AVATARY i NICK'i

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez Lafcadio » 13 kwietnia 2011, o 19:15

Jedenastka napisał(a):Przykład pięknego ktosia:

Jesteś pewna że to facet?
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez MartiusMarsGradivus » 13 kwietnia 2011, o 19:28

Propsuje!
W sumie to faktycznie sam termin "piękny" jakoś zalatuje mi gejowszczyzną kiedy jest kierowany w kierunku mężczyzny. Lepiej zostać przy "przystojnym". Chociaż to zależy też co kto rozumie pod pojęciem "piękny", bo jeśli odnosi się to do jakichś wartości wewnętrznych to okej. Przykład: Chuck i Bob znaleźli się w samym środku strzelaniny między NCR a Legionem Cezara. Pech chciał, że Bob oberwał odłamkiem rakiety wyplutej przez Grubasa. Chuck stoi nad towarzyszem, który roztrzęsionymi rękoma stara się upchnąć swoje jelita z powrotem na ich miejsce. Obaj panowie wiedzą, że to koniec ich wspólnej podróży. Chuck patrzy ze łzą w oku na kawałek wątroby Boba.
-Och, Bob... Na prawdę masz piękne wnętrze.
Marcin Przybyłek napisał(a):Wybacz, Fomoraig, Lamasowi i Martiusowi. To wspaniali ludzie i Wielcy fani gamedeka. I nie są normalni.
Avatar użytkownika
MartiusMarsGradivus
 
Posty: 447
Dołączył(a): 4 stycznia 2009, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez Lafcadio » 13 kwietnia 2011, o 19:39

MartiusMarsGradivus napisał(a):Chuck i Bob znaleźli się w samym środku strzelaniny między NCR a Legionem Cezara. Pech chciał, że Bob oberwał odłamkiem rakiety wyplutej przez Grubasa. Chuck stoi nad towarzyszem, który roztrzęsionymi rękoma stara się upchnąć swoje jelita z powrotem na ich miejsce. Obaj panowie wiedzą, że to koniec ich wspólnej podróży. Chuck patrzy ze łzą w oku na kawałek wątroby Boba.
-Och, Bob... Na prawdę masz piękne wnętrze.

Ta historia przypomina mi cytat z wspaniałego niszowego filmu o łowcy wampirów - "I know you've got guts, Chronos, I've seen them" - tak pięknie przetłumaczonego na polski ;-)
One individual always has the answers to our problems
One individual is always there when called upon
No mortal can deter this individual
Lafcadio, This Person Is You!

"włączyłem tlen tylko po to, aby powiedzieć, że niezłe z ciebie ciacho" - Haven
Avatar użytkownika
Lafcadio
Webmaster
 
Posty: 977
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 15:54
Lokalizacja: z Gamedec Zone

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez Farin » 13 kwietnia 2011, o 21:33

Jedenastka napisał(a):Nie powiem. I nie powiem czym pachnie.

Przykład pięknego ktosia:
Obrazek

Weź go sobie na avatar.

Dobrze wiem, że on ci się nie podoba i nie uznajesz takiej osoby pięknej więc nie rób głupiej prowokacji. Zostaw to takim specjalistom jak ja ;]
Kiedyś z przyjaciółką oglądałem sobie męskie i żeńskie akty- doszliśmy do wniosku, że coś jest nie tak. Brak równowagi we wszechświecie nastąpił skoro oboje stwierdziliśmy, że żeńskie akty są ładniejsze...
Na szczęście później znaleźliśmy także przepiękne akty męskie. I choć sam nie jestem zainteresowany męskim ciałem, to musiałem przyznać, że bardzo mi się podobały, nawet bardziej niż żeńskie.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Avatar użytkownika
Farin
 
Posty: 471
Dołączył(a): 25 grudnia 2009, o 18:34
Lokalizacja: Pabianice

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez Jedenastka » 14 kwietnia 2011, o 05:10

Farin napisał(a):Dobrze wiem, że on ci się nie podoba i nie uznajesz takiej osoby pięknej więc nie rób głupiej prowokacji.

Nie mów mi czego mam nie robić. To głupie.



Lafcadio, oczywiście, że nie jestem pewna:
Jedenastka napisał(a): Piękne ktosie płci męskiej (?) są niewiadomokim.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez ArtTuro » 14 kwietnia 2011, o 09:19

Dajcie spokój. kobiety i mężczyźni malują się i upiekszaja od czasów jaskiniowców.
Piękno nie jest zawarte w płci tylko kształcie i formie. Z drugiej strony co dla kogo jest piekne ?:)

zresztą...
de gustibus non est disputandum :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ArtTuro
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 09:56
Lokalizacja: Matyty k.Jerzwałdu / Warszawa Zacisze - GG 2980913

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez Jedenastka » 14 kwietnia 2011, o 14:45

ArtTuro napisał(a): Piękno nie jest zawarte w płci tylko kształcie i formie.

Owszem :D Dlatego niektórych mężczyzn nazywam przystojnymi.
Jedenastka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 6 października 2009, o 16:08


Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 29 maja 2022, o 04:56

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:27

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:28

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:29

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:30

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:31

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Re: AVATARY i NICK'i

Postprzez willimohayne » 6 lipca 2022, o 12:32

willimohayne
 
Posty: 559750
Dołączył(a): 30 kwietnia 2022, o 04:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AlexEdum, AustinCopy, fofiferusap, Ronaldlync, Stevenon, ThomasRom, udoruze i 20 gości