W domu i ogrodzie :)

Wszystko inne nie związane z Gamedekiem.

Moderator: Ekipa Forum

Re: W domu i ogrodzie :)

Postprzez Agnieszka » 22 sierpnia 2009, o 18:32

rozumiem a wracajac do tematu to zdaje sie mielismy tu pisac o domu i ogrodzie a nie o kawie z botem albo bez bota. tak wyszlo, co sie napisalo to sie napisalo nic juz nie poradzimy na to co bylo, no mozna zrobic edycje oczywiscie ale po co?. wiec tak: co teraz nalezy omowic? może kuchnie... (szkoda, ze Marcin nie jest zaiteresowany opisywaniem swojego domu no ale coz trudno widocznie tak miało byc. szkoda dlatego ze zdaje sie tam jakis obraz wisi na scianie ale moze mi sie cos pomyliło.) U mnie w kuchni sa szafki kuchenne oczywiscie, sprzet AGD, talerze sa, garnki, sztućce, i inne t ego typu rzeczy. o czym tu pisac przeciez oczywiste jest co jest w kuchni. No, moze tylko to nie jest oczywiste ze jest tam TV-set...
E.
Po cichutku i po ciemku... wyszłam do ogrodu...
http://www.tuszynscy.pl/index.php?page= ... __climbers
(nikomu nie mówcie... ;) )
E2.
czyli znów forum nie żyje - ale tym razem, słowo Blondynki, to nie moja wina :P . Marcina nic nie interesuje... eeee.... to znaczy nie interesuje go dom i ogród ;) . ... Spędza czas zapewne na szkoleniach... konwentach... lub w światach komputerowych... tak mi się wydaje... no , oczywiście, czasem pogra w gry planszowe... czasem wybierze sie na kajaki... czasem pojdzie na spacereczek z psineczką ...wszystko to jest potwornie męczące.... Ale nie martwcie się !
JEST MARYSIA !!! Ona jest sercem domu... :mrgreen: Ona na pewno da radę !!!! Prawda Marysiu? Uwielbiasz pracować u Marcina... :mrgreen: . Przemiły z niego Szef ! :D
Agnieszka

Postprzez Agnieszka » 8 września 2009, o 11:18

Nie chce mi się robić edycji... doszłam do wniosku. że pająki przesadzają... nie wiem co one przesadzają i dlaczego to robią bo gadać z nimi też mi się nie chce... są dookoła :shock: . Przed domem to nawet mój powojnik czy coś w tym rodzaju wisi na nitkach pająków... tak nie może być... nie wiem jeszcze co zrobić bo tam nie bardzo mogę się dostać... musiałabym z balkonu zwisnąć jak spider-woman albo coś... :mrgreen: . Może czegoś poszukam i jakoś dosięgnę...
E. niestety róże atakuje czarna plamistość liści i inne choroby ...ze względu na to, ze jest juz prawie październik zastosowałam metody drastyczne... przy pomocy sekatora... :mrgreen:
Agnieszka

Postprzez marom » 8 listopada 2017, o 09:10

Hej,
polecam cudowne osiedle domów na Wilanowie w Warszawie!! To miejsce jest bardzo bezpieczne, ponieważ jest monitorowane 24 godziny na dobę. Zobaczcie sami domy w Warszawie Domy położone są w pobliżu Centrum Warszawy w parku Natolińskim - świetnie miejsce dla dzieci do zabaw i na spacery!
Polecam!!!
marom

Postprzez marom » 15 listopada 2017, o 13:50

Polecam do domu założenie systemu alarmowego. Jakiś czas temu mało mnie nie okradziono! Uratował mnie zestaw dione basic. Zobaczcie sami jak działa i z czego się składa https://sklep.ochronadione.pl/produkt/z ... one-basic/ w odpowiednim czasie otrzymałem powiadomienie o niepokojącej sytuacji na telefon komórkowy. Od razu wezwałem pomoc i złodzieje uciekli :)
POLECAM to gwarancja bezpieczeństwa!!
marom

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic