika
merula
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 października 2009, o 19:53

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 3 grudnia 2009, o 08:12

Właśnie. Zapomniałem wspomnieć, że praktycznie nie jem chleba / bułek. Zjadam dziennie do trzech kromeczek chleba "zdrówko", robionego na zakwasie, takiego razowopodobnego, z ziarnami.

Słodycze jem. Gorzką czekoladę. 4 cząstki dziennie mniej więcej. Traktuję ją jako coś, co zawiera magnez. Nie lubię za bardzo słodyczy, więc jem ją niejako z rozsądku :).

Dzisiaj rano ważyłem 64,1. Zamierzam jutro, po raz pierwszy od ładnych kilku lat, zjechać poniżej 64.0...

Zacząłem jeść ryby. Nie jadam ziemniaków (no, bardzo rzadko, bo nie lubię). Lubię ryż. Sporo owoców.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: ODCHUDZANIE

Postprzez joe_cool » 3 grudnia 2009, o 19:45

Niestety, ostatnio się zważyłam... Ale pocieszam się, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz 8)
Work is the curse of the drinking classes. - O.Wilde
Avatar użytkownika
joe_cool
 
Posty: 381
Dołączył(a): 28 marca 2007, o 15:19
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot], HarryMachado, Majestic-12 [Bot] i 34 gości