Cześć

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 29 lipca 2010, o 09:52

Czołem! Przed chwilą obciąłem się na łyso :D Jeszcze jestem w szoku więc nie mogę ocenić czy dobrze to wygląda... Pewnie za pół godziny będę się bił po twarzy za to co zrobiłem :mrgreen:
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 29 lipca 2010, o 10:48

Martius??? :shock: Ty na łyso??? :shock:

O, rany...

Przecież Ty nosiłeś długie włosy...
:shock: :shock: :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 29 lipca 2010, o 11:09

Nooo :mrgreen: Ściąłem je jakieś 3 miesiące temu i nosiłem krótkie a teraz chciałem zobaczyć jak będzie mi bez włosów :D I nie mam już kolczyka w brwi.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 29 lipca 2010, o 15:31

Nie wierzę. Zdjęcie, please.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 29 lipca 2010, o 17:14

Nie widziałam Cię, więc nie ma nawet porównania/wyobrażenia, ale wiem, że Zło uczyniłeś :evilgrin:


A mnie nachodzi straszna, bluźniercza myśl... świętokradcza... i w ogóle... Chęć napisania fanfika gamedekowego... :roll: Ja, która nie dość, że fanfików nie czytam, to jeszcze nic nie umiem pisać (raz czy dwa razy napisałam pół strony jakiegoś opowiadania - po przeczytaniu doszłam do wniosku, że za pisanie czegoś innego niż wypracowania do szkoły nie powinnam się zabierać :P)... Nawet nie nachodziły mnie takie pomysły w okresie zafascynowania twórczością Tolkiena, kiedy potrafiłam sobie godzinami wyobrażać, że jestem w Śródziemiu i spotykam się z tym, tamtym, idę tu i tu (ćśśśśśśś, od piątego roku życia w wyobraźni szalałam po różnych światach, kreskówkowych czy książkowych, ale jakby się ktoś wtedy o tym dowiedział - chyba jedynym rozwiązaniem byłoby zabicie tej osoby, to był mój największy sekret :lol: W sumie trochę szkoda, że już nie umiem tak wsiąknąć w żadną książkę, nieraz przydałaby mi się taka odskocznia... No mniejsza z tym ;) ). A tu nagle dzisiaj, po skończeniu ćwiczeń (to pewnie te cholerne endorfiny <i tak w nie nie wierzę, no :P>, z pewnością przez nie byłam na jakimś haju xD) pojawia się myśl - NAPISAĆ FANFIKA... I to żeby sama głupia myśl, a mi się pojawia nawet pomysł!I chęć z dokładnym zapoznaniem się z jakimiś szczegółami tego świata... No, jest nadzieja, że nim zabiorę się za czytanie drugi, a potem kolejny raz całej serii (chwilowo stos lektur plus masa książek na półkach, które stoją nawet po kilka lat, nie pozwala umieszczać tego planu w najbliższej przyszłości... choć mogę być niepoczytalna i nie zachowywać się racjonalnie... :P) to ten pomysł mi przejdzie... gorzej, jeśli nie... Niech mi ktoś założy kaftanik bezpieczeństwa i zamknie w wariatkowie, tak będzie chyba najbezpieczniej dla wszystkich :D Zabroni, postawi do kąta, nie wiem, cokolwiek... Młotkiem z głowy toto wybije... :evilgrin:
(dobra, wybaczcie posta, ale jak mnie ktoś nie powstrzyma, to ja nie wiem, co jestem w stanie zrobić ;) Całe szczęście, że "za mała znajomość realiów" póki co mnie powstrzymuje... ale to może być tylko tymczasowe...)
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez MARTIN ANN DRIMM » 30 lipca 2010, o 14:06

Ależ Ceviliel, pisz. Przecież jest na GZ miejsce na fanfiki :). Jeden tam nawet wisi już od pewnie dwóch - trzech lat :). Pisz, przeczytamy, powiesimy :).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
MARTIN ANN DRIMM
Szef
 
Posty: 2718
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:03
Lokalizacja: z Chotomowa

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 30 lipca 2010, o 16:45

Ja pisze (co prawda nie gamedecowe ale i tak zarąbiste) opowiadanie już miesiąc i mam prawie stronę ;)
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 30 lipca 2010, o 20:10

Zero wsparcia, zamiast "No daj ten długopis, daj klawiaturę, wszystko będzie dobrze, nie pozwolimy Ci (i nam) zrobić krzywdy..." xD Ech, ale i tak muszę się merytorycznie przygotować ;) Za to... mam inny, bardziej na czasie pomysł, ale ćśśś - jak mi wyjdzie, to... i tak najpierw tylko jedna osoba się dowie :lol:
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 30 lipca 2010, o 21:28

Służę wsparciem.
Ceviliel napisał(a):Niech mi ktoś założy kaftanik bezpieczeństwa i zamknie w wariatkowie, tak będzie chyba najbezpieczniej dla wszystkich :D Zabroni, postawi do kąta, nie wiem, cokolwiek... Młotkiem z głowy toto wybije... :evilgrin:
(dobra, wybaczcie posta, ale jak mnie ktoś nie powstrzyma, to ja nie wiem, co jestem w stanie zrobić ;)

Czuj się zabezpieczona kaftanikiem, zamknięta, postawiona w kącie, z młotkiem nad głową. Powstrzymana.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 30 lipca 2010, o 22:51

Dziękuję!!! :D
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez jot23 » 30 lipca 2010, o 23:32

Ceviliel, w sumie mieliśmy konkurs na fanfic, więc... Sorry, ale Twoje dzieło (lub chociaż praca) może zachęci innych. Jest też na razie jedynym kandydatem na wygraną ;)
Avatar użytkownika
jot23
 
Posty: 184
Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 16:07

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 2 sierpnia 2010, o 23:14

Tadam !
Obrazek
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć

Postprzez Jedenastka » 4 sierpnia 2010, o 20:02

Martius, wierzę, to naprawdę Ty! :D
Niesamowite. Co zrobiłeś z obciętych włosów?
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: Cześć

Postprzez Ceviliel » 4 sierpnia 2010, o 21:07

Jak wspomniałam, nie mam porównania, ale dobrze wyglądasz :) Hmm, jesteś z twarzy trochę podobny do mojego znajomego, tyle że on włosy jednak ma... :lol:
Ceviliel
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 kwietnia 2010, o 20:59

Re: Cześć

Postprzez MartiusMarsGradivus » 5 sierpnia 2010, o 10:50

Włosy leżą w siatce na półce :D Miałem je sprzedać ale nie wiem czy nie są za krótkie i jakoś nie mogę się zebrać żeby z nimi gdzieś pojechać.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom i 15 gości