Strona 1 z 63

Przywitania! :)

PostNapisane: 14 czerwca 2006, o 18:07
przez Lafcadio
Coby nie było, że się nie stosuje do tematu ;D

Bardzo mi miło, jestem tutejszym webmasterem ;] O moich niektórych (tych, zdawałoby się, najbardziej trwałych) zainteresowaniach (i nie tylko) mówi ów mały bannerek na dole, a ponadto dużo czytam, oglądam masę filmów i gram. Momentami w co popadnie.

PostNapisane: 14 czerwca 2006, o 18:11
przez Haven
A ja jestem tutejszym.. eee, no, cosiem.

No dobrze dobrze. Interesuję się paroma rzeczami, niektórymi z nich mogę się pochwalić, niektórymi nie, ale tak czy inaczej jedną z moich pasji są gry komputerowe. Szczególnie MMO, więc jak ktoś chce poczuć mojego Gaussa na pleckach to zapraszam. :-P

PostNapisane: 22 czerwca 2006, o 21:12
przez MARTIN ANN DRIMM
Widzę, że Administrator bardzo mocno pilnuje porządku, więc także się przywitam, żeby mnie przypadkiem nie usunął za złe zachowanie :-D

Witam Wszystkich Chętnych do Dyskusji na tym Forum (WCDF) bardzo gorąco i cieszę się razem z Wami, że będziemy mogli razem wykuwać przyszłość Torkila, bo nie ulega wątpliwości, że każdy Wasz głos będzie dla mnie inspirujący :-)

Mocno pozdrawiam

Marcin Przybyłek

PostNapisane: 22 września 2006, o 16:47
przez Piccolo
Witam, jestem tutaj z powodu characz... ekhem zapłaty o jaką poprosił Marcin Przybyłek na innym forum, ale coś czuję, że na zapłacie się nie skończy i zostanę stałym bywalcem tego forum. Interesuję sie fantastyką (niestety w tej dziedzinie jestem młodziutki, preczytałem jak narazie kilkanaście książek ze świata Forgotten Realms i teraz jestem w połowie Wiedźmina), oraz uwielbiam gry komputerowe a szczególnie RPG (no i MMORPG o czym świadczy fakt, że jestem dumnym posiadaczem World of Warcraft). No to chyba wszystko :) Aha bym zapomniał, od pewnego czasu interesuję się również anime (nie, nie tylko Dragon Ball :D)

PostNapisane: 23 września 2006, o 09:47
przez Lu
Witam wszystkich :)
Jestem tutaj z własnej i nieprzymuszonej woli ;) Kiepski ze mnie gracz (moja ulubiona gra komputerowa to rzut pingwinem na odległość ) lecz pochłonął mnie świat Gamedecka. Widocznie nie trzeba być graczem by zachwycić się tą książką :)

PostNapisane: 24 września 2006, o 11:15
przez MARTIN ANN DRIMM
Witajcie Lu i Piccolo. Bardzo ładnie, że wpadliście. Piccolo, daj ręce, rozkuję Cię :D Lu, chodź blisko, to Cię uściskam ;)

PostNapisane: 27 września 2006, o 08:31
przez Alexandretta
Witam, jestem tu z tego samego powodu co Piccolo ;)
Coś o mnie? Proszę bardzo:
Lubię gry komputerowe, szczególnie RPG. Sporo czytam, ostatnio głównie fantastykę (aktualnie Wiedźmin). Interesuję się komputerami, studiuję informatykę, w przyszłości chcę pisać - zarówno programy, jak i opowiadania (a może i coś więcej).

PostNapisane: 22 października 2006, o 08:19
przez koVaal
Cześć, koVaal jestem. Interesuję się literaturą, fantastyką, pisaniem fantastyki(póki co amatorskim, ale później... kto wie ;-) ), astronomią, motoryzacją, grami komputerowymi... i wieloma innymi rzeczami. Jestem z Krakowa( tak twierdzą niektórzy, a ja twierdzę uparcie, że obecnie jestem z Deep Past World 8-) ). No i... No i... No i zapomniałem co miałem jeszcze napisać :lol: Pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: 1 listopada 2006, o 19:41
przez Gargulec
Ojć... nie zauważyłem tego wcześniej. Dobra, lepiej przedstawić się późno niż wcale. Jestem Gargulcem, fanem fantasy, gier RPG oraz gier komputerowych. Traiłem tu przez adres na obwolucie "Sprzedawcy lokomotyw", a moja legitymacja forumowicza ma numer 30! Wszyscy którzy tu zajrzą automatycznie otrzymują moje pozdrowienia.

PostNapisane: 22 listopada 2006, o 23:47
przez Nexus
To tutaj ukrył się wątek powitalny :)

Nexus - fanatyk Blade Runner'a, fantastyki w każdej postaci (książki, magazyny, gry, filmy, seriale, kobiety ;) - w szczególności cyberpunk i steampunk), muzyki elektronicznej w postaci industrialu i EBM. Twórczość Marcina poleciła mi Lu i chwała jej za to!

PostNapisane: 23 listopada 2006, o 08:32
przez mawete
Część. Udało mi się zarejestrować. Jestem upierdliwcem który lubi piwo. To co pisze Marcin poleciłem sobie sam :D

PostNapisane: 23 listopada 2006, o 10:09
przez MARTIN ANN DRIMM
Nexus, mawete, witajcie! O, Nexie lubi Blade Runnera? No to rzeczywiście mamy o czym gadać :). mawete, ubawiłem się po pachy. W ten pochmurny dzień roześmiałem się w głos. Dzięki :)

PostNapisane: 23 listopada 2006, o 20:45
przez Nexus
Lubi to mało powiedziane. To graniczy z obsesją. Dobrze, że małżonka to toleruje :mrgreen:

PostNapisane: 23 listopada 2006, o 20:46
przez Driden
Ja wmknąlem się tu bocznymi drzwiami, choć zapraszany wielokrotnie. Jak się jednak okazuje wszyscy się tu odmeldowują, więc i ja nie mam zamiaru uchybiać obyczajom forum. (Wybaczcie jezyk, ale czytam obecnie "Piekło i szpadę" Kresa, więc trochę przesiąkłem)

Kończąc i zaczynając zarazem: Salve.

PostNapisane: 24 listopada 2006, o 08:10
przez gorim1
no to i ja się przywitam
fan fantastyki, dobrej mrocznej muzyki gry rpg dawniej ale teraz nie mam jak tego zmieścić, a zainteresowania trochę z pogranicza psychologi, i mój wielki konik historia
marcina poznałem trochę wcześniej zanim przeczytałem a zaraz lecę po sprzedawcę lokomotyw